Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko varētu ieteikt vēdera labsajūtai?

 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Šobrīd darba saspringuma dēļ nav laika tikt pie ģ.ā., tāpēc vispirms vērsīšos pie cosmo dāmām,kas varbūt varēs ko noderīgu ieteikt!

Mana problēma-vēders. Nav svarīgi,ko es ēdu,bet no jebkura ēdiena (no kāda vairāk, no kāda mazāk) man pūšas vēders!!! Es visu laiku jūtu,kā man tur vēderā aktīvi burbuļo, viss kopā griežas (tagad saprotu, kāpēc bieži mazie bērni pie šīm sajūtām arī izjūt diskomfortu un niķojas). Caurejas nav, sliktas dūšas un vemšanas arī nav. Tik tas burbuļošanas diskomforts, kas reizēm vēderā rada arī spiedošu sajūtu. Bieži no rīta pamostoties tik smaguma sajūta, kas liek atbrīvot vēderu. Ūdeni un vispār šķidrumu lietoju pietiekami.
Vnk sajūtot to visu burbuļošanu,es vai traka palieku!(t)

Vai kāda ir ar ko līdzīgu saskārusies? Kas jums palīdzējis ar to tikt galā?

Esmu lietojusi jogurta kapsulas, kefīru, smecta (noteikti ne tas labākais variants),bet nekas no tā nav līdzējis.
14.07.2015 19:58 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Heliobaktērija, alerģija pret glutēnu/laktozi. Nodod tak analīzes beidzot, jobi bobi! Un kā var nebūt laiks aizet pie ārsta, ievietot problēmu cosmo gan ir laiks! :D
14.07.2015 20:01 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Kā nosaka heliobaktēriju? Domāju - vajag tur no ģ.ā. nosūtījumu vai nē.
14.07.2015 20:11 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
up
14.07.2015 20:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man pirmā doma - laktozes nepanesamība, bet pārbaudies, protams!
14.07.2015 20:50 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Padoma par savu uzturu, cik daudz tiek skabi un cik sarmaini produki, kada ir vide kungi, varbut palieto sarmainus produkus
14.07.2015 20:51 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Grapefruit,vai vari vienkāršākā valodā paskaidrot,kas ir sārmaini produkti?(s)
14.07.2015 20:53 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
te ir saraksts

http://www.malus.lv/new/index.php?id=sarmainie-un-skabie-produkti

Lai palīdzētu organismam būt veselam, uztura sadalījumam vajadzētu būt šādam: 80% sārmainu vidi veidojoši produkti un 20 procenti skābu vidi veidojošo produktu. (Butakova saka, ka var būt pat 50/50).Sārmainībai jābūt bez sāls un bez cukura:
Sārmainie
1) Ļoti sārmaini- arbūzi, asni (dažādu graudu), biezpiens svaigi izspiests, bumbieri, Citroni bez cukura, laimi, mandeles, mango, miežu asni, paprika, pētersīļi, pienenes, rudzu asni, ūdenskreses, zaļumi

2) Sārmaini - āboli, ārstniecības augi, asparagi, avenes, bietes, brokoļi, burkāni, cigoriņi, dārzeņi (svaigi), dateles, diedzēti graudi un sēklas, dilles, ērkšķogas, griķi, gurķi, kabači, kacenkāposti, kāļi, kāposti, kolrābji, korintes, kressalāti, kukurūza svaiga, kviešu asni, ķirbji, lucerna, mellenes, minerālūdens ārstnieciskais, papaija, pastinaki, piens vārīts, pipari, puķes(ēdamās), redīsi, rozīnes, salāti, sēklu rupjmaize, selerijas, soda, sparģeļi, spināti, sūkalas, sula, svaigi spiestas (15 min), tēja(zāļu bez cukura), vīģes, vīnogas (tumšās), ziedkāposti.

3) Nedaudz sārmaini - ananāsi, apelsīni, aronijas, artišoki, augļi (svaigi), auzu pārslas, avokado (1.vieta), baklažāni, banāni, Briseles kāposti, eļļas (nerafinētas un riekstu), graudaugu produkti, greipfrūti, kartupeļi ar mizu, kastaņi, kazenes, ķirši saldie, lācenes, mandarīni, nektarīni, ogas (svaigas), olīveļļa, persiki, pupas, pupiņas (svaigas), puravi, rāceņi, rīsi, rožu kāposti, smiltsērkšķi, tomāti (bez sāls), topinambūrs, upenes, vilkābeles augļi, zemenes (meža)
14.07.2015 20:58 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Jā,palasīju...diezgan daudz produktu tajā sarakstā. Nezinu kā to baigi izkontrolēt...
14.07.2015 21:00 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
par tautas lidzekliem, ja uzputies veders

http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/dabas_dziednieciba/tautas_lidzekli_pret_vedera_pusanos/

Ķimeņu tēja

Ķimeņu tēja (vienkārši šķipsniņu ķimeņu ieber krūzē un aplej ar karstu ūdeni, ļauj ievilkties) ir lielisks līdzeklis pret vēdera uzpūšanos, kuņģa un zarnu spazmām, kā arī uzlabo gremošanu. Ieteicams izdzert tasīti tējas pirms ēšanas.



Tēja „Mikslis" - fenhelis, kumelītes un kliņģerītes

Tautas medicīnā fenhelis tiek plaši lietots pret vēdera uzpūšanos, to var dot arī maziem bērniem.


Diļļu un pētersīļu tēja

Pret vēdera uzpūšanos palīdz arī diļļu un pētersīļu tēja.


Pēc iespējas mazāk sāls!

Sāls piesaista šķidrumu, kas savukārt izraisa vēdera pūšanos. Ēdi daudz augļu un dārzeņu, jo tajos ir daudz kālija, kas palīdz atbrīvoties no sāls, līdz ar to arī no liekā šķidruma.



Ja tevi nomoka arī skaļa vēdera burkšķēšana...

Laikā, kad ēdiens, šķidrumi vēderā tiek apstrādāti un pārvietojas pa zarnu traktu, vēders izdala burkšķošas skaņas, citiem tās ir klusākas, citiem - skaļākas. Ja tavs vēders mīl piesaistīt uzmanību ar šādu „dziedāšanu", to nedaudz apklusināt palīdzēs tējkarote olīveļļas vai tase zāļu tējas ar citronu.
14.07.2015 21:01 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Vispar vedera izeja reguala?
Dr. Teresko teja, Organisma attirisanai (aknu, nieru un ari zarnu) varetu vederam palidzet.
Ir ari speciala teja vederam , kungim , dazada.
Vispar ar dr. Teresko tejam tikai labaka pieredze, loti efektivas man.
Palasi par so teju

http://www.fitoterapija.lv/lv/internet-shop.php?cat_id=9&prod_id=19

Fitoterapija, terapija ar tejam
14.07.2015 21:04 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Vēdera izeja man laba. Regulāra.

Bieži no rītiem,ka pamostos,tad ar spiedošu vēderu,ka jūt vajadzību pēc liekā izvadīšanas.

Bet tā man lielākoties ir tā burbuļošana,ka liekas vēderā viss met kūleņus, burbuļi sprāgst. Citreiz atkal neburbuļo,bet sakrājas kā gāzes un vēderā veidojas spiedoša sajūta, nepatīkama. Nesaprotu kāpēc iekšā viss tā ārdās. Kad esmu mājās,tad jau savādāk,esot darbā tad gan jāsatraucas par diskomfortu. Bet caurejas nav. Vēdera izeja ir laba.
14.07.2015 21:12 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Varetu tiesam but ari no uztura, parak skaba vide. Bet janoskaidro no arsta ko ieteiks :)
14.07.2015 21:17 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Mjā,jāpagaida,ka samazināsies darbi,tad jādodas pie ārsta.

Bet šajā gadījumā jau kobra nebūtu jātaisa,vai ne? Nenormāla panika no kā tāda!
14.07.2015 21:21 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Hmm, sanāk, ja vēders burbuļo, tā ir laktozes nepanesība? Man arī ļoti bieži burbuļo, burkšķ vēders kaut arī esmu tikko paēdusi, bet neesmu tam pievērsusi tādu uzmanību un uzskatījusi par problēmu.
14.07.2015 22:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ja pūšas vēders padzer espumizan ...;-)
14.07.2015 23:07 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Lidz tiec pie arstiem, noperc citronu, laimu greipfrutu. Sataisi tadu udeni ar citruss augliem, iespied glaze laima sulu un uzlej udeni, paregulesi skabuma limeni, ar tadu sarmainu dzeramo, ja tas ir pie vainas. Ari edienu kas bagats ar skiedrvielam.
14.07.2015 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits