Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fitnesa klubs

 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Hey, meičuki.
Esmu sapratusi, ka ir laiks notievēt un beigt ēst visu pēc kārtas.. Beidzot ir laiks sev pašasi... Tātad.... Vai Jūs varētu ieteikt kādu labu (tiešām labu) fitnesa klubu/ trenažiera zāli ? Teikā, purvciemā. Kaut centrā.
Un, hmmm, kā lai dabū nost apelsīna miziņu no ciskām ? Vairs pat šortus nevaru uzvilkt.
Paldies.
08.08.2015 00:07 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Kas pēc tavām domām ir tiešām labs sporta klubs?

Tagad kā reiz Dominā My fitness ir atlaides un var nopirkt salīdzinoši lēti abonementu. Viņi piedāvā gan grupu nodarbības, gan trenažieru zāli, gan individuālos trenerus. Un vēl papildus varēsi apmeklēt vēl 4 viņu klubus.

Bet ja tev nebūs motivācijas, tad pat pasaules labākais sporta klubs neko nelīdzēs ;)
08.08.2015 07:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ievēro diētu (droši vien dietologa konsultācija noderēs) un uzsāc kardiotreniņus. Ja uz sportu esi uz jūs, sāc ar garām pastaigām raitā solī, pēc tam-lēnu skrējienu, pagarinot distanci. Tauki kusīs kā sniegs pavasarī. Trenažieri vairāk nostiprina muskuļus, bet zem taukiem nostiprinātos muskuļus tik un tā neredzēs, tāpēc liksies, ka nav efekta. Bet trenažieris-skrejceliņš vasarā ir grēks, ja var skriet svaigā gaisā nevis smacīgā zālē.
Tas viss palīdzēs arī pret celulītu.
08.08.2015 07:54 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
123lala
saksim ar to ka katram izpratne par labu sporta klubu var but atskiriiga.... ~90% sportotaji manu sporta klubu noteikti izbrakeetu lai ari es to uzskatu par vienu no labakjiem Rigaa.... bet tas taa

Tavam merkim ipasi siltaja liak periodaa pilniba var iztikt bez sporta kluba.... pareizs uzturs + kardio.. kardio veic brivdabaa
08.08.2015 08:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 10.07.2015
Iesācējiem ir parasti viens ļoti maldīgs uzskats, t.i., ka tikai kādā "pašā labākajā" klubā viņi/viņas varēs visātrāk, visefektīvāk sasniegt savus mērķus.

Patiesība gan ir daudz vienkāršāka - labi rezultāti būs tur, kur jūs STRĀDĀSIET. Kā es pats saku 100 kg arī Āfrikā ir 100 kg. Tas, ka apkārt būs modīgāks interjers vai 100 dažādi pakalpojumi, kas nevienam tā īsti nav vajadzīgi, no tevis "fitoņašku" nesataisīs.

Bet pirms izvēles, izlasi šo te rakstu, tur ir minēti visi galvenie aspekti, kas jāņem vērā izvēloties klubu: http://lielsunstiprs.com/2015/01/06/ka-izveleties-svaru-zali/
08.08.2015 14:22 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015


Tavam merkim ipasi siltaja liak periodaa pilniba var iztikt bez sporta kluba.... pareizs uzturs + kardio.. kardio veic brivdabaa


Pasarg dies'! :-D:-D Tapēc, ka tas "pareizais uzturs" momentā būs labākajā gadījumā kaut kāda ~ 1000kcal brīnumdiēta ar par maz olbaltumvielām un taukiem, jo zaķiem taču nepatīk gaļu ēst un no taukiem bail, bet "kardio brīvdabā" vēl vairāk veicinās to, ka meitene nokurinās arī to muskuļu masu, kas vēl ir.

Mans ieteikums - atrodi labu treneri un tad klausi viņam. Sporta klubs ir sekundārs.
08.08.2015 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
tas las katram skaitas pareizs uzturs jau ir pavisam cits staasts.... te neprasa tiesi ko uztura lietot un tadel neizpludu tekstos kas te vairumam tapat nepatiks....
par muskulmasu runajot - ko gan vina tur var nodedzinat - vinai uztreneta muskulmasa lieku 99% ka nav ja jau pat isti nesaprot ka nodzit lieko un pati raksta ka tikai meklle sporta zaali.... un pat ja kludos un vinai jau ir kas vera nemami uztreneets - tavai zinasanai dzit nost lieko taja pasa bridi saglabajot vius uztreneto muskulmasu - NAV IESPEJAMS (ja vien neesi vel zals iesacejs kas trenejas tik dazus pirmos menesus)
08.08.2015 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Tiešām ja pašai nav ne jausmas arī iesaku atrast labu treneri, kurš tev palīdzēs sasniegt vēlamos rezultātus:-)
Pamatā jau ir sakārtots uzturs kur proporcionāli sadalitas uzturvielas+ kardio+speka treniņi :)
Spēka treniņi ir vajadzīgi lai augtu muskuļi un jo vairāk muskuļu jo vairāk deg tauki:-)
08.08.2015 15:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ak jā, protams, kaban, es taču aizmirsu, ka tu uzskati, ka tas ir normāli mēneša laikā zaudēt 4kg lieso masu, jo "palaida uzturu brīvsolī" un žāvējoties nomest 20kg trijos mēnešos. :-D Mēs te runājam par mazām meitenēm, kurām ir ne vairāk kā 45kg liesās masas VISPĀR un tad padomā, kas būs, ja viņa vēl nokanibalizēs 3-4kg muskuļu. Tā tie skinny fat arī rodas :-P
08.08.2015 15:46 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Purvciemā iesaku sporta klubu ''Sportima''. Turpat arī griezies pie trenera un tas Tev kā iesācējai arī palīdzēs tikt ar visu skaidrībā. Ja esi gana apņēmīga un gatava mazliet parakņāties internetā, ir gana daudz info, kas palīdzēs Tev tikt skaidrībā ar visu arī pašai, bet vingrinājumu izpildes tehniku gan noteikti ieteiktu pārskatīt trenera pavadībā. Protams, treneri vari neizvēlēties no kluba vispār, ir gana daudz privāto treneru, kas nav piesaistīti kādam klubam un var Tev palīdzēt.

Es esmu par pašizglītošanos šajos jautājumos, bet mūsdienās ir TIK daudz pieejamās informācijas, kas pasniegta ļoti detalizēti un liela daļa iesācēju var tajā apmaldīties.
08.08.2015 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits