Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

salons GK HAIR

 
Reitings 107
Reģ: 21.01.2015
Kāda ir apmeklējusi? Kādas atsauksmes? ;-)
21.08.2015 18:45 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.01.2015
paceļu!
21.08.2015 19:29 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Noteikti neiesaku šo salonu! Šodien biju tur uz bikini vaksāciju... Stundu!!! Pirmkārt administratore nemaz nesteidzās mani apkalpot, bet, man stāvot pie letes, turpināja sarunāties pa telefonu, kamēr kāds vīrietis (iespējams salona īpašnieks) viņu apsauca. Otrkārt, vaksētāja bija ļoti jauna meitene, kura nezināja kā vien rokas likt - tik neveikli un jūtams, ka "jauniņā" šajā sfērā. Zieda vasku (cieto) pa maziem, maziem gabaliņiem. Plēsa nost vēl nesacietējušu vasku, zieda vairākkārt vienā un tajā pašā vietā un plēsa atkal! Rezultātā gala rezultāts šausmīgs – āda sarkana, sūrstoša un piedevām nekvalitatīvi novaksēta (varēšu mājās sēdēt un ar pinceti raustīt). Lai gan vaksācija bija tā saucamā „dziļā bikini”, nekā tamlīdzīga – virspusi, tā teikt, novaksēja. Treškārt, biju iegādājusies kuponu. Gatavojoties iet prom, man paziņo, ka vēl kasē jāmaksā 10,40. Es saku, ka jau samaksāju, pērkot kuponu un tur nekas par piemaksu nav teikts. Man atbild, ka nevarot tā būt un vai es esot pārliecināta. Saku, ka jā un vairāk neko nemaksāšu, jo pa 20,80 man ŠĀDU vaksāciju nevajag. Ceturtkārt, izeju laukā no kabineta un tur sasēdušas pārējās salona darbinieces kā tantiņas pie daudzstāvu mājām un sinhroniski nopēta tevi no galvas līdz kājām. Un tu tikmēr spraucies pa šauro salonu viņām garām, lai gan viņas pat nepapūlas savas uz krēsliem nosēdinātās pēcpuses pavākt malā. Paldies, vairāk kāju tur nesperšu! Un neiesaku arī citiem. Biju domājusi, ka, ja salons darbojas ar šādu pasaules mēroga zīmolu nosaukumā, tad noteikti pakalpojumi būs kvalitatīvi un personāls darbosies augstākajā līmenī. Muļķības!
17.11.2015 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 1917
Reģ: 09.07.2011
Es arī noteikti neiesaku tur doties. Intereses pēc vienreiz aizgāju izmēģināt matu griešanu ar karstajām šķērēm, un mani apkalpoja sliktāk kā jebkad - matus izmazgāja ļoti pavirši un apgrieza arī tikai galus, kaut gan biju prasījusi manāmi atsvaidzināt pakāpenisko grizumu. Lieki piebilst, ka karstās šķēres uz visu frizētavu arī bija tikai vienas, līdz ar to, kamēr man gieza šķipsnu, citas klientes sēdēja un skatījās grieztos un otrādi. Beigās vēl paprasīja kaut kādu mistisko piemaksu kriminālā latviešu valodā. Serviss vienkārši briesmīgs.
17.11.2015 19:03 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Laikam man paveicās... :-D Lai arī salons ir šaurs un personāls krievvalodīgs, kas kādam varētu traucēt, matus nogrieza, nokrāsoja un saveidoja ļoti labi. ;-) Laikam kā paveicās ar frizieri.
26.11.2015 18:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits