Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi

 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
Labdien dārgās cosmo foruma dalībnieces ! (l)

Šajā sadaļā atstāstīsim savus sapnīšus. Jo tie vienmēr ir interesanti, parasti..


Mans sapnītis-

sākās pie baseina, kaut kādā spa.. mana draudzene riktīgi sexy drēbītēs peldējās tajā, baseinam gar malu vēl skraidīja tīģeris! Un gana dusmīgs. Es vnk. skatījos no malas, tad viņa izkāpa , un aicināja līdz uz dubļu baseinu.. Es sapratu ka būs dirty sex.. 8-)8-)

Aizgājām, tur administratore, sarunājām ka iesim abi, pastāstīja ka tur brīvs, un varam doties...

Tad nu iegājām, bija gana liels dubļu baseins, noslīdējām lejā, un uzreiz sākām skulpstīties..
Man stāvēja penis jau uzreiz, vēl tas dīvaini, ka man bija atlaists apmatojums tur :-/
bet nekas .. tā mēs mīlinājāmies, un es viņā iegāju.. un tad pamodos :'-(:-/

bet tik kārdinoša viņa bija !!!! nolādēts ...

tā ir karstākā Rīgas sieviete, kurai pāri 40, pareizāk sakot 44.. Bet augums, seja, krūtis, dibens.. vnk, perfekti... mana mazā blondīne .. pirmā blondā , kura patīk.. tāds tas personāžs dzīvē .:D
17.08.2015 09:58 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
Pastāstīšu arī šīs nakts sapni....

Bija jābrauc uz domi, braucu nez kādā sakarā ar skūteri.. kāpu augšā , tur satiku 2 bijušos klases biedrus.. Sākām kauties, es vienu nometu pa trepēm lejā, un otrs vairs nekāvās .. Kāds izsauca policiju, to kuru nometu no 5 stāva aizveda uz slimnīcu.. lejā satiku vēl vienu bijušo klases biedru... labu čomu. Gājām pie viņa .. UN sanāca kaut kā tā, ka pa to laiku tas čalis no slimnīcas bija ticis ārā.. un atkal satikām viņus , domes ēkas kkādā 4 stāvā . un sākām villoties.. beigās man apnika, teicu ka negribu kauties, un gājām visi prom..

nu tā , kaut kā..
18.08.2015 12:08 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Kur veel lielaaks bezsakars :D
18.08.2015 12:22 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
Šonakt bija par futbolu.. Atbrauca ciemos draugs no Čehijas, abi gājām uz Virslīgas spēli, Skonto-Liepāja laikam :D
Tribīnēs satiku skonto fanu kluba čomu, un nopirku 4 biļetes uz spēli Latvija- Čehija, pa 3 eur katru :D
Tad tas čalis sāka stāstīt, ka par mums facebookā palaista baigā basņa, ka mēs lietojam narkotikas, un šņaucam kokaīnu, un vēl visādas bildes saliktas ar plikām vecenēm . .
Tad nākamajā epizodē jau bija kadri no izlašu spēles, kur nežēlīgi fanojām Skonto stadionā..

Sīkāk gan vairs neatceros :-/
19.08.2015 15:24 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
šonakt sapņi galīgi nekādi...

Atceros vien to, ka braucu ar velosipēdu uz skolu, kopā ar draudzeni, un kaut kādu nepazīstamu čali.. tas čalis baigi līkumoja pa ceļa vidu, un nogāzās. Kad bijām tuvāk skolai, ceļa malā kāvās divas meitenes. Vēl tālāk pabraucot, sākās stiprs lietus. Un tā arī līdz skolai neaizbraucām. :-/ neko tālāk neatceros.. laikam pamodos :-/
20.08.2015 08:33 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
šonakt nebija spēka sapņot... bija karsta naksniņa ar dāmu 8-)8-) mums bija sekss8-)8-)
21.08.2015 09:41 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
šonakt, pēc dažu nakšu iztrūkuma atkal sapņoju !! (l)(l)

Biju ārzemēs, kaut kur Zviedrijā, vai Norvēģijā. Gribēju aiziet uz dušām.. Gāju, skatos durvis ar uzrakstu- welcomen! attaisu, tur garas , garas rindas cilvēku.. Domāju iet prom, bet mani aicina pievienoties.. Ir 2 gaiteņi, vienā gaitenī sieviešu rinda, otrā gaitenī vīriešu rinda !
Rindai kustoties uz priekšu, redzu kas notiek.. rindas galā satiekās 1v 1 s , un publiski nodarbojās ar seksu.. protams jāpasaka sākumā vai piekrīt partnerim ! :D visādi cilvēki, resni tievi utt. lielākais humors bija tad.. kad vienai vecenei čalis pateica nē, bet citi teica- tak paskaties uz viņas pakaļu utt. čalis piekrita, bet kad sieviete novilka bikšeles, viņai bija loceklis ! :D:D:D
nu tas tā.. es jau sāku skatīties, ar ko mans sanāks.. kādi 5 cilvēki vēl priekšā.. un ļoti skaista sieviete sanāca.. protams piekritu viņu drātēt. Pat tik izteikti atceros visu, kad liku pirkstiņus viņā, to suliņu uz pirkstiem, smaržu un garšu (l)(l)(l)(l) tā nu nojājāmies..

tālāk sapnis turpinājās jau citās telpās, citā vietā.. kur bija 2 sievietes un es.. protams sekss .

nu tādš šonak ! 8-)8-)8-)



ja kas , es neesmu pārāk uzvilcies, ka tādi sapņi rādās, vnk. rādās !
23.08.2015 14:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits