Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilvēka papilomas vīruss

 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Sveikas! Atvainojos par, iespējams, muļķīgajiem jautājumiem, bet pirmo reizi nākas saskarties ar šo vīrusu. Ginekoloģe izrakstīja Polygynax svecītes un nozīmēja nākamo vizīti, bet es aizmirsu viņai pajautāt vienu jautājumu, kas mani tagad uztrauc - vai partnerim arī kaut kas ir jālieto? Ja man ir patstāvīgs partneris, vai inficēšanās nenotiks atkal, kad būšu izārstējusies ar svecīšu palīdzību? Ja vīrietis ir pārnēsātājs, kā viņam jātiek galā ar šo vīrusu?
Cik nopietns šis vīruss ir, vai daudzām ir pozitīva pieredze tā izārstēšanā?
10.08.2015 14:29 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Tu domā kondilomas? Inficēt var tad, kad ir uzliesmojums, tāpat kā dzimumorgānu herpes. Ja kādam no jums tobrīd ir, tad jālieto prezervatīvi.
10.08.2015 14:34 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Ja man ir patstāvīgs partneris, vai inficēšanās nenotiks atkal, kad būšu izārstējusies ar svecīšu palīdzību?

Slimība var uzliesmot arī tad, ja partneris uz to brīdi neslimo. Slimība iekšā sēž, tās saucamais papilomas vīruss. Uzliesmot var, ja zema imunitāte, hormonālās izmaiņas, piemēram grūtniecība.
10.08.2015 14:36 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Man papilomas vīrusu diagnosticēja pēc ginekologa vizītes un analīžu paņemšanas. Pašai nekādu sūdzību nav, kondilomu (kārpas) nav, ginekoloģe arī teica, ka bieži sūdzību nav un tad tiek šis vīruss ielaists. Viņa teica, ka tiek nodots dzimumceļu attiecībās, tāpēc radās tas jautājums par vīrieti.
10.08.2015 14:41 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
vīrietim šis vīruss nav tik bīstams kā sievietēm. Sievietēm pv var izraisīt dzemdes vēzi.. isaku reizi gadā iet uz skrīningu.
10.08.2015 14:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits