Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā es visu sabojāju...

 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
Šobrīd esmu viena- sava stulbuma un naivuma pēc. Stāstu sākšu ar to, ka biju kopā ar skaistu foršu, talantīgu puisi 3 gadus. Sauksim viņu A! Gāja visādi, strīdējāmies, ķīvējāmies, bet mīlējām viens otru, kas bija pats, pats galvenais. Pēdējā gadā viņš pārcēlās uz Rīgu mācīties (mūs sķīra 250km) Kas visu sāka bojāt... Puisis vienmēr bija aizņemts, nebija laika man, sākas nesaskaņas par to, ka vairs neuzklausa mani. Par katru manu problēmu smējās un neuztvēra nopietni. Bet tad, kad satikāmies viss bija pasakā. Smējāmies, gājām vienmēr kaut kur, tākā nekādu strīdu nebūtu bijis. Cik attālums tomēr var visu bojāt. Bet tad parādijās pusis N, kurš bija sen aizmirsts draugs, kas ļoti patika. Sāka rakstīt, zvanīt!Un pie tam ienāca tajā dzīves momentā, kad visvairāk tiecos pēc sajūtām- mīlestības, skaistiem vārdiem, komplimentiem. Puisis A sāka skriet pakaļ, bija neizpratnē, zvanījās. Kad biju Rīgā vienmēr uzzināja, kur esmu, steidza pirkt puķes un satikt! Bet es kas ta man- lepna, rozā brilles uzvilkusi domāju tik par savu „princi”N, kuram par skaistime vārdiem un glaimiem vairs nekā nebija,protams, tikai tagad es to saprotu. Ar laiku pusis A manu sirdi atkaroja. Viss bija tik skaisti. Mēnesi kā pasakā! Atceros gadījumu,kas notika T.c Origo, kad viņam bija jāstrādā, bet man jābrauc prom no Rīgas ar vilcienu uz mājām. 30 min līdz braukšanai, bet man telefons izlādējies. Origo satieku savu draudzeni- šī man saka, tak tikko tevi meklēja pa visu Origo,info centrā kāds bija izziņojis. Es nesapratu. Nu teica- tāda un tāda persona satiekamies lūdzu pie Rimi,A! Protams es to nedzirdēju un kad šo ziņu uzzinājusi pagriezos un viņš jau skrēja man pretī, lai satiktu un apķertu. Tas bija ļoti mīļi un skaisti. Pagāja laiks un pēķšņi viņš mainījās- nevarēja saszvanīt, slēdza ārā telefonu, ignorēja, bet tas notika viss 2 nedēļu laikā- un tad viens zvans un cauri. Vairs ne mīlestības, nekā! Kad parasīju, kas pa vainu, redz N vainīgs, visu izbojāja. Tad ko viņš man skrēja pakaļ... Pēc šī skaistā laika saprata, ka nē?! Nu re, liktenis atspēlējās un arī man nācās ciest. Sāpēja ļoti. Vel tajā dzīves momentā, kad vajadzētu skriet un darīt, jutos paralizēta. Protams, lai nomierinātu sevi uzrakstīju N, bet līdzi skaistiem vārdiem bija arī melošana, nevēlēšanās satikt, izvairīšanās, kompānijās ignorēja. Dubult sāpe man! Ja tikai es mācētu tik ātri nepieķerties! Un tad vienā momentā arī no viņa zvans- zini man vsp sen jau ir cita, es pie viņas braukāju un tt! Nu super! Liktenis vēlreiz atspēlējās man! Bet beigu beigās es nedomāju par N, bet gan par puisi A, ka tik ļoti mīlēju. Kāpēc viņš skrēja pakaļ-lai mani sāpinātu? Es neko nesaprotu un jorojām jūtos paralizēta! Neviens neinteresē. Saucās gribēju justies mīlēta! ha! viena un pamesta. Pie visa vainīga. Sabojāju savas attiecības ar A.Varbūt vēl tagad būtu kopā! Citi saka, aizbrauksi uz Rīgu tāpat būsiet kopā- es jau gribētu, bet viņš- nē!Kategoriksi nē! Bet man sāp! Nu kā lai pie velna aizmirst. Tikai gribēju justies mīlēta!!!
13.08.2015 21:40 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
Lai pār mani nokrīt visa Cosmo darva un draza, bet es domāju, ka pati vien esi vainīga. Ņehren dzīties pakaļ diviem puišiem un spēlēties ar viņiem abiem. Ja zini, ka mīli vienu - braukā uz Rīgu (pēc savām iespējām, protams), esat kopā un priecājaties, bet neiesaisti vēl kādu no malas.. Ja reiz saki, ka puisis A aizbrauca uz Rīgu mācīties, tātad aizņemtība varētu būt skaidrojama ar to, ka viņš vienkārši mācās..
13.08.2015 21:46 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10502
Reģ: 29.01.2009
Acīmredzot, puisim A bija iekšēja sāpe un, iepatīkoties citai, nejūtas vainīgs, jo redz, Tu reiz tā būtu izdarījusi, ja viņš neskrietu pakaļ. Viss normāli.
13.08.2015 21:47 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
Chemi Tici man, es to zinu. Pati vainīga.
13.08.2015 21:48 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ko lai saka, no kļūdām mācās. Tagad vismaz zināsi kā nedrīkst darīt nākošajās attiecībās!
13.08.2015 22:02 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Puisis A vispār sākumā zināja par N?
13.08.2015 22:04 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
chérr Zināja!
13.08.2015 22:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Protams, autore pati vainīga, jo kā saka - dzīsies pakaļ diviem zaķiem, nevienu nenošausi.. Bet.. kāda tad vērtība ir it kā mīlestībai no A puses, ja jau zinājot to visu un piedodot, reāli pats uzvedies ne par kripatu labāk. Smagi, bet nospļaujies! Būs grūti, būs mācība, bet A arī nav nekāds dižciltīgs bruņinieks baltā zirgā
13.08.2015 22:12 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nuu, tad viņam vienkārši lēni pieleca :D Vai arī atvērās acis par tevi.
13.08.2015 22:13 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nuu, uz 2 krésliem ilgi nenosédési. shádi stásti praktiski vienmér beidzas vienádi - pie sasistas siles ;) abi puishi saprata, ka neizlémíga vieglas uzvedíbas meitene nevienam no vinjiem nav vajadzíga.
13.08.2015 22:59 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Slinkums bija lasīt , bet ja jau visu sabojāji, tad pati vien esi vainīga
13.08.2015 23:48 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
mis take +++

labāk zīle rokā, nekā mednis kokā, tu dēļ savas muļķības pazaudēji visu.
13.08.2015 23:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Meitene neko nesabojāja, jo N uzradās tad, kad A Rīgā esot, pret meiteni sāka vēsi izturēties-aizņemts, nebija laika, neuzklausīja, smējās par viņas problēmām.
Ar A tev jau viss gāja uz beigām, bet uzrodoties N, A sportiskas intereses dēļ tevi gribēja atkarot. Atkaroja un interese pazuda.
Abi puiši nebija tev īstie. Meklē un gaidi kādu citu-trešo.
14.08.2015 03:49 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
Forša sliktā pieredze, lai turpmāk zinātu, kā nedarīt.
14.08.2015 07:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pilniba piekritu teikai. Nesaprotu,kadelj meitenes tevi zaakaa. Pirmkart,izskatas,ka puisis A tevi tapat butu pametis,neskatoties uz otru puisi. Jusu problemas sakas,kad attiecibas ienaca attalums unpuisis kluva veess.vainigi esat abi. Ok,navajadzeja uzreiz mesties pie otra puisha,bet labot esoshas attiecibas,bet,skiet,ka esi loti jauna.un no kludam macas
14.08.2015 08:39 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
Sany Uz beigām skatos, ka manu domu sāk uztvert! Puisis A sāka skiet pakal un darīja visu, ko vinam principā bija jādara vienmēr, ko es lūdzos, reāli lūdzos... Tikai tad, kad teicu viss cauri.. tikai tad kko sāka darīt! Bet tāpat man tas A ir sirdī... Tā riebst... Es pat nevienu nevēlos, man ir reāli daudz pielūdzēju, bet man vini besī, jo domāju par vinu - A. Es reāli TAGAD neuzskatu, ka esmu pie kkā vainīga... jā, nevajadzēja, jā, vajadzēja labot to visu- bet ja viņš neklausijās!!!! Un es esmu tas cilvēks- kam pats, pats galvenais ir mīlestība, tās došana, bet ja es neko nesaņemu pretī...
Man ir 20, bet tam puisim 19! Un tgd es vnk redzu kā viņš tusē apkārt, beidzot bauda jaunību, strādā! Un vēl viens iemesls kpc šis mani pasūtija, jo es redz tērēšot viņa naudu un sēdēšu uz viņa kakla Rīgā, viņš sāka strādāt labā darbā... Un tie nav viņa vārdi. Un to, ka viņš pasūtija- tas ir draugu pirksts, ko viņš klausās vairāk....
15.08.2015 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits