Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skinoren, contactubex, , dr. wolffs - acne attack

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kuru no šiem trīs produktiem ieteiktu sejas rētu likvidēšanai, kur pirms tam no aknes tiku vaļā, tagad ir tikai rētaudi.
20.07.2015 12:38 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Kamēr svaigas rētas (rozā vai zilas) tikmēr palīdzēs jebkurš līdzeklis ar skābēm (tikai obligāti papildu jālieto līdzeklis ar augstu spf (var izvēlēties kādu tonālo vai BB krēmu). Ja rētas jau ir kā rētas, kas atšķiras tikai ar reljefu, tad līdzēs tikai lāzeris. Jebkurā gadījumā no sākuma jākonsultējas ar dermatologu. Kad pašai bija problēmas ar ādu man ļoti palīdzēja Finacea gels (kur ir 15% azelaic acid, nevis 20 kā skinoren).
20.07.2015 12:44 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
Ir bijusi pieredze ar contratubex, ļoti labi samazināja operācijas rētu, bet ne uz sejas.
20.07.2015 12:46 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
sugar - rētas ir koši sarkanīgi rozā krāsā, un nu jau ļoti ilgi, tikai zoda rajonā, bet tas tomēr man rada kompleksus, jo bez konsīlera neiztieku, bet gribas iziet no mājas ar pilnīgi tīru seju, kurai nav problēmu:-( Tad jau Tu saki, ka tas skinoren ir iedarbīgāks nekā Financea? Un cik noprotu abi ir bezrecepšu produkti? Arī skonoren ir nepieciešams spf?:-) Un kuru krēmu tu ieteiktu sejai, kur ir spf, bet neaizsprosto poras, netauko seju un nerada citas problēmas?:-)
20.07.2015 12:51 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Llapsiņa, ja nemaldos, visi tevis nosauktie produkti ir recepšu medikamenti, tāpēc bez vizītes pie dermatologa vienalga neiztiksi.
Teorētiski skinoren jābūt efektīvākam par finacea. Ja lieto jebkādus skābju produktus, pa dienu jālieto krēms ar spf, savādāk skābes noēd virsējo ādas slāni un var veidoties nevienmērīga pigmentācija un tt.
Krēms ar spf, kurš neaizsprosto poras man ļoti patīk Avene Cleanance oranžajā tūbiņā (man ir spf30, bet tagad pieejams arī ar spf50). Viņš tieši radīts taukainai sejas ādai, tāpēc tur ir gan attīrošas vielas, gan spf, gan nerada nevēlamu spīdumu.
20.07.2015 13:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits