Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām, kuras studē NL

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Labs vakars!
Jautājums tām, kuras studē NL studijās - cik daudz uzdod mājas darbos, cik nopietnas vispār ir studijas? Vai pabeidzot/ esot studiju procesā bija pārliecinoša sajūta - "Jā, es apgūstu tieši to, kas vajadzīgs un skaidri zinu, ka beidzot studijas būšu pilnībā gatava strādāt šajā jomā!" ?
Vēlos vienkārši salīdzināt savu NL ar citu meiteņu NL studiju pieredzi. Paldies!:)
01.08.2015 20:09 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
neklatiene var studet tikai tad, ja tu INDIVIDUALI stude majas. t.i biezi. mums eksameni, kd ir tadi pasi ka klatienei.
es tiesam ieguldu lielu darbu, un man ir labi rezultati. md ir padaudz. reizem neredzu galu.
neklatieni izvelejos, jo ir mazs berns, un nav laika katru dienu klatiene sedet.
01.08.2015 20:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Jā, protams, ņemu grāmatas no bibliotēkas papildus ja vajag, pildu m.d., bet eksāmeni var teikt nav bijuši... :D Tikai vai nu testi, kuri dod daļu punktu no max punktiem, lai iegūtu vērtējumu vai atzīmes par - referātiem(visbiežāk), vai prezentācijām, kurās par kādu tēmu atspoguļojam kontekstu. Pirmais gads pabeigts tā. Otrajā gadā solās vismaz būt arī prakse. Es gan studēju tikai 1. līmeņa augstāko, tāpēc neuztraucos par studiju izvēli - vēl principā gads un studijas galā! :D
01.08.2015 21:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits