Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pretīgi cilvēki...

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ko darat, ja sanāk saskarsme ar tādiem? Kā tiekat pāri, kā norobežojaties no tās attieksmes, no negatīvām lietām, ko sarunājis un enerģijas, ko viņš sniedzis? Cik ātri aizmirstat?
Sanāca vakar tādu satikt, zinu, ka dažas dienas vispār netikšu no domām par viņu vaļā, bet paies kādas nedēļas līdz spēšu par to nedomāt. Tādus negadās satikt bieži, reizi pusgadā, gadā, bet kādu laiku pēc tādām tikšanās reizēm baidos no zināmām situācijām, kur jāsatiek svešs, neprognozējams cilvēks.
Domāju, ka visu pārāk ņemu pie sirds, bet nemāku neņemt.
20.08.2015 21:47 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man pagāja kāda nedēļa. Bet tā bija pirmā reize, kad ar tādu sastapos. Tagad kaut kā padomāju tikai tajā pašā vakarā dienas notikumu un nākošajā dienā esmu aizmirsusi, Tādos gadījumos domāju pie sevis- slims cilvēks, slims cilvēks...
20.08.2015 21:51 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Pret cilveekiem, kurus nepaziistu un par kuriem man ir nospljauties,man ir ljoti bieza aada. Ievainot mani var tikai tuvaakie. Aizmirstu momentaa, man parasti ir svariigaakas lietas par ko domaat, kaa preteklja negaacijas.
20.08.2015 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits