Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpe

 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
Gribas padalīties ar savu bēdu nezināmām meitenēm, kas zin, varbūt kādai gadījies tāpat kā man :/

esmu kopā ar puisi kādu laiciņu, 13 gadus esam nomācījušies vienās skolās, ik dienu bijām kkur blakus viens otram, bet nebijām nekad runājuši, un te-pēc izlaiduma ballītē, sapazināmies un viss aizgāja :)

sākumā viss bija nenormāli forši, es biju tik pārlaimīga, beidzot pēc tik ilga laika vienatnē, kāds pasaka, ka mani mīl...BET, viens nenormāli muļķīgs strīds un mēs pašķīrāmies, tā bija viņa iniciatīva, es varēju darīt visu, ko es gribu - bet manī viņš klausīties negribēja, teica, ka gribot padzīvot viens...es pārdzīvoju tik ļoti, ka nezināju, kur likties. :(

pagāja nedēļa un viņš gribēja satikties-stāstīja, cik viņam ir slikti un kā viņam neiet, bet par mūsu attiecībām runāt negribēja. Pagāja vēl viena nedēļa un mēs atkal satikāmies... šoreiz viņš ar trīcošām rokām mēģināja mani apskaut, sadevāmies rokās, saulrieta laikā viņš mani noskūpstīja...nu tik skaisti ^^ bēt, pagāja 2 dienas un es uzzināju, ka šo 2 nedēļu laikā viņš bija ticies ar savu bijušo, vēl pie tam vairākas reizes, esot runājuši un bla bla bla, bet pēc tām tikšanās reizēm viņš esot izlēmis, ka tikai es esmu vajadzīga un viņš grib visu aizmirst un sākt jaunu dzīvi, ar mani. Es jūtu, ka viņš saka taisnību, bet kā lai tiek galā ar tām rūgtām sajūtām - kamēr es pārdzīvoju un raudāju, viņš domāja, kura no mums ir labāka, braukāja pie viņas un sazin ko darīja... ;( gribās tik ļoti pakratīt sirdi, ar galvu saprotu, ka lepnumam jāņem virsroka, bet sirds pie viņa tiecās... ar viņu slikti, bez viņa vēl sliktāk ;(
19.08.2015 09:30 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ja ir rúgtums un pári netiec, súti pie velna.
19.08.2015 09:35 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009


Katram pa savam
19.08.2015 09:36 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
mums ir tik daudz kā kopēja, kopēji draugi, kopīgi mērķi, vienādi raksturi.
Viņš grib sākt jaunu dzīvi, es arī, mēs to gribam darīt kopā, bet es vienkārši aaaaaa, tādas dusmas parauj, kad atceros, ka ir vēl kkur tā trešā persona, kura nemitīgi par sevi atgādina visur kur var! (e)
19.08.2015 09:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++dindiņš
Tevī ir tikai aizvainojums. Pasaki, viņam par to! Izdomā, kas viņam būtu jāizdara, lai tu spētu tam tikt pāri un pasaki viņam to. Bieži cilvēkiem pietiek ar sīkumu, lai aizmirstu aizvainojumu.
19.08.2015 09:48 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Piedod, bet, ja Tu tiešām viņām būtu tik ļoti vajadzīga, viņš par bijušo nedomātu. Turklāt, kur ir garantija, ka viņš atkal to nedarīs? Saprotu, ir jūtas, ir mīlestība. Bet iesaku kārtīgi padomāt pirms atkal starp jums rodas kaut kas nopietns.
19.08.2015 09:49 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
Mēs jau par to runājam 2 dienas un viss ko viņš man saka, lai es visu aizmirstu, ka viņas vairs nebūs un ka būšu tikai es.
Es ilgi nedomājot teicu, lai uzraksta viņai vēstuli, lai liek mūs abus mierā, viņš to tiešām izdarīja, bet man galīgi neticās, ka tam visam ir beigas.

Visi grib, lai esam kopā, es arī to gribu, bet bļāviens, ir tik dziļi jāiebradā savs lepnums, lai šim visam izietu cauri...

+++Nošatslēga, es viņam teicu tieši to pašu. Es viņam saku, šoreiz galīgi nesteigsimies, jo mēs ļoti agri sākām dzīvot kopā, bet atkal viņš katru nakti grib mani blakus, un sākās vecā dziesma...es gribu dažas dienas pabūt šķirti, lai viņš sailgojas, lai padomā, bet kad viņam to pasaku, viņš sāk dusmoties.:-|

damn, vīrieši ir tik nesaprotamas būtnes.
19.08.2015 09:57 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
uz jautājumu, kāpēc viņš ar viņu tikās, viņš nevar atbildēt. Pēc tam nomurmināja, ka gribēja tikt galā ar visām sajūtām un izdomāt, ko viņam īsti vajag.
Teica, ka katru reizi, kad ar viņu bija ticies, viņš arvien vairāk saprata, ka viņiem nav nekā kopīga un viss ir beidzies.

Bāc, viņam ir tik daudz draugu, ar kuriem viņš varēja parunāt un izkratīt sirdi, bet viņš aizbrauca pie viņas... :-(
19.08.2015 10:09 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
No vienas puses gribās vienkārši visu pasūtīt, ielīst zem segas un neko nedarīt, bet no otras puses saproti, ka par laimi un attiecībām ir jācīnās.
Bet, vai tas tiešām ir vajadzīgs mums abiem, vai tikai man... :/
19.08.2015 10:13 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Nu nezinu, nezinu. Tagad Tev sastāstīs romantiskos tekstiņus, kā "es nevaru bez Tevis dzīvot", savaldzinās Tevi no jauna un sāksies viss no gala. Esi uzmanīga, neuzķeries tik viegli.
uz jautājumu, kāpēc viņš ar viņu tikās, viņš nevar atbildēt. Pēc tam nomurmināja, ka gribēja tikt galā ar visām sajūtām un izdomāt, ko viņam īsti vajag.

Lūk, arī attaisnojuma viņam nav. Par to tikšanu skaidrībā ar jūtām - neveikli meli. Vismaz man tā liekas..
19.08.2015 10:21 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
ahh, tagad es atkal sāku domāt, cik ļoti esmu naiva un stulba :(

vienmēr ir cerība, ka beidzot viņš ir sapratis, ka tiešām mīl mani, bet ir tādas bailes atkal aplauzties.
19.08.2015 10:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ar viņu slikti, bez viņa vēl sliktāk ;(

Jūs tiešām esat līdzīgi.. Ar Tevi gan jau arī viņam nebija visai labi (ja šķīrās), bet ar bijušo tomēr sliktāk.. :)
Vai Tev tas ir vajadzīgs?
Laikam esmu ideāliste, jo ticu, ka var atrast cilvēku, ar kuru ir tik labi, ka iztiek bez attiecību bradāšanas :)
19.08.2015 10:31 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Vienmēr jau gribas ticēt tam, ka mīļotais nav melojis, nav krāpis. Bet paskaties uz to reāli - bija pie bijušās, lika Tev ciest, attaisnojuma nav, tagad atkal pielien.
Varbūt tā bijusī vispār viņu pasūtīja un nu lien atpakaļ pie Tevis.
19.08.2015 10:33 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Mīlestība nav lepna.
19.08.2015 10:33 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es tev ieteiktu tomēr piedot un mēģināt vēlreiz. Zinu daudzus ilgtermiņa (kopā 10-20 gadus) pārus, kam ir līdzīgs attiecību sākums. Cilvēki parasti līdz galam spēj kaut ko novērtēt tikai tad, kad to ir pazaudējuši. Bet informē viņu, ka trešās iespējas nebūs.
19.08.2015 10:35 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
nu jā, viņš ir izteikts auns, ar viņu nekad nevarēja parunāt uz mierīgas nots, visu laiku sākās kašķi, viņš visu ļoti tuvu ņem pie sirds, ar laiku viņam tas viss apnika un izdomāja padzīvot šķirti.
Es arī zinu, ka ar mani ir ļooooti grūti, jo esmu diezgan rupja un impulsīva, dusmu laikā nedomāju, ko saku, tāpēc galīgi nesaku, ka esmu bez vainas.
Bet tomēr pēc laika viņš esot sapratis, ka ar mani viņam ir interesanti, viņš var iztēloties nākotni un ka es viņu saprotu.
Man tas noteikti būtu vajadzīgs, ja es patiešām ticētu tam, ka viņš jūt to pašu. :-/
nezinu, 5 gadu laikā man ir bijis tikai viens cilvēks, ar kuru 2 gadus viss bija ideāli, pēc viņa, nu nekādīgi. :-/
19.08.2015 10:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Laikam esmu ideāliste, jo ticu, ka var atrast cilvēku, ar kuru ir tik labi, ka iztiek bez attiecību bradāšanas

+++
Es nesaprotu šādus izgājienus. Ja viss būtu tik perfekti un labi,kā tu raksti (par kopīgiem mērķiem un lielo lovi) šāda situācija nemaz nebūtu. Labi, cilvēki mēdz sa*isties savā meistatrībā un pašķirties, bet tavējais, man liekas,ka gribēja izprovēt vai bijusī tiešām nav labāka izvēle par tevi..varbūt viņa nepaņēma viņu atpakaļ? Un tpc tās trīcošās rokas un pēkšņā atkal-mīlestība pret tevi...
Nu neticu,ka tur nekā vairāk nebija un viņš gribēja nokārtot attiecības. Varbūt katrā brīdī,kā exene pasvilps viņam atkal vajadzēs kaut ko izdomāt un pārdomāt..Nē, tas nav nopietni un tā nav nekāda lielā love un tie nav nekādi kopīgi mērķi.
Mēs jau par to runājam 2 dienas un viss ko viņš man saka, lai es visu aizmirstu, ka viņas vairs nebūs un ka būšu tikai es.

Un ko tad viņam citu teikt? Ko tu gaidi citu? Tā viņi visi dziedātu un arī es, noteikti, esot viņa vietā dziedātu to pašu. To,kā būs - to viņš nevar apsolīt.
Visi grib, lai esam kopā

Unkas, pie velna, ir šitas? Visi grib. Tad lai visi ņem un prec viņu. :-DVisi grib...Ko vispār visi var gribēt vai negribēt.
19.08.2015 10:39 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Tevī ir tikai aizvainojums. Pasaki, viņam par to! Izdomā, kas viņam būtu jāizdara, lai tu spētu tam tikt pāri un pasaki viņam to. Bieži cilvēkiem pietiek ar sīkumu, lai aizmirstu aizvainojumu.


tu jocíga esi? jútas nav nekáda banka, kur pret sápinájumu var ko sannemt.

kas tas par vírieti, ja pamet déll citas un péc tam asti nolaidis atskrien. kur teikts, ka atkal tá nedarís?
19.08.2015 10:44 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
++++Nošatslēga tu runā tieši to pašu ko es.. man arī liekas, ka viņa viņu vienkārši pasūtīja un tad viņš atnāca pie manis. Jo viņš ar viņu arī bija vairākas reizes mēģinājis... :-(

++ teika_spolite Jā, no vienas puses, ja paskatās, kas tur tāds ir, mēs bijām izšķīrušies, viņš bija apjucis ar visām sajūtām (viņš ir tāds cilvēks, kurš visas emocijas tur sevī), vienīgais ļoti žēl, ka nedēļu pēc šķiršanās, kad viņš bija atbraucis, es viņu gandrīz pašuvu, sakot, ka mēs nekad nebūsim draugi, ka man vienalga kā viņam iet... tā teikt ieslēdzu kuces režīmu, kaut gan man galīgi nebija vienalga, iekšā viss uz riņķi griezās... varbūt tas lika viņam apsvērt domu par bijušo... bet kas zin, kas tieši viņam darijās tajā galvā...
Viņš arī teica, ka patiešām novērtē tikai tad, kad jau ir pazaudēts.

Es teicu, ja atkal viņš ar mani tā izrīkosties, es viņam sašķaidīšu mašīnu :-D:-D:-D tas bija teikts pa jokam, kad jau salīgām, bet es īstenībā ko tādu varētu izdarīt :-D:-D:-D nu abi pasmējāmies vismaz :-D
19.08.2015 10:46 |
 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
čupakabra, par visiem es biju domājusi mūsu draugi. Mēs visi savā starpā esam saistīti. Man ļoti patīk viņa māsa, viņa māsīca teica, ka beidzot viņam ir normāla meitene. Visi draugi/radi novērtē mani, tikai manam vīrietim tas īsti neizdodas. :/
19.08.2015 10:49 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.08.2015
Katrs var kļūdīties, domāju, ka piedod un esat atkal kopā, bet, ja atkal kaut kas kāds atkārtojas, tad vēl vienu iespēju nedod!

Lai veicas!
19.08.2015 10:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits