Ō,šī tēma man :D Vienreiz uztaisīju
akciju sev,notestēju visus ikdienas produktus,kas ir zemajā cenu kategorijā(izvēlējos maksimāli zemāko cenu). Jāatzīst,ka daļa no produktiem,no zemajiem plauktiem,turpina birt manos iepirkumu ratiņos;-)
Intereses pēc - cik dārgi rīsi jāpērk, lai justu atšķirību no lētajiem?
+
Šo es arī nesaprotu. Esmu izmēģinājusi gan šā ,gan tā,bet atšķirību tiešām neizjutu. Mans ekonomijas favorīts ir
Tautas 
un vēl vieni super lētie-
balti zaļā kārbiņā,taču ražotāju piemirsu.
Makaroniem un miltiem,tajos 20 un vairāk centos gan ir jūtama atšķirība. Paši,paši lētākie tiešām ir neēdami.
Konservētā kukurūza garšu nemaina ne 50centos,ne 1.30eur(atšķirība vien tajā,ka lētākajai ir vizuāli tumšāki graudiņi).
Marinētus gurķus,ja vēlas lētus,var iegādāties tikai uz akciju periodu. Jo zemo plauktu gurķīši ir suuper neēdami,mīksti un nebaudīti dīvainā marinādē:-D
Vienīgais lētais maizes izstrādājums,ko iespējams pielietot ir
formas maize(klaipiņš ap 50centiem),lai pagatavotu ķiploku grauzdiņus.
Eļļu,kas tiek lietota cepšanai(nevis svaigai lietošanai-salātiem..),izvēlos lētāko,jo nekas veselīgs tur tāpat nesanāks.
Margarīns un svests-kamēr tas nav mainīgis nosaukumu uz
augu taku maisījums,tikmēr viss ir forši.
Tas pats nosacījums attiecas uz krējumu un
krēma izstrādājumu :-D
Desas,gaļas..-cena nosaka gaļas klātesamību un patiku garšas kārpiņm.
Piens,kefīrs,paniņas- atšķirība vien
procentos.
Ekonomēt pārtikā var,bet ne vienmēr variejot starp super lēto un dārgo. Lielākoties ekonomējot un izdabājot garšas kārpiņām,sanāks izvēlēties lētāko augstajā cenu kategorijā.;-)