Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VD

 
Reitings 2
Reģ: 20.04.2009
Sveiki! Šobrīd laikam arī man ir gadījies satikties ar VD vai ko tamlīdzīgu.. bailes un trauksme.. bailes sajukt prātā.. mani interesē kādas pozitīvas atsauksmes.. kādam ir izdevies tikt no tā vaļā? pārsvarā komentārus atrodu par šo tēmu tikai 2013 gada vai vēl senākus.. Vai tagad visi tie kas rakstīja cik grūti, ir tikuši galā ar to un tapēc neko neraksta? Kas palīdzēja?....zāles, psihoterapija vai darbs ar sevi-sportošana, meditācija?? Daru visu ko, bet ļoti iedvesmojos no pozitīviem stāstiem ar labām beigām. Šobrīd sāku dzert Noofen!:-)
13.07.2015 15:03 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Darbs ar sevi - tikai un vienigi. Pashdziedinaashanas. Ja zini savas problemas - izaicinajumus, ir atlicis tikai astes galins - atrast tam risinaajumus.
Noofen ir laba lieta, bet neuzsedies uz taa. Pirms katras ripas, apsver domu, vai man vajag - vai es sodien varu dzivot ta, tik lenpratigi un mierigi, it ka butu jau ripu iedzerusi.
13.07.2015 15:10 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.04.2009
8 mēnešus nodzīvoju bez zālēm.. apmeklēju psihoterapētu.. daudz sapratu, domāju, daru.. Tagad sāka tirpt rokas un neirologs izrakstīja 40 dienām pa pusītei, lai trauksme rimtos.. ceru ka atkarīga nepalikšu un nebūs jāsāk no jauna terapija :)
13.07.2015 15:19 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Man ir šī lieta vairāk kā 7 gadus. Ar pauzēm protams, vienu tādu garāku pāris gadu pauzi arī izbaudīju.
Nu neko, trakāk ir kad tikko sākas(manā gadījumā - divreiz). Tālāk seko adaptācija šīm lietām un paliek vieglāk.
Bet pilnīgi katru dienu jūtu kaut vai par 0,1%, ka man ir šī lieta. Tāpēc esmu nedaudz mazāk laimīga attiecīgi procentuāli par cilvēku, kuram būtu piemēram, līdzīga dzīve, bet bez VD.
Ir arī pāris fobijas, kuras nepāriet, ar kurām sadzīvoju.
Bet pa lielam, dzīvot var un labi :) Apskaužu cilvēkus kuriem nav VD, bet VD arī ļoti daudz piespiež uz pozitīvo - jo gļuzi vnk nervi netur savādāk dzīvot :D

Ne visas zāles rada atkarību. Noofen ir daļēji placebo, jo ir maigas zāles, pielīdzināmas gandrīz vai balderiāņiem. Atkarību nerada - pēc personīgās pieredzes zinu. Var nomest strauji un vienā dienā, nekāda vaina :)
13.07.2015 16:28 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.01.2015
kas ir VD?
13.07.2015 16:38 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Veģetatīvā distonija - modīgajā vārdā.
Mazāk modīgajā vārdā - neiroze, neirotiskie traucējumi (skaitās vieglākais traucējums psihiatrijā, bet simptomi ļoti nepatīkami).
13.07.2015 16:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Fu, vells, sākumā izlasīju virsrakstu un domāju, ka runa būs par Veselības Dienestu :D tā nju lasu un brīnos, kāpēc lai kāds baidītos "satikties ar VD" :D
13.07.2015 18:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits