Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga mamma

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Neplānoti sanāca iepazīties ar drauga mammu. Neplānoti gan man, gan viņai. Biju laipna, atvērta, bet neveiksmīgi nonācu novērotājas lomā. Drauga mamma aktīvi runāja ar savu dēlu, jautāja par mūsu aktivitātēm caur dēlu un tamlīdzīgi. Vien reizi uzrunāja ļoti nopietni un vēsi pie galda, piedāvājot ko saldu un uzrunājot uz „Jūs”, kas savā ziņā manu spēju aktīvi iesaistīties paralizēja. Visas sarunas uzsāka skatoties uz dēlu un uzrunājot tieši viņu vārdā. Sarunas bija tik aktīvas, ka man nebija īsi kur iespraukties...un būtu mazliet muļķīgi, ja es aizelsusies censtos par visām varītēm iejaukties. Sanāca tā, ka nopietna sēdēju un klusēju, savukārt viņa mani ignorēja. Nezinu, tīšām vai uztraukuma dēļ, bet nepatīkami. Iespējams, tas uztraukuma dēļ... un tomēr, nepatīkami. Viņš viņai ir vienīgais un svarīgākais vīrietis dzīvē, tāpēc saprotu, ka ir īpaši grūti, bet es nealkstu pēc bubuļa un „dēla atņēmējas” lomas.

Līdz šim draugu mammas mani ir pozitīvi uzņēmušas, bijušas ieinteresētas, ir veidojušās patīkamas sarunas un ļoti siltas attiecības. Kā šādā situācijā rīkoties – es nezinu. Vairs viņu neesmu sastapusi, bet ja pastāv iespēja sastapt, kaut kā cenšos veiksmīgi izvairīties... es nezinu, kā man reaģēt, izturēties pret viņu. Ar varu mīļa nekļūšu, taču atzīstu, ka man ir svarīgi, lai mūsu starpā būtu labas attiecības. Negribu piedzīvot filmās atspoguļotos karus. Kā jūs no savas puses rīkojāties, lai veicinātu labu attiecību veidošanos? Kā rīkoties šādā situācijā?
13.07.2015 20:46 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Es ienjemtu neitraalu poziiciju. Vienmeer esmu laipna, atveerta, utt, bet ja kaadam nepatiiku, tad neliidiishu vai no aadas aaraa, lai tikai iepatiktos.

Vari pajautaat draugam, kaapeec vinja maate taa uzvedaas.
13.07.2015 20:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tak nomierinies, tā tak pirmā tikšanās reize bija, ja vēlāk tā būs, tad domāsi tālāk! Tak nezini, kāda viņa ir - noslēgta, kautrīga vai tamlīdzīgi...
13.07.2015 20:59 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Ja tā bija pirmā tikšanās reize, tad nav nekāds brīnums, ka mammai bija tik pat neērti kā Tev. Ja tāda ignorēšana turpināsies, tad varēsi uztraukties.
13.07.2015 21:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir cilvēki, kas automātiski jauniepazītos uzrunā uz Jūs.. Varbūt situācija nav tik briesmīga :)
Esi vienmēr jauka un pretimnākoša, tad jau būs labi :)
13.07.2015 21:19 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
vienu es Tev varu pateikt droši - būs grūti tāpēc vien jau, ka viņš ir viņai VIENĪGAIS ,,vīrietis''.
Saku pēc pieredzes. Manējais ir vienīgais bērns ģimenē. Manam puisim mamma dzīvo ārzemēs, attiecības ok, bet te Latvijā dzīvojam kopā ar viņa omīti, kas praktiski viņu ir uzaudzinājusi, un es Tev teikšu godīgi, kad sākām visi kopā dzīvot, zinu, ka viņa mani gribēja un es viņu gribēju redzēt pazūdam uz visiem laikiem :D mums praktiski pagāja gads, kamēr karojām par VISU :D Paldies Dievam nu ir labi, esam sadzīvojušas labas attiecības. Būs ļoti daudz jāpiekāpjas abām pusēm.
13.07.2015 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 4273
Reģ: 03.08.2009
Nu labs iesākums nav, man liekas. Man nekad tā nav gadījies, pat ja drauga mamma bijusi satraukta. Bet problēmas var radīt ja mātei pašai nav attiecību un dēls ir vienīgais vīrietis. Man vīramāte zvanīja vīram agrāk vismaz reizi dienā un runāja ne par ko, pārdzīvoja ne par ko un tā tālāk līdz atrada vīrieti ar kuru izveidot normālas attiecības. Bet es nedomāju, ka Tu tur baigi daudz ko vari ietekmēt. Galvenais esi jauka tajās (pēc iespējas nedaudzajās) reizēs, kad satiec drauga māti.
13.07.2015 21:53 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
beigas ir.
13.07.2015 22:35 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Mani laikam uztrauktu tas, ka vīrietis nemēgjināja tevi "iesaistīt" sarunā. Teiksim, kad atbild mammai par to, ko jūs darījat, pateikt "bija forši, vai nē, Leta? Tev patika?".

Es parunātu par vīrieti, sākot sarunu ar to, ka vinjam ir jauka mamma un tev gribētos ar vinju uzturēt labas attiecības un tuvāk iepazīties. Pasaki, ka pamanīji, ka vinja ir ieturēta ar tikko iepazītiem cilvēkiem un varbūt vinjš varētu "piespēlēt", lai arī ar tevim veidotos saruna.
13.07.2015 22:45 |
 
Reitings 30612
Reģ: 11.02.2015
Nevienam cilvēkam nepatīk tas, ko viņš nepazīst.

Uzskatu, vienkārši jāļauj mammai tevi iepazīt, ne ar uzbāšanos, bet arī pati mēģini būt dabiskāka, neuztvert mammu kā kaut kādu bubuli. Varbūt viņa sajuta tavu uztraukumu un nevēlējās tevi vēl vairāk satraukt, intensīvi ar tevi runājot, uzdodot jautājumus?

Pamēģini gan nākamreiz satikties, iepriekš draugam painteresējies, kas viņu dzīvē aizrauj, varbūt kādu kopīgu sīkumu atrodat, par ko uzsākt sarunu! Tad jau tas dabiskāk būs.
13.07.2015 22:53 |
 
Reitings 86
Reģ: 07.07.2015
Izturies vienkārši pret viņu dabīgi, neko nesamākslo. Tad redzēsi- patiksi, nepatiksi tā būs viņas problēma. Visiem nevar patikt. ;-)
14.07.2015 00:53 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Satraucās cilvēks.
Es iedomājos, ja man būtu dēls un es neplānoti, vai da vienalga, kaut plānoti, iepazītis ar viņa meiteni. Pirmajā reizē es ne tā vien uzvestos.
14.07.2015 02:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits