Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zoba saknes raušana- help

 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Ir sakrājušies daži jautājumi. Beidzot saņēmos un pieteicu vizīti pie zobārsta, lai izrautu zobu.
Zobam palikusi tikai viena mala un otra apaugusi ar smaganām. Tas ir 6.zobs. Vispār zobi ir labā stāvoklī, tikai šis viens ir palicis:-/ Jautājums-pēc raušanas nebūs piepampis vaigs? Un kā ar sāpēm- ļoti sāpēs vai var izturēt? Pēc cik dienām mazināsies tās sāpes? Lieta tāda, ka pēc četrām dienām būs pasākums un man vajag būt daudzmaz labā stāvoklī:-D
Kā vispār notiek raušana? Griež smaganu vai kā, cik ilgi tas velkas? Kā jūs paciešat rentgenu aizmugurējiem zobiem? Rentgens ir ar datoru, ievietojot uz zoba to ierīci ar kuru aplūko zobu. Sajūtas ļoti nepatīkamas, kad skatās pašus pēdējos zobus. Vai arī man tā ir vienīgajai?:-D
18.08.2015 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
viss ir atkarīgs no tavas mutes, nevienam nav standartā `griez, izņem, aizšuj`.
man rāva vecu zobu, kuram bija palikušas tikai knapas malas. zobs sadalījās četros un pēdējo daļu ilgi meklēja smaganā, taču izdabūja.
raušanas laikā bija liels un traucējošs spiediens uz žokļa kaulu, ļoti nepatīkams un mokošs process, bet kopumā nekas nesāp. skaņas nelāgas.
vissāpīgākais bija atiešana no narkozes, jo sāpēja nenormāli. 3 dienas biju gultā, ceturtajā dienā sāku normāli funkcionēt. dzīvoju uz ibumetīniem un antibiotikām, taču ēst un padzerties varēju. ieskaitot gudrības zobu, man izrāva 3. no aizmugures. atkopšanās bija visgrūtākais.
18.08.2015 18:14 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Ja vesels zobs tad izraus un pēc tam būsi atvieglota.
Man nekas nesāpēja, īstās mokas bija kad tas zobs bija sastrutojis un neko nevarēja izdarīt :'-(
18.08.2015 18:39 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Pāris gadus atpakaļ rāva. Viss notika salīdzinoši ātri un nesāpīgi. Pat nemācēšu pateikt, ko man tai mutē darīja. Atiešana no narkozes bija sāpīga. Un pāris dienas viss tajā pusē bija jūtīgs. Bet nē, nekas nesapampa.
18.08.2015 18:51 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Man galvenais šobrīd, lai nebūtu pampums, sāpes es varu paciest diezgan labi:-D. Kaut gan varbūt pēc tam domāšu citādi(t)
Vēl ir tādas aizdomas, ka vajadzēs raut 3 gudrības zobus.(s) Muļķīgas bailes, bet nevar notikt tā, ka tas zobs tajā visā raušanas procesā kaut kā izslīd no tā zobārsta instrumenta un viņu nejauši norij? Tomēr tie gudrības zobi ir tālu un aizsniegties grūti:-/ Tā laikam trauma no tā laika, kad plombēja zobu un zobārstei izkrita tā mazā adatiņa un knapi izdabūja no mutes. Vēl ilgi biju šausmās, un arī ārstei nebija diez ko jauka sajūta:-P
Kauns palika no tā, ko sarakstīju:-D
18.08.2015 20:37 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Nu to vai tev sāpes un būs sapampums nevar tā pateikt. Man mammai tika rauts gudrības zobs un viņai ne sāpējis, ne pēc tam pampums nekā, lai gan zobs kkā nepareizi bija ieaudzis. Draudzenei savukārt rāva dzerokli un esot gan sāpējis, gan pēc tam pāris dienas staigāja ar milzīgu piepampušu vaigu.
18.08.2015 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits