meitenes, vajag palīdzību

 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
Sarakstos ar puisi , nu jau būs divi meneši , iepazināmies internetā. Es dzīvoju Liepājā, viņš Rīgā. Šonedeļ vēlas , lai braucu beidzot iepazīties un padzīvot pie viņa kādu laiciņu.
Izskatā diezgan simpātisks,raksturs arī it kā apmierina. Vienīgais mīnuss, ka daudz strādā, viņam daudz nozīme nauda un viņam viņas ir daudz. Man īpaši viņa runas par naudu, tērēšanu , pirkšanu utml neinteresē.
Man vēl atlicis gads mācīties šeit Liepājā, vēl neesam tikušies , bet nu jau domā ko vairāk par nākotni , pārvākties šeit ,vai man visu laiku vajadzēs braukt tur. Tas mani biedē.
Arī tas , ka es neesmu no viņa slāņa tā teikt, esmu pavisam vienkārša. Cik bildēs viņa draudzenes esmu redzējusi , skaistas , tiešām kā no modeļu vāka, bet es pat līdzi nestāvu. Arī es neesmu vēl tik pieaugusi tādai dzīvei, manuprāt. Neesmu par sevi pārliecināta, tāpēc nezinu vai braukt?:'-( Varbūt beigt visu kāmēr viss nav sācies pa īstam? Nezinu vai spēšu visu laiku izbraukāt pie viņa,jo viņš ir diezgan prasīgs.
10.08.2015 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tad paliec savā slānī, ja negribi viņējā :)
11.08.2015 09:48 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Nebrauc. Šāds vīriešu tips ir labi zināms un viņš grib tikai Tevi ievilkt gultā. Banāli, bet taisnība.
11.08.2015 10:17 |
 
Reitings 46
Reģ: 17.07.2015
Lai viņš atbrauc pie Tevis un pēc tam domā par braukšanu pie viņa. Nevar jau braukt tā pie sveša cilvēka. Lai viņš atbrauc uz Liepāju.
11.08.2015 11:22 |
 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
Viņš atļauj braukt kopā ar manu labāko draudzeni, tad arī domājat, ka man labāk nebraukt?
11.08.2015 11:26 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
un kur ir tava pašcieņa? nebrauc, gribēs pats atbrauks.
11.08.2015 11:41 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
Neesi nu stulba. Pēc pieredzes saku, ka Rīga un Liepāja nav šķērslis un arī darbs un "nav laika "nav šķērslis.
Ja vīrietis vēlēsies viņš pats pie tevis aizbrauks (l)
11.08.2015 11:46 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Tu prasīji viņam atļauju ņemt līdzi draudzeni? Nopietni? :-D

Es nekāda gadījumā nebrauktu pie sveša vīrieša, kuru nekad neesmu satikusi, uz viņa mājām, kur nu vēl kādu laiku padzīvot.

Iesaku divus variantus:
1. Brauc uz Rīgu citā reizē, kad tur ir tavi radinieki - paliec pie radiem un vnk aizej uz randiņu,
2. Lai viņš pats brauc pie Tevis. Ja nebrauc, tad visdrīzāk nemaz tik ļoti neesi viņu ieinteresējusi.
11.08.2015 11:47 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kad es tik tikko sāku satikties ar savu draugu, mēs abi vēl mācījāmies skolā. Viņš katru nedēļu pa vienai dienai bastoja skolu un no Smiltenes brauca pie manis uz Rīgu. :D Bet es nemaz otrādāk nevaru iedomāties. Kur nu pirmajās reizēs tu trieksies pie nepazīstama puiša uz viņa mājām. Esi meitene ar pašcieņu, pēc tam būs grūti, ja puisis tevi tā necienīs.
11.08.2015 11:56 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ok, es vēl saprotu, ja grib, lai atbrauc ciemos pirmā, jo ir "ļoti aizņemts", bet šis vispār ir sviests:
Tāpēc,man vajadzēs pie viņa braukt brīvdienas , kad nebūs skola. Tā viņš ir iedomājies.


Pats lai brauc, ja viņam vajag, c'mon!
11.08.2015 12:16 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Liepāja no Rīgas nav tik tālu kā Maskava. Ja gribēs, tad atbrauks. Savādāk gaida, kad aizskriesi pie viņa. Un kāds vispār sakars ar kopā dzīvošanu? Pat redzējušies neesat. Te jau var redzēt kādi ir viņa nodomi.
11.08.2015 12:20 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nelīmējas man dažas lietas te:
* Ja ir nauda,ja ir vēlme satikt, tad kur problēma atrast laiku sievietei ar potenciālu? Svētdienās tāpat neviens nestrādā - mašīnā iekšā, dažas stundas un ir tikšanās. Neticu, ka viņš 21 gada vecumā pārvalda kādu milzu kompāniju .. un arī cilvēki, kas to dara, atrod laiku ģimenei un draugiem.
* Ja gudrs, tad vajadzētu zināt laika plānošanas beisikus - labāk noziedot ap 6-8h sava brīvā laika, lai pārliecinātos, ka ir potenciāls kam nopietnam nekā veltīt 2 mēnešu sazin cik stundu sarakstei, lai pēc tam dzīvajā satiekot konstatētu, ka ķīmijas ta nav ..
* Visticamāk, viņa statusu un naudu ir nopelnījuši viņa vecāki .. ar to nav ko lepoties. Ja viņš visu sasniedzis pats - cepuri nost čaļa priekšā.

Ieinteresēts vīrietis būs gatavs veltīt savu laiku, naudu un emocijas, lai satiktu sievieti, ar kuru viņš vēlas ko nopietnāku. Citā variantā tā ir tikai braukšana pa ausīm, lai ievilktu koikā. Tas, ja mēs runājam par vīrieti nevis lupatu.

Katrai sievietei ir sava odziņa un nav ko skatīties uz viņa bijušajām. Tev ir sava odziņa - esi īpaša ar to, kas esi un vīrietis to novērtēs. Izskats nav nebūtisks, taču tam pievienotai vērtībai ir krietni lielāka nozīme izvēloties partneri ilgtermiņam. Atceries, ka pirmā vieta, kur vīrietis meklēs sev nepieciešamo (emocionālo atbalstu, mīlestību, fizisko tuvību, partneri, etc.) savā sievietē, ja tā tur nebūs, tad - citur, bet pirmām kārtām - savā sievietē!
11.08.2015 13:03 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ieinteresēts vīrietis būs gatavs veltīt savu laiku, naudu un emocijas, lai satiktu sievieti, ar kuru viņš vēlas ko nopietnāku.

Šim piekrītu...Sāku domāt, kad mēs pirmo reizi tikāmies...hmm, tas bija tik sen. Šķiet, ka mēs sarakstījāmies kādas 2 nedēļas un viņš piedāvāja braukt ciemos. Vrb mēnesis bija pagājis, bet šķiet, ka tik daudz nebija gan.
11.08.2015 13:08 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Es pagaiditu, kad vins atbrauc pie manis. Divaini, ka neesat tikusies, bet tu jau taisies vairakas dienas pavadit pi3 vina. Drosmiga meitene.
11.08.2015 13:14 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Lasu un brīnos par tik naivu meitenei, braukt un vēl pie viņa palikt pa nakti, nopietni? Tev gan ir iekšās, man uzreiz atcerējos to neseno gadījumu, ka puisis nogalināja un piesmēja to meiteni. Sarakstē var daudz ko sastāstīt, ka bagāts ,izskatīgs, bildes jau arī svešas var paņemt. Uz randiņu var aizbraukt( es pati brauktu, jo man patik tas, ja nepatīk tas cilvēks blakus, vnk notinos, ja pie manis brauktu tādu gabalu būtu neerti tā atšūt)
11.08.2015 15:34 |
 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
Atteicu viņam , vēl atpakaļ atbildi neesmu saņēmusi un domāju, ka arī nesaņemšu. Pārāk viss būtu labi , lai būtu patiesība. Ja nu tiešam vēlēsies mani satikt tad augusta beigas ir doma braukt iepirkties un tajā paša diena braukt mājas , paldies meitenes par padomiem
11.08.2015 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits