Bērna tēvs nevēlas satikt bērnu

 
Reitings 3
Reģ: 21.08.2015
Sveikas, meitenes! Vēlos pastāstīt savu dzīves situāciju un uzklausīt jūsu redzējumu par to. Pirms pāris gadiem biju kopā ar kādu vīrieti, satikāmies aptuveni gadu. Es jau no paša sākuma zināju, ka viņš nevēlas bērnus, pats man to skaidri pateica un jautāja, vai man tas ir pieņemams. Tajā laikā man tas nebija īpaši svarīgi, jo biju pārliecināta, ka pati arī negribu bērnus. Ar visu izsargāšanos tomēr paliku stāvoklī. Viņš pret to attiecās mierīgi, nespieda mani uz abortu, teica, ka respektēšot jebkuru manu izvēli. Visu savu dzīvi biju droša, ka negribu bērnus, bet tikko kā uzzināju, ka esmu stāvoklī, sapratu, ka mīlu šo bērnu un izvēlējos grūtniecību saglabāt. Viņš tad man pateica, ka līdz pilngadībai finansiāli atbalstīšot bērnu, bet tēvs nebūs.

Neilgi pēc tam viņš pārcēlās uz ārzemēm strādāt un dzīvot. Par mani neaizmirsa, pateicoties viņam grūtniecības laikā varēju apmeklēt labus speciālistus, iziet visas nepieciešamās pārbaudes, izvēlēties labu vietu dzemdībām, būtībā visu, kas man vajadzīgs. Tagad jau esmu atgriezusies darbā, bet no viņa katru mēnesi saņemu noteiktu naudas summu bērna vajadzībām. Par to nekādi nevaru sūdzēties, materiālajā ziņā bērnam patiešām nekā netrūkst. Man nekad nav vajadzējis dīkt no viņa naudu, viņš to uzskata par pašsaprotamu.

Pēdējā laikā es daudz par viņu domāju, par viņa attiecībām ar dēlu. Esmu viņam sūtījusi bērna foto, bet nekādu īpašu interesi viņš nav izrādījis. Visu laiku es nez kāpēc ceru, ka viņš varbūt mainīs savas domas, ka apciemos mūs. Uz Latviju viņš atbrauc pāris reizes gadā. Esmu piedāvājusi viņam atbraukt uz dēla dzimšanas dienām vai vienkārši ciemos, viņš tā arī saka – nē, nevēlos. Puikam tagad ir 4 gadi, bieži man jautā, kāpēc visiem bērniem ir tētis un viņam nav. Un es nezinu, ko viņam atbildēt.

Es vairs neceru, ka starp mums varētu atjaunoties kādas attiecības, zinu, ka viņam jūtu pret mani vairs nav, domāju vienkārši no cilvēcīgā viedokļa – cilvēks nekad nav saticis savu bērnu. Protams, ka nevaru piespiest viņu uz kaut ko, bet man tas šķiet pavisam dīvaini – zināt, ka kaut kur pasaulē ir tavs bērns un nevēlēties viņu pat redzēt.
21.08.2015 22:07 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Anita111 Calis maksā naudu, bet ar savu klatbūtni netraucē. Daudzas sievietes par tādu veci tev acis izskrāpētu.
22.08.2015 13:03 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu nevar piespiest cilvēku mīlēt kādu, un vienalga, vai savu bērnu, māti vai sievu. Pat ja tagad viss cosmo konsīlijs nu metīsies nosodīt vīrieti, kas, redz ir tik bezatbildīgs, ka nav pats sevi kastrējis, lai nekļūtu par tēvu, jo to nevēlas, nu bļāviens, vai tas viņu piespiedīs mīlēt bērnu, braukt ciemos un sveikt viņu dzimšanas dienās? Nu nē taču. Tā vietā labāk pieņemt situāciju, kāda tā ir, jo vīrietis ir uzņēmis atbildību, jau sākotnēji ir informējis autori par saviem nākotnes nolūkiem saistībā ar šo bērnu, un, laižot pasaulē šo mazo dzīvībiņu, jau bija skaidrs, ka bērns augs bez bioloģiskā tēva mīlestības. Vai zāģējot viņš bērnu iemīlēs? Vai iemīlēs, vainas apziņas dzīts? Nu nē taču. Tāpēc ir jāpriecājas, ka viņš ir atzinis savu bērnus, ir uzņēmies atbildību, un, lai cik sāpīgi tas nebūtu mātei un bērnam, viņš nav bijis klāt, nav solījis būt un arī nebūs. Viss, nu tas nav maināms no autores un neviena cita puses. Gudri teikt, ka ak, tas par vīrieti reāli neuzlabos situāciju un neatgriezīs bērnam tēvu.
22.08.2015 13:58 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es lasu un brīnos par komentāriem. Jārespektē pieauguša cilvēka vēlmi ignorēt SAVU bērnu?

Nu pag. Cilvēks pats jau pašā sākumā pateica, ka negrib bērnus! Ne audzināt, ne būt viņiem blakus, vārdu sakot - neko negrib un viss. Dzīvē notiek tāda situācija, ka ar visu izsargāšanos tomēr sieviete paliek stāvoklī un rezultātā vainīgs ir vīrietis, jo nesatiekas ar savu bērnu par spīti tam, ka jau no paša sākuma pateica, ka bērnus negrib? Bērna piedzimšana nenozīmē to, ka vīrietis pēkšņi mainīs savas domas, viņā atmodīsies tēva jūtas un viņš būs klāt katrā bērna dzīves dienā. Es vēl saprastu, ja nebūtu brīdinājis... Bet te viss tika pateikts skaidri un uzreiz - bērnus negribu.
22.08.2015 14:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Piekrītu iepriekšējiem komentāriem, izņemot tos, kuros pausts pārmetums vīrietim.

Ja kāds šajā situācijā ir nenobriedis un bezatbildīgs, tad tikai autore pati.
Vīrietis viņu uzreiz informēja par saviem uzskatiem. Autore, zinādama, kā rodas bērni, pieņēma lēmumu riskēt. Paliekot stāvoklī, autore otro reizi pieņēma lēmumu riskēt, audzinot viena. Divi bezatbildīgi lēmumi noveda pie pašreizējām sekām. Turpretī vīrietis uzņemās atbildību par savu rīcību, lai gan bērnu negribēja un to arī bija teicis. Visu cieņu vīrietim!
Nebāzies viņam virsū ar bērnu, bildēm, citādi vīrietim apniks un arī naudu vairs nedos.
Ja bērnam vajag tēvu, atrodi citu vīrieti.
23.08.2015 05:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Padoms vīrieša nosodītājām:
Pirms liekas gultā ar vīrieti, jānoskaidro attieksme pret bērniem un ja vīrietis saka, ka negrib tos, tad nevajag ar tādu gulēt. Tad nebūs jāčīkst par bezatbildīgiem vīriešiem un sievietes veselības bojāšanu.
23.08.2015 05:59 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
lasot komentārus var redzēt, kuras ir mammas, kurām līdz tam kā līdz mēnesim..

autore, manai paziņai ir 11 gadīgs dēls, kurš savu tēti ilgi gaidīja, prasīja kur viņš ir, kad tētis taisījās braukt, nekad neatbrauca, tagad beidzot brauc, bet puika jau izraudājis entās reizes un pārdzīvojusi vilšanos, tētis ir svešs cilvēks, viņa gadījumā. Protams, katram cilvēkam vajag tēti un mammu, bet ne vienmēr bioloģiskais tētis tiešām ir tētis.

principā, iesaku tev parunāt ar šo vīrieti, izstāstīt kā mazais jūtās, savas domas, liekot malā savas personīgās attiecības.

atbildību jāuzņemas abiem vecākiem, ne tikai vienam, gultā bija abi, zināja, kas var būt..
23.08.2015 08:41 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Negribu atkārtoties, tāpēc + teikai spolītei.
23.08.2015 08:53 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jaa, Triine, "kaa liidz meenesim", nelabi metas no caaljumaashu murgiem. Tad tieshaam, maatishkjaas buutnes, pirms papletiet kaajas, daabuuniet zelta rinjkji pirkstaa un lieciet viirishkjim parakstiit ar asiniim liigumu, ka visu atlikusho dziivi ruupeesies visos iespeejamos veidos par savu atvasi.

Vai tieshaam stulbajaam galvaam nepielec, ka nu neinteresee 100% visus cilveekus uz pasaules sevi piesiet pie siikaa pakaljas. Es esmu kategoriski pret meliem un kraapshanu, tachu te skaidri un gaishi viss tika nodefineets jau saakumaa, tachu vista - autore taapat papleta kaajas un guulaas apakshaa, neraugoties uz viiriesha nostaaju. Nav ko te gaudot par abpuseejo atbildiibu, viirietis to ir uznjeemies, suuta Tev naudu, liec vinjam sveetu mieru ar savu bilzhu suutiishanu un pateetisko gaudoshanu. Dabaa ir iekaartots, ka SIEVIETE izneesaa un dzemdee beernu, tad ar to arii reekjinieties, caaljumaates un "sievietes veseliibas" aizstaaves. Par to sievietes veseliibu vispaar marasms, vareetu domaat, ka dzemdiibas uzlabo izskatu un veseliibu, smiekliigi, varbuut 1%, paareejie 99% peec tam gaudo forumos par dazhaadaam kaiteem un probleemaam, kas radushaas shii dziivees "skaistaakaa" notikuma rezultaataa.

Normaala sieviete jau sen buutu izveidojusi citas attieciibas un dziivotu normaalu dziivi, plus sanjemtu materiaalo atbalstu no beerna iistaa teeva, bet, nee, shii buus muuzhiigaa cieteeja, ja veel atrod kaadu, kas virtuaali noglaasta galvinju un sit plaukstinjas, diena ir izdevusies 8-)
23.08.2015 09:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Trīne1
Nevajag jaukt mātišķos instinktus ar nespēju kontrolēt savus seksuālos instinktus+smadzeņu trūkumu :) Cilvēkam ar normālu paškontroli nav problēma atteikties gulēt ar vīrieti, kas ir tik kategoriski pret bērniem. Un tas ir veselais saprāts noskaidrot vīrieša attieksmi pret bērniem PIRMS likšanās gultā.
23.08.2015 09:24 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Beigās visas musinātajas, kas saka, ka bērns jauztiepj tēvam panāks efektu. Berna tevam izbesis un caur tiesu nokartos, ka sikais sanems minimālos alimentus un tēvs vel skaitisies parmaksājis, ja tagad maksa vairak. Tad mate vares sedet bez naudas labu laiku. Cik bus sakrajies pa 4 gadiem. +tas, ka naudu maksas caur notaru un tēvs vares dzivot mierīgi un netraucēti. Jo berna matei teva atrasanas vieta un tel.nr nav jazin. Viss notiks caur notāru. Tā būs labāk? Labāk ir tā kā ir. Kamer maksā, liecies mierā. Šitāds rezultas ir vienai, kura klausījàs gudras càļu matēs. Panāca ne to ko gribēja.
23.08.2015 09:44 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
lasot komentārus var redzēt, kuras ir mammas, kurām līdz tam kā līdz mēnesim..

autore, manai paziņai ir 11 gadīgs dēls, kurš savu tēti ilgi gaidīja, prasīja kur viņš ir, kad tētis taisījās braukt, nekad neatbrauca, tagad beidzot brauc, bet puika jau izraudājis entās reizes un pārdzīvojusi vilšanos, tētis ir svešs cilvēks, viņa gadījumā. Protams, katram cilvēkam vajag tēti un mammu, bet ne vienmēr bioloģiskais tētis tiešām ir tētis.

principā, iesaku tev parunāt ar šo vīrieti, izstāstīt kā mazais jūtās, savas domas, liekot malā savas personīgās attiecības.

atbildību jāuzņemas abiem vecākiem, ne tikai vienam, gultā bija abi, zināja, kas var būt..


+++ vēl dzemdību laikā vajadzēja pavērt kājas uz to debess pusi, kur vīrišķis mīt, un uzreiz "šaut" sīko ārā taisni viņam rokās!!! Bet nu, nokavēta lieta... tagad atliek vien lidmašīna, koferi un gulēšana pie viņa durvīm ar uzrakstu "Iemīli mani un mani bērnu, Tu, bankomāt!"
23.08.2015 10:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Virietim nereti milestiba uz bernu iet caur sievieti. Kamer mil sievieti, mil ari bernu. Tiesi tadel pec skirsanas tik daudz teevu nozuud uz visiem laikiem un tiesi tikpat biezi virietis iemilas sieviete un vinam nav problem pienemt vinas bernu/us.

Tu pati zinaji uz ko paraksties dzemdejot bernu no sada viriesa, ir pilnigi lieki tagad censties situaciju mainit. Par to kas sakams bernam, izruna ar so virieti. Man interese ko tu bernam atbildi kad vins tev jautaa kur ir vinja tevs, kadel vinjam nav. Es godigi sakot varu iedomaties un varu iedomaties taa maza cilvecinja apjukumu un nesaprasanu jo neko jedzigu nemaki izgvelzt.

Benru vins nemil, nemiles un nevelesies neko kopigu ja vien nenotiks brinums. Priecajies, ka vinja atbildiba sniedzas vismaz lidz tam, ka atbalsta finansiali. Un tas ir loti daudz.
23.08.2015 18:13 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sievietes mīlot ar acīm un ausīm


Tu domāji teicienu - Vīrieši mīl ar acīm, sievietes mīl ar ausīm?

Mikrolocekļa dēļ meitenes nepievērš uzmanību? Tāpēc taisi tādas tēmas?

Jau nākošnedēļ sāksies skola un troļlu sezona būs galā.. :-P
23.08.2015 18:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sorry, dators pārmeta uz citu lapu :-D
23.08.2015 18:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es lasu un brīnos par komentāriem. Jārespektē pieauguša cilvēka vēlmi ignorēt SAVU bērnu?

Un kaa savadak? Ka tu vinu varetu pespiest neignoret? Katram ir tiesibas gribet vai negribet. Sieviete sakuma tik informeta, vinai bija izveles iespeja. Ari uz abortu nemeginaja pierunat.

Viriesi bernus, kuri dzimusi sievietem par kuram skaidrs, ka ilgermina tur nekas nebus, vini sos bernus uzskata par sievietes berniem, ne saviem. Vini kautka automata distancejas un neuzver ka kautko kopigu.
23.08.2015 18:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits