Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Komentāri par ķermeņa aprisēm / svaru.

 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
Sveikas. :) Ienāca prātā jautājums..
Kāpēc cilvēkiem liekas, ka pateikt šāda ķermeņa īpašniecei

ka viņa ir pārāk tieva / anoreksiķe / viņai vajadzētu aiziet paēst, ir normāli, bet pateikt šāda ķermeņa īpašniecei

ka viņai vajadzētu aiziet pie dietologa / sākt sportot / ēst veselīgāk, ir pilnīgi nepieņemami un aizskaroši ?
22.07.2015 15:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Patiesību sakot, nav pieņemami komentēt ne vienu, ne otru, ja viņas pašas to nelūdz.
22.07.2015 15:22 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nezinu...esmu saņēmusi 1.varianta komentārus, bet nekad nevienam neesmu pateikusi 2.varianta komentārus :D tā vnk ir pieņemts laikam...
22.07.2015 15:22 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cosmo garlaicīgi palika?:D Sen kašķi par stulbībām nav bijuši, ja?:-D:-D
22.07.2015 15:23 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Jo sabiedrībā ir izveidojies modelis,ka slaids augums=skaists augums,tāpēc lielākoties slaida auguma īpašnieces jūtas labi,savukārt apkārtmēros un masā lielākām sievietēm iekšēji viemēr ir neapmierinātības sajūta. Papildus atgādinājums par neatbilstību esošajiem standartiem nekādi nevar iepriecināt,tādēļ arī tas ir
nepieņemami un aizskaroši
.
22.07.2015 15:24 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
čupakabra, mans mērķis, uzdodot šo jautājumu, nebūt nav veidot kašķi. Vienkārši pati nereti saņemu komentārus par to, ka man vajadzētu aiziet paēst, bet nekad neesmu apaļīgākam cilvēkam teikusi, ka viņam jāievēro diēta..
22.07.2015 15:25 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
Un aaaaaaiziet, dāmas! Tipiskākais cosmo kašķu diskusijas temats...
22.07.2015 15:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
No kurienes šis viedoklis tev rodas ka lūk visi apceļ tievas meitenes, bet resnās nē? Vispār tik bieži šādi brīnumi ir dzirdēti, bet dzīvē tomēr cik sastapts abas puses tiek apceltas apmēram vienādos daudzumos.
Acīmredzot tievās meitenes kuras ir apceltas ir redzējušas tik viņu redzējumu un resnās tikai savu, vai tad tiešām nav saprotams ka abas puses tiek apceltas un aizskartas un nav tāds "Labākais" variants kuru apcelt, jo tādi aizrādījumi aizskars jebkuru kuram ar konkrētajām problēmām nav miera jau tā.


Nevajadzētu aizskart ne resnos, ne tievos cilvēkus jo tā nav jūsu daļa kāpēc viņi tādi ir.
Nav tā ka būt resnam ir labāk nekā būt slimīgi tievam, vai būt slimīgi tievam ir labāk nekā resnam.
22.07.2015 15:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienkārši pati nereti saņemu komentārus par to, ka man vajadzētu aiziet paēst, bet nekad neesmu apaļīgākam cilvēkam teikusi, ka viņam jāievēro diēta..


Tas ka tu tā neesi teikusi nenozīmē ka citi ar nav teikuši, prieks par to ka tu tā neesi nevienam teikusi un vidējais pirkst tiem kas tevi aizskāruši par tievumu.
22.07.2015 15:28 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Es vispār uzskatu, ka cilvēki, kas izsaka tādus komentārus (abos gadījumos) nav īsti normāli. Bet jā, mani kā tievu būtni, vienmēr šis jautājums ir nomocījis, it sevišķi pusaudžu gados, kad tiešām biju tieva, tieva, varēju ēst visu, bet svars klāt nenāca.
22.07.2015 15:29 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šaize!

Nu pasaki tad tai resnulei, ka viņa ir resna, nevis taisi raudulīgas diskusijas cosmo!

Goda vārds, atceroties Tavus komentārus iepriekš, likās, ka esi gudrāka.
22.07.2015 15:30 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
No kurienes šis viedoklis tev rodas ka lūk visi apceļ tievas meitenes, bet resnās nē?

Cik es savācos ar draudzenēm (starp kurām ir gan apaļīgās, gan arī tievākas), apaļīgākās nekad nav sūdzējušās, ka kāds ir aizskāris viņu svaru, toties tievās diezgan bieži ieminas, ka ''atkal man teica, ka esmu par tievu..''
22.07.2015 15:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Chemi, saprotu Tevi, mani arī bieži sūta paēst, neteiksim, ka sajūsmina tās replikas.

Uz abām pusēm aizrādīt par figūru nav īsti normāli, ja vien tas nesāk atspoguļoties uz veselību... Arī tādos gadījumos ir jāatrod delikātāks veids, kā to pasniegt..
22.07.2015 15:34 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Jo sabiedrība uzskata, ka pirmajā gadījumā sieviete vēlas tāda būt, cenšas panākt tādu augumu ar diētām, neēdot, bet otrajā gadījumā tā ir sanācis, veselības problēmas varot būt.
Bet nu cik var to pašu malt uz rinķi? Tādas diskusijas jau pietiekami daudz ir bijušas.
22.07.2015 15:34 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kāpēc vispār būtu jākomentē otra ķermenis? Bet nu, ja apvaino, lai apvaino abas, piemēram, pajautājot vai tā lielā mazajai atņem visu ēdienu. Tad, kad jau putas uz lūpām, līdzjūtīgi jāizvelk maizīte no somas un jāpiedāvā mazajai. Protams, tā, lai lielā meiča nepamana!
22.07.2015 15:36 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
Es atvainojos visām, kurām šī diskusija liekas stulba / muļķīga vai vēl kaut kāda. Acīmredzot tik bieži neapgrozos cosmo un neesmu uzķērusi tādas tēmas. ;)
Mans mērķis patiešām nebija vedināt kādu uz kašķi vai raudāt forumā, tikai uzzināt, kāpēc cilvēki to uzskata par normu..
22.07.2015 15:37 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
apaļīgākās nekad nav sūdzējušās, ka kāds ir aizskāris viņu svaru


apaljiigaam biehzi vien ir kompleksi par savu svaru un vinjas tadus komentaarus neveelas izpaust taalaak. Nejutas forshi. Tievas to uztver savadaak. Tievaa neies majaas neraudaas, ka ir tieva, ka tas izskatas slikti, ka tas pa mazu... Tas tomer ir 2 dazhadas lietas but tievam, kaut arii paaraak tievam un but apaljiigam.

Es esmu tievais skals, anoreksikje kaa citi saka, bet delj veselibas esmu bijusi resniite uz 2 gadiem. Un no abiem izveelos buut tievaa ar visiem anoreksikjes komentaariem, nekaa apaliite, ipashi, ka nevari ar savu svaru ciinities...
22.07.2015 15:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es arī esmu vairāk kārt apcepta par apaļīgumu vai resnumu. Godīgi sakot, man personīgi tas vienkārši nav pieņemts iet kādam par to čīkstēt ka mani kāds par resnu nosaucis.
Varbūt tur pie vaines ir nevis svars, bet gan raksturs. Es ar esmu daudzas tievas, skaistas meitenes redzējusi kuras patstāvīgi sevi pašas apvaino ka lūk ir resnas, neglītas, utt. Un tas tiešām no skaistām un sportiskām meitenēm.. tur pretī es no resniem/apaļiem cilvēkiem tādas čīkstēšanas dzirdu mazāk, vismaz ne publiski ar vairākiem cilvēkiem, vairāk tomēr ja kas tāds izsprūk tad tikai ar tuviem cilvēkiem.

Man tomēr reizēm gribās teikt ka tievas meitenes par to stāsta lai viņām atkārtoti atgādinātu par to cik viņas ir skaistas utt. Jo liela daļa jau ar ir skaistas, bet tomēr viarāk izklausas ka problēma ir raksturā ka grib drusku celt pašapziņu (arī protams ne visos gadījumos).
Resnas meitenes par to nerunā jo negrib vel vairāk negatīvismu sev apkārt, lielākoties jau resns cilvēks ļoti labi ar apzinās ka ir resns, ir jau pret tiem aizskarošajiem tekstiem izaudzējis biezu ādu un neņem viņus galvā vai pat par to pasmejas. Resnāki cilvēki par to nerunā jo ko gan tur runāt?
22.07.2015 15:40 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nu godiigi sakot, pirmajaa bildee meitene patieshaam ir paaraak kaulaina un otrajaa savukaart paaraak uzbarojusies. Nav nekaa skaista ne vienaa, ne otraa bildee.

Lieko svaru paarsvaraa saista ar izlaidiibu/slinkumu, taadeejaadi piedeeveejot shiis iipashiibas tam, kuram tas svars taads ir.
22.07.2015 15:43 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es neesmu redzējusi kādu apaļo meiteni,kas skrietu pa forumiem un paziņām stāstītu,ka kāds viņas nosaucis par resnām, bet zinu entās sievietes,kas visiem pēc kārtas stāsta par to,ka kaimiņiene domā,ka viņai ir anoreksija un kāds viņu nosaucis par kaulainu.
Tepat cosmo novērojums šis fenomens - kaut kā neesmu manījusi tik daudz dalībnieču ar lieko svaru,kas skrietu pa forumu un sūdzētos par to,ka kāds viņu par resnu nodēvējis, kamēr reku- piemēram, šajā disksuijā jau vairākas izteikušās par to,ka kāds viņām piedāvājis paēst utt.
Abas puses tiek apbižotas, tikai kura par to vairāk runā un plātās apkārt.
Man nav pieņemama vispār otra cilvēka ķermeņa komentēšana un jebkādu negatīvu piezīmju izteikšana sakarā ar otra ķermeni.
22.07.2015 15:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
apaljiigaam biehzi vien ir kompleksi par savu svaru un vinjas tadus komentaarus neveelas izpaust taalaak. Nejutas forshi. Tievas to uztver savadaak. Tievaa neies majaas neraudaas, ka ir tieva, ka tas izskatas slikti, ka tas pa mazu...

Es arī domāju, ka tās, kuras ir varbūt nedaudz apaļīgākas kā pašas gribētu, to labi apzinās un tiešām nevēlas visiem apkārt kladzināt, ka viņas kāds nosaucis par resnām. Par tievajām, nu nez, vai tiešām kāda skrien mājās un raud, ka ir pārāk tieva, bet komentāri par tievumu, kaulainumu, jautājumi, vai vispār kaut ko ēd, vai gadījumā neesi slima, arī gluži pašapziņu neceļ, vismaz, ja ar psihi cilvēkam viss kārtībā.
22.07.2015 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits