Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas ar valodām!

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Sveiki!
Tā kā te izskanēja viena diskusija par krievu valodu, vēlos izveidot arī savu.
Man ir tā, ka es īsti nesaprotu ne krievu, ne angļu valodu, jo neesmu tendēta uz valodu apguvi, labāk rēķinu. Šogad sākšu pēdējo klasi skolā (12.). Ja angļu valodā kaut ko varu izburtot varu, tad krievu valodā pateikt vispār neko nevaru, sevišķi, ja man ir jārunā ar kādu (uz ielas, paziņa) tad es vienkārši kaunos runāt savu slikto zināšanu dēļ.
Vasarā darbu nevaru dabūt, jo atsaka tieši tā dēļ, ka nesaprotu nevienu svešvalodu.
Vēlos sākt ar krievu valodu, jo angļu nedaudz saprotu.
Kursi neder, jo nav naudas.
Ko man darīt? Caurām dienām sēdēt pie grāmatām vai mācīties visu vārdnīcu no galvas? (t)
Ar TV ir tā, ka paklausos un nākamajā minūtē aizmirstu to teikumu un jēgas nav no filmu skatīšanās, jo rezultātā ne es kaut ko apguvu valodā, ne sapratu par ko ir filma.
15.07.2015 12:55 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Nekādīgi valodas neiemācīsies,ja nebūs pielieojuma ikdienā!
15.07.2015 13:02 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Latvijaa nedziivoju, bet tiiri intereses peec - vai tiesham ir tik gruti dabuut vasaras darbinju skoleniem bez krievu valodas zinaashanaam?

Es krievu valodu saaku maaciities jau ljoti sen, mamma skatiijas krievu raidiijumus un es, aiz zinjkariibas, saaku maaciities krievu alfabeetu. Tu lasiit krieviski maaki? Varbuut saac ar to? Tev, skatoties TV, nav jaaiemacas/jaasaprot visi teikumi. Galvenais, ka doma skaidra. Zemapzinjaa tie suliigakie/interesantakie vardi ieseediisies. Nu, vismaz man ieseezhas.
15.07.2015 13:09 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev vajadzētu atrast kādu hobiju vai intereses, kas loti aizrauj un par to meklēt informāciju krievu valodā. YouTube ir pa pilnam roļiku krievu valoda par jebko. Lai saktu runāt ir vajadzigs vardu krājums vispirms. Vecas, garlaicīgas mācību grāmatas nepalīdzēs.
Es līdzīgi mācījos angļu val
15.07.2015 13:11 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
es piekrītu, ka vienīgais reālais veids ir valodu lietot ikdienā - vari iesaistīties ārzemju blogos, forumos un runāt par tēmām, kas Tev ir interesantas.
Filmu skatīšanās arī palīdz - tici man viena, divas nē, bet pie piecdesmitās valoda (vārdiņi) būs jau Tavā galviņā.

Man bērnībā krievu valodu palīdzēja iemācīties spēlīšu spēlēšana. (vārdu minēšana - neatceros kā to sauc)

Angļu valodu var mācīties šeit: http://www.learngratis.com/courses/
15.07.2015 13:12 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
*anglu valodu kura vidusskola man bija pilnīgā dēēē. Tagad angļu valoda man ir gandrīz kā otra dzimtā.
15.07.2015 13:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits