Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīlestība un ārzemes...

 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Sveikas meitenes.

Vairākus mēnešus sarakstījos ar vīrieti, kuram uzticēties bija visai sarežģīti vairāku iemeslu dēļ, tomēr kaut kā pārkāpu sev pāri un sāku jau ieskicēt viņa paša radītās ainas, ka būsim kopā, cik ļoti vēlas mani sev redzēt blakus. Tā kā pret vīrieti man ir jūtas ilgus, ilgus gadus, noticēju. Vienīgā mūsu problēma - viņš ārzemēs, es Latvijā. Runājām par tikšanās reizēm, kā būs, kad atlidos. Tad pēkšņi no viņa savādāka attieksme, nevis tā, ka pēkšņi vairs nebūtu jūtu, bet kļuva tāds atturīgāks, mazāk runīgs. Vakar beidzot izstāstīja, ka ir izdomājis uz Latviju nepārcelties, lai gan bija tādu domu apsvēris. Galvenais iemesls - nauda. Ārzemēs ir arī visa viņa ģimene, viņš jau tur ir iedzīvojies. Teica, ka es vēl nesaprotu to, cik grūti būs un, jo tālāk ejam, jo sāpīgāk būs abiem.

Visu nakti domāju, domāju un nesaprotu. Man ir tik daudz jautājumu, bet uz tiem jau neviens neatbildēs. Galvenais ko es nesaprotu - vai viņš vēlas pavisam pārtraukt kontaktu vai nē, bet bail jautāt. Man tā gribētos uzrakstīt, ka gaidīšu kad viņš būs Latvijā, es ļoti gribētu viņu satikt, viņš pēdējā vēstulē arī to minēja, par spīti visam. Šeit ir daudz gudru meiteņu - ko jūs manā vietā darītu? Dotu viņam laiku jeb - gribēs, tad pats uzrakstīs kaut ko? Vai izrādīt iniciatīvu pašai, liekot saprast, ka negribu pārtraukt kontaktu? Zinu ka tas var izklausīties stulbi, bet manī joprojām mīt mazs cerību stariņš, ka viņš vēl te atgriezīsies. Un es pat būtu gatava gaidīt, vismaz kādu laiku, jo pret vīrieti ir tādas jūtas, iespēja ko es tik ilgi esmu gaidījusi(s):'-(
23.07.2015 12:20 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Un arī - kā likt viņam noprast, ka es uzreiz, tagad, nepazudīšu? Tas būtu pats svarīgākais. Jāatzīst, ka viņš sākumā nemaz neteica man, kas par lietu, teica ka jūtas skumīgs bet kas un kā, es daļēji uzzināju sestdien, vakar izrunājām visu(t)
23.07.2015 12:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
manī joprojām mīt mazs cerību stariņš, ka viņš vēl te atgriezīsies.


Ja cilvekam visa gimene ir tur, vinjam ir laba dzive, tad shaubos, ka vins atgrieziisies... Es cereju, ka mans virs gribes atgriesties, bet vins vienkarshi nevar... Ne savas karjeras, ne naudas, ne dzives veida kads mums ir sheit....
23.07.2015 12:27 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.05.2015
brauc pie viņa.:-P
23.07.2015 12:32 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vai esat apsprieduši iespēju doties uz ārzemēm kopā?
23.07.2015 12:35 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Story, nu viņš jau iepriekš bijis ārzemēs, padzīvojis bet atgriezies atpakaļ. Patstāvīgi tur dzīvo viņa tētis un brālis ar ģimeni. Vīrietis ar savu mammu te aizbrauc, piepelnās, te atgriežas atpakaļ. tāpēc ari man tāda maza cerība ir. Bet protams viņš jau sen ir minējis man, ka pelna tur ļoti labi, par tādu algu Latvijā varētu sapņot varēju. nu un viss dzīves līmenis arī protams:-/
23.07.2015 12:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc tas, ka tu brauc strādāt uz viņa mītnes valsti, nav opcija? Vai tev te ir tāda tipa darbs, kam līdzīgs tur nespīd? (piem., tu esi latviešu valodas un literatūras skolotāja).

Tur jabūt baigai mīlai, lai otra cilvēka dēļ pamatīgi sacūkotu savu dzīves līmeni.
23.07.2015 12:41 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Ieva294, nu viņš mani ir aicinājis ciemos, bet tā ka es pārceļos - nē, par to neesam runājuši. Jo sākumā mums vajadzētu vienkārši satikties, parunāties. Tā uzreiz pārcelties, tas nav variants. Tagad es tādu variantu apsveru, bet nu tas jau arī tikai tad, ja mūsu attiecības izveidotos kaut kas nopietns.
23.07.2015 12:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
....lai gan, "aizbrauc, piepelnās" arī neizklausās pēc baigās karjeras.

Meklē sev oligarhu labāk ;)
23.07.2015 12:42 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
57days, teorētiski tāda opcija pastāvētu. Bet, lai mēs vispār saprastu ko vairāk un spētu izrunāt dažas lietas, mums ir jātiekas tāpat. Mēs neesam pāris, bet mums ir jūtas vienam pret otru. Es nelūdzu sacūkot viņam savu dzīvi, es saprotu arī viņu, vienīgi man tas nešķiet pārāk godīgi, jo es nedomāju, ka viņš 3 dienu laikā izdomāja, ka tomēr neatgriezīsies, ja tā doma prātā bija jau ilgu laiku. Godīgi sāpina fakts, ka viņš cēla tās sapņu pilis, es muļķe noticēju un tagad vinš pasaka - es te, tu tur, ir sāpīgi, ja tālāk turpināsim būs vēl grūtāk utt. :-/
23.07.2015 12:45 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
....lai gan, "aizbrauc, piepelnās" arī neizklausās pēc baigās karjeras.

Tagad viņš jau tur ir vairākus gadus. Tas aizbrauc - piepelnās bija agrāk. Bet tieši tāpēc, ka tas ir bijis agrāk, es vēl ceru - a ja nu tomēr... Tagad viņam varētu būt diezgan nopietni nolūki pret to vietu, kur viņš dzīvo, kur visu ir izveidojis.
23.07.2015 12:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
es te, tu tur, ir sāpīgi, ja tālāk turpināsim būs vēl grūtāk utt.


Tulkojums, nu negrib viņš nopietni būt kopā. Citādi jau ieminētos par varbūtību kādreiz, nakotnē, varbūt dzīvot abiem tur kopā.

Bet nu, tas, ka puisim ir pastāvīgs darbs, ir pluss :)
23.07.2015 12:50 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Tulkojums, nu negrib viņš nopietni būt kopā. Citādi jau ieminētos par varbūtību kādreiz, nakotnē, varbūt dzīvot abiem tur kopā.

Protams tāda varbūtība pastāv, bet ja mēs satiktos un parunātos, varbūt tieši es butu tā, kas nevēlas būt kopā. Es neesmu viņu redzējusi kādus gadus 3, runājusi vēl ilgāk. Un tā varbūtība par dzīvošanu kopā ārzemēs - es esmu minējusi, ka savu dzīvi ārzemēs neredzu. Tagad protams sāku skatīties savādāk...
23.07.2015 12:58 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
es īsti nesapratu - tu viņu mīli, bet viņš tevi? no malas izskatās, ka tu esi iedomājusies lielo mīlestību, kamēr tu viņam esi vienkārši draudzene. īpaši, ja jūs 3 gadus neesat tikušies.
23.07.2015 13:05 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man kādreiz sen atpakaļ bija viens draugs, kas līdzīgi - strādā tur, bet laiku pa laikam ir atpakaļ. Ļoti grūti uzturēt tādas attiecības, jo īstenībā dzīvo tu tad, kad viņš ir atpakaļ, un pārējo pusgadu sēdi uz "hold" pogas un gaidi tos laimes pilnos brīžus. Man tā pagāja 2+ gadi - nožēloju, ka punktu nepieliku ātrāk, bet man nebija iekšējā spēka tik daudz, kā arī tā briesmīgā cerēšana, ka nu mainīsies situācija.

Balstoties uz savu pieredzi, un to, ka tas bija pirms jau 2 gadiem, varu atskatīties un mācīties no tā, atļaušos ieteikt tā: ja attiecības nepārcelsiet jaunā līmenī, tad es tev ieteiktu pārtraukt - un vislabāk tev pašai, kā ar nazi'pārtraukt arī komunikāciju.

Ja plāna pārcelties tev nav, tad galvenais, kas jāsaprot, ka to laimes sajūtu, kādu jūti, kad viņš ir šeit, iespējams izjust katru dienu ar kādu, kas ir blakus katru dienu, tepat. Es tajos savos 2 gados kaut kā neticēju, ka nu tādas emocijas var būt - bet redz, ka gaida mājās no darba mani tā mana emocija ar vakariņām. Un dzīves plānus tagad būvējam kopīgus, mana dzīve vairs nav tik pakārtota toreizējam braukātājam.
23.07.2015 13:08 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
nannerle, jā, pieļauju, ka manas jūtas pret viņu ir daudz stiprākas nekā viņam pret mani. Iedomājusies neesmu absolūti neko, viss, kam esmu noticējusi un par ko cerējusi - viņa radītās ilūzijas.
par tiem trīs gadiem nekā pārsteidzoša gan nav. Man bija attiecības, viņam attiecības. Reiz viņš man uzrakstīja un tā viss aizsākās, ka atzināmies savās jūtās, kas gadiem ejot, nav zudušas.
23.07.2015 13:08 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
3 gadus neesat tikušies?
Tur man padoma un pieredzes nav.
23.07.2015 13:10 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Ieva294, lielākā problēma varētu būt tāda, ka man viņš sirdī ir jau pārak ilgi. Un tad kad viņš vispār atkal uzsāka ar mani kontaktu, atzinās jūtās, es nezinu, nu varbūt to spēs saprast kāda, kurai ir bijis līdzīgi - ja ilgus gadus ir kaut kas lolots, uz kaut ko klusībā ir cerēts un tas beidzot piepildās.
Es esmu domājusi, ka varbūt būtu labāk pārtraukt komunikāciju, jo viņš tāpat klusē, uzskata, ka viņš manās acīs ir slikts. Bet sirds kliedz(s)
23.07.2015 13:13 |
 
Reitings 52
Reģ: 15.07.2015
Nav jābaidās cilvēkam uzdot sev interesējošus jautājumus, citādāk prātot var daudz un dikti.
Lai arī cik grūti tas ir - necepies par vīrieti, neskrien pakaļ vecam tramvajam vai sauc kā gribi... nav iniciatīvas no viņa puses - nevajag!
Sieviete taču smadzenes otrādi var apgriezt, domājot, cerot un čakarējoties :-/ Dzīvo tālāk.
23.07.2015 13:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nekad īsti neesat bijuši kopā, sanāk? Tikai viens otram slepus patikuši?

Tad būtu maz jēgas, pat ja viņš atbrauktu.
23.07.2015 13:16 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
3 gadus neesat tikušies?

Trīs gadus neesmu viņu redzējusi, aptuveni. Jo tas ir laiks, kopš viņš dzīvo ārzemēs. Ir bijis Latvijā, bet neesmu satikusi. Mūsu komunikācija aizsākās pagājušajā vasarā, kad nedaudz parunājamies, vairāk ir no janvāra, apmēram. Esam pazīstami jau ilgus gadus, pamatskolas/vidusskolas laikā bijām pāris kādu laiciņu.
23.07.2015 13:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits