Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu dzirdēt jūsu viedokli.

 
Reitings 45
Reģ: 06.08.2012
Tā nu es esmu strupceļa priekšā...

Esmu ar puisi attiecībās 2,5 gadus, bet viss laikam, nu jau ir beidzies.
Viņa lielākā problēma ir pazušana. Un protams melošana.

Cilvēks ir ļoti aizņemts ikdienā, tapēc vismaz reizi mēnesī grib norauties no darbiem un iedzert, BET KAD IEDZER, mainās par citu cilvēku. Viņš uztaisa strīdu un egoistiski aizbrauc viens uz kazino ar draugiem vai arī dzerot ar draugiem nozūd ar viņiem kopā pat negrib, lai dodos līdzi. Un pazūd uz diennakti vai divām.
Mani tas ļoti sāpina, jo esmu ļoti pieķērusies attiecībās un neko tādu es neatļautos izdarīt..
Atgriežoties mājās viņš vienmēr ir vēl piedzēries vai paģirains un pat neizjūt nekādu mazāko vainas apziņu, vēl uzdrošinās nolamāt mani un aiziet gulēt. Pēc tādām reizēm viņam zvanās un rakstās kkādas sievietes un viņš protams noveļ vainu, ka tās ir drauga draudzenes. Esmu pieķērusi, ka vizinājis meitenes. Bijis kino ar draugu ar kkādām meitenēm.... protams noliedz, ka kkas bijis.

Pamostoties viņš stāsta, ka nožēlo un, ka mīl mani, ka mainīsies, dāvina ziedu kalnus, bet jau pēc nedēļas vairs neuzskata, ka viņam būtu jāmainās.
Un šīs pazušanas kļuva biežākas un biežākas. Un katru reizi lūdz pēdējo iespēju, ka nu tagad tiešām ir visu sapratis....

Bet visam pielika punktu pēdējā reize. Es takā aizgāju no viņa. Jo viņš nedēļas laikā piedzērās 2 reizes kurās bija pazudis.. Cilvēks saka, ka aizbrauc pa darbiem, bet tie ir meli... Atpūtās kkādā dzīvoklī. Kad sapratu, ka dzer nevis strādā viņš sāka mani pazemot draugu priekšā un slēdza telefonu ārā. Es sapratu, ka ar tādu meli kurš jau paņēmis 100 pēdējās iespējas un vēl pieprasa nākamo, es nevēlos būt. Domāju paņemt pauzi vismaz uz nedēļu un aizgāju pie draudzenes padzīvot. Cerēdama, ka viņš paliekot bez manis sapratīs cik esmu viņam dārga un, ka viņš centīsies mainīties..BET viss kļuva vēl trakāk.. Kliedza visu laiku, ka mīl kā pienāca brīvdienas nozuda ar saviem draugiem. Visos Rīgas klubos. vizinājās ar meitenēm. Ganjau krāpa, uz dzīvokli atvilka kkādas meitenes un 3 dienas ballējās. To dienu laikā viņš rakstīja visādas preteklības ko viņa draugi viņam diktēja rakstīt.. Visi kopā tai skaitā viņš mani aprunāja, apsaukāja, pazemoja. Viņš ir tāds cilvēks kuram viss svarīgākie ir draugi. Ja labākais draugs teiks, lai pamet ka esmu tāda un tāda, tad viņš ne tikai tā darīs, bet arī tā domās, jo ko viņam iestāsta draugi viņš to pieņem, kā patiesību, un viedokļu sakritību. Laigan iepriekš domāja savādāk.

Tagad, ka cilvēks izballējās viņš kārtējo reizi sūta tās pašas vēstules, ka mainīsies, ka bez manis nevar, ka nokodesies, jo alkahols viņam tikai visu posta, ka viņs TAGAD tik sapratis un tt... Cilvēks ir pārliecināts, ka viņš nemelo un, ka saka taisnību. KĀRTĒJO REIZI.

Un tājā viss bēdīgākais ir, ka viņas ir 30 gadi.

Gribu dzirdēt jūsu viedokli, pieredzi. Gaidīt, ka mainīsies vai tiešām uzsākt dzīvi bez viņa?
15.07.2015 12:56 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
cilvēki vsp kardināli nemēdz mainīties un ja nav mainījies līdz šim,tad tas arī maz ticams notiks.Ja Tu sevi galīgi necieni,turpini tik tādā garā..viņam gan jau gana ērti šitā ir.
15.07.2015 13:00 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Gribu dzirdēt jūsu viedokli, pieredzi. Gaidīt, ka mainīsies vai tiešām uzsākt dzīvi bez viņa?

Nē, nu nopietni?
Tavs vecis ir lupata, bet Tu esi viņa kājslauķis! Jūs lieliski saderat!
15.07.2015 13:01 |
 
Reitings 1565
Reģ: 09.06.2015
Pavisam īsi - Tu noteikti vari atrast labāku. Tāda pazemošana nav piedodama. Biju šokā par tiem 30 gadiem. Pēc apraksta šķita, ka runa ir par 20-23 gadnieku... šausmas, ka Tev kaut kas tāds ir bijis jāpiedzīvo. Mans viedoklis - cik noprotu, Jums nekādu oficiālu saistību un kopīgu atbildību nav, tāpēc neiznieku savu jaunību tāda nepieauguša nelieša dēļ.
15.07.2015 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
viennozīmīgi, pamet! Tas tiešām ir pašcieņas trūkums! Un tikai nesaki "mīlu viņu, tāpēc piedodu, ka viņš par mani ņirgājās, meloja, krāpa un nostādīja zemāk par sūdu.."
Tev taču ir tiesības un miljons iespējas būt laimīgai ar kādu, kas mīl un nav lops un kretīns..
15.07.2015 13:04 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev tiesām vajag vīrieti, kurš vazājas apkārt dzerstīdamies? Kas būs vēlāk ? Ja liela aizņemti S attaisno pārmērīgu alkohola lietošanu varbūt tad attaisnotu ari mauku pirkšanu?
15.07.2015 13:06 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Viņš uztaisa strīdu un egoistiski aizbrauc viens uz kazino ar draugiem vai arī dzerot ar draugiem nozūd ar viņiem kopā pat negrib, lai dodos līdzi


Atgriežoties mājās viņš vienmēr ir vēl piedzēries vai paģirains un pat neizjūt nekādu mazāko vainas apziņu, vēl uzdrošinās nolamāt mani un aiziet gulēt.


Esmu pieķērusi, ka vizinājis meitenes. Bijis kino ar draugu ar kkādām meitenēm...


Visos Rīgas klubos. vizinājās ar meitenēm. Ganjau krāpa, uz dzīvokli atvilka kkādas meitenes un 3 dienas ballējās.


viņš mani aprunāja, apsaukāja, pazemoja.


Un tu domā, ka, ja arī viņš spētu mainīties, tu spētu viņam visu to piedot? :-/ Tu viņu nograuztu.
16.07.2015 13:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
cik briesmīgi :(
nekādas iespējas vairs nedod, kas tevi vispār tur pie viņa? visa cieņa un mīlestība nav vēl pazudusi pēc šitādām izdarībām? var mainīties izklaižu biežums un trakums, bet ieradums kā tāds gan diez vai.. un ne tikai pazust un župot dienām, vēl kopā ar draugiem nod***t tevi!? nu nē, nekādas vairs otrās iespējas :-/
16.07.2015 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es pat nezinu ko tev ieteikt. Bet cik ilgi tu šo paciet jau??

Pēc pirmās reizes es jau ir papamestu viņu. Nu es nepieļautu, ka mani pazemo. Kāda tur mīlestība? Nu tu pati apjēdz, ka tā nav un nekad nav bijusi mīlestība no viņa puses!!!!!! Nu nekad!!
16.07.2015 13:47 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Nu ir problēmas, nomaini numuru, aizvāc mantiņas un nekad nezvani viņam, un vienkārši pazūdi no viņa dzīves, ko tur pīties!
16.07.2015 13:51 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Pati rakstot jau nesaņēmi atbildi uz jautājumu, kuru uzdevi? Ja vecim alkohols un draugi ir svarīgāki par tevi, nav ko ar tādu ilgi draudzēties.
16.07.2015 14:05 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Viņš nav tava laika vērts. Ja viņš savos 30 tā dara, tad tas ir taisnākais ceļš uz bomža alkoholiķa dzīvi. Nodzersies, iztērēs naudu kazino, variantu ir daudz, bet nevienam no tiem labu beigu nav.
Tā kā labāk izvairies no tādiem tipiem. Viņš vēl novilks arī tevi līdz tādam līmenim, ja ļausi.
Īsumā - BĒDZ!!!!
16.07.2015 14:10 |
 
Reitings 28982
Reģ: 11.02.2015
Ak dievs, kāds bērnudārzs!!! Tu to nopietni???? :D :D

Tavs vecis ir lupata, bet Tu esi viņa kājslauķis! Jūs lieliski saderat!


Neizmainīs viņš savu uzvedību. Kādu brīdi varbūt pierausies (ja aiziesi pie šā atpakaļ), bet pa lielam, šāda uzvešanās 30 gados jau nozīmē, ka tas ir viņa raksturs. Un tas atkal izlauzīsies ārā nākamajā reizē, kad darbiņā kaut kas slikti vai tu ko ne tā pateiksi.

Tas cilvēks taču meklē ieganstus dzīvot tā, kā dzīvo!!!! Normāliem cilvēkiem atpūta un izlādēšanās izpaužas kā savādāk (vai, ja uzrīko vakaru ar alko un kazino, nu tas ir... varbūt reizi gadā?) - var taču iet sist boksa maisu, lidot ar paraplānu, pašaudīties šautuvē - whatever. Da jebko citu, kas patiešām relaksētu un atslēgtu smadzeni. Bet viņš jau to savu smadzeni vienkārši noslīcina alkoholā... :-/
16.07.2015 14:14 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Man pirms 3 gadiem bija tieši tāda pati situācija kā Tev. Nu tici man nekas neliek tādiem cilvēkiem mainīties. Viņi tikai sola un tas ir arī viss. Es biju muļķe ka neizšķīros agrāk,piedevu neskaitāmas reizes ticot ka viss mainisies. Tākā mūc no viņa , un pēc laika sapratisi ka tā ir daudz daudz labāk. ;-)
16.07.2015 14:21 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Tu to nopietni????

Par tādu lietu kā sarkasms esi dzirdējusi?
Ja autore uzdod jautājumu ko darīt un pašai nav skaidrs, tad man nav ko teikt!
16.07.2015 14:27 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Nu visdrīzāk nekas labs tur nebūs.

Ja dotu tādam iespēju, prasītu konkrētas darbības, lai pilnībā izolējās no draugu loka, brauc uz rehabilitācijas centru, jo ja alkohols ir problēma, tad nedrīkst dzert pat nedaudz. Ja cilvēks pats atzīst, ka ir problēmas. Ja cilvēks tikai runā un runā un nekādas rīcības nav, tad jāiet prom no tāda.
16.07.2015 14:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Autore, izlasi vēlreiz visu ko sarakstīji un padomā kāds gan citiem var būt viedoklis. Viedokļa principā nav. Nē nu ir, bet negribas rupji apskaukāties.
16.07.2015 14:47 |
 
Reitings 28982
Reģ: 11.02.2015
KristīnA, nē, pirmā dzirdēšana :D :D
16.07.2015 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Tā kā es zinu kā ir dzīvot ar alkoholiķi iesaku Tev tikai VIENU risinājumu-BĒDZ!!! jo viņš liekae ne tikai alkoholiķis, bet arī kretīns. Vai tad Tu sevi nemaz necieni?
16.07.2015 14:53 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Lai tad kodējās, rāda konkrētas darbības, tikai tad vari kaut ko domāt, tukšiem solījumiem netici un noteikti neej atpakaļ.

Runāt ar tādu arī ir vērts tikai tad, kad viņš ir skaidrā, jo, loģiski, ka reibuma stāvoklī viņam nav nekādas sirdzapziņas, saprotu, ka dzīvojat kopā, kā Tu līdz šim pieļāvi, ka viņš vispār dzer, ja jau viņam tad "ver ciet"?
16.07.2015 14:53 |
 
Reitings 28982
Reģ: 11.02.2015
Ā, fu! Tagad sapratu, kur pārpratums! Jautājums ir autorei, pie citāta aizmirsu ++ ielikt, ka piekrītu!! :D
16.07.2015 14:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits