Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu problēmas, vai bieži tā nevarētu būt?

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Vai neesat dažreiz aizdomājušās par vīriešiem... ne tādā ziņā, ka visi, kas krāpuši slikti un riebekļi,bet varbūt tam ir iemesls, neizteikts, neizprasts, kas ir tikai viņa galvā? Vienreiz runāju ar vienu puisi, kurš teica, ka dzīvot jau var ar daudzām, tas neko īpašu var neizteikt. Sievietes turpretī parasti uzskata, ka uzsākt kopdzīvi - tas jau ir nopietni! Pavisam! Citkārt vienkārši esmu novērojusi, ka vīrietis ir aizņemts, bet neizjūt kaut kādu atbildības sajūtu vai nepieciešamību būt 100% godīgam pret šo sievieti ar kuru dzīvo. Varbūt vienkārši vīrieši arī vīlušies? Reiz mīlējuši kādu meiteni, ļoti... apčakarēti un tāpēc netic vairs un nav vairs tās jūtas kādas reiz bijušas ar to vienu. Vieni tomēr negrib būt, tāpēc dzīvo kopā varbūt ar izdarīgām, varbūt ar simpātiskām, seksīgām, interesantām... bet neko sevišķu patiesībā nenozīmē. Un ja nebūs viena draudzene - nedaudz ātrāk vai vēlāk - atradīs ar ko aizstāt. Vai tā bieži nav? Nu... par šo vispār runāju, jo nenoliegsim, ka bieži sievietes nav apmierinātas ar vīriešu uzvedību. Varbūt tam ir pavisam vienkāršs iemesls - viņš izliekas ,ka mīl, bet mīl tikai vienu, kuru nevar iegūt un tāpēc ir ar kādu citu?
12.07.2015 23:24 |
 
Reitings 13
Reģ: 11.07.2015
99% vīriešu vnk NEVAR dabūt tādu sievieti kā gribētu.
12.07.2015 23:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbūt tam ir pavisam vienkāršs iemesls - viņš izliekas ,ka mīl, bet mīl tikai vienu, kuru nevar iegūt un tāpēc ir ar kādu citu?


Kopdzīve tikai ērtības pēc un neapmierinoša uzvedība, visticamak, nozimē, ka patiesam mīl tikai vienu - SEVI.

Ne obligāti tur apaksā būs traģisks mīlasstāsts ar piedirstu dvēseli.
12.07.2015 23:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nuuugjis, tu gribi teikt, ka sievietes gan var dabūt tādu vīrieti, kā gribētu?

Vai arī tu mēģini pateikt, ka sievietes arī nevar dabūt gribēto, tāpēc arī no sievietes puses attiecības ērtības dēļ ir loģiskas šī fakta sekas?
12.07.2015 23:29 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Kopdzīve tikai ērtības pēc

bet vai mūsdienās tas nav baigi izteikti? sākot ar visām jaunajām meitenēm, kuras tiekas ar vecākiem, turīgākiem, beidzot ar vīriešiem, kuri kā no žurnāla vāka - meklē sev piemērotu, tā lai arī kā modele izskatās+pro gultā utt. :D jo zemāk taču nevar nolaisties! Bet mīlestība tur-kur?
12.07.2015 23:32 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Sakiet ko gribat, bet esmu novērojusi, ka krāpējiem, meļiem un tamlīdzīgiem lamzakiem bieži vien nav pat vidējās izglītības. Tādi mētājas pa pasauli cerot laimi atrast vecenēs, draugos vai ballītēs.
12.07.2015 23:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
AnnaAnna, gan vēsturiski, gan šodien daudzās kultūrās milzum daudz attiecību, ģimeņu veidojas uz "bet mīlestība tur-kur?" bāzes - aprēķins, ērtums, politika, tarakāni galvā, kaut vai tajā pašā Islāmā sākotnējais iemesls precēt 4 dāmas bija ļoti prozaisks un bez mīlestības - lai kara kritušo biedru atraitnēm (arī pavecām un galīgi neseksīgām) būtu virietis, kas viņas uztur un aizstāv.

Tā ideja, ka attiecībām jābūt mīlestības pēc, ir relatīvi jauna.
12.07.2015 23:36 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sakiet ko gribat, bet esmu novērojusi, ka krāpējiem, meļiem un tamlīdzīgiem lamzakiem bieži vien nav pat vidējās izglītības

Galīgi nepiekritīšu. Nē nu ok, kopš vairs nemācos vidusskolā, neesmu arī tikusies ne ar vienu "nav pat vidējās izglītības" čali. :D Bet gada laikā esmu tikusies ar 2 vīriešiem, kuri abi godīgi nebija, viens izteikts babņiks ar bakalauru, otrs Amerikā dabūjis bakalauru, maģistru + kārtīga dzīves pieredzes bagāža, bet - ar vienu sievieti par maz. :-)
12.07.2015 23:55 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Manuprāt, vislielākā problēma ir tad, kad satiekas divi viens otram nepiemēroti cilvēki. Tad kāds no viņiem cenšas to otru pārveidot pēc saviem ieskatiem un vajadzībām, nepieņemot otru cilvēku, kāds viņš ir. Bieži dzird, ka ir atrasts vecis, kurš dara to un šito, bet nekas - izmācīšu! Mīļotais cilvēks ir jāmīl, gribi kādu audzināt - nopērc suni.
Kas ir kopdzīve? Atrašanās zem viena jumta? Palīšana zem vienas segas? Vai kopdzīve uzreiz nozīmē tuvību? Es atļaušos teikt nē. Var dzīvot zem viena jumta, bet būt svešiem. Var gulēt vienā gultā, bet nesarunāties. Ja vīrietis un sieviete savās attiecībās atsvešinās, tad arī rodas tas kārdinājums krāpšanai. Un mana apkārtējā pieredze rāda, ka krāpj ne tikai vīrieši. Ko nevar dabūt mājās, to meklē ārpusē. Un jā, vīriešiem bieži vien ir vājāks raksturs, viņi meklē fizisku aktu, ar kuru aizvietot tukšumu savās attiecībās. Sievietes vairāk meklē kādu, kurš pievērsīs uzmanību, kurš liks viņām justies skaistām un iekārojamām. Nu ir vēl ērzeļu suga, kuri ir krāpēji jau muguras smadzenēs. Bet ne par tiem šovakar. Vispār pēdējā laikā aizdomājos, ka cilvēki ārkārtīgi baidās šķirties. Šķirties ir briesmīgi, šķirties ir nesmuki. Un tad rodas divas sugas - krāpēji un cietēji. Krāpēji agrāk vai vēlāk nogurs no cīņas par savām attiecībām un nokrāps savu otro pusi. Cietēji nekrāps, cietēji cietīsies un vai nu raudās klusībā spilvenā, vai arī staigās apkārt visiem stāstīdami, cik grūti būt nemīlamās attiecībās. Kurš no šiem veidiem ir sliktāks, es tiešām nezinu. Attiecības ir smags darbs, pie kurām ir jāstrādā, tikai pie nosacījuma, ka abi cilvēki ir viens otram īstie un spēj savas problēmas risināt un savstarpējās attiecības uzlabot. Bet, ja attiecības ir mokošas dienu no dienas, gadu no gada un nekas labāk nepaliek, kāpēc nepalaist vaļā? Varbūt tas slinkais un neko nesaprotošais riebeklis atradīs tādu pašu riebekli un dzīvos laimīgi līdz mūža galam? Dzīve ir pārāk īsa, lai izniekotu to mocībās.
13.07.2015 00:01 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
AnnaAnna , kā punkts uz i. Zinu pat čali, kurš divas reizes tiešām mīlēja, pēc otrā "pliķa sejā" kļuva par babņiku. Katrs cenšas kaut ko sevī apspiest.. diemžēl...

Lollipop♡, tu gadījumā neraksti kādu blogu? tik ļoti patīkami lasīt tavu rakstīto + ļoti labas domas ne glupības..
13.07.2015 00:12 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
ILYSB - blogs it kā ir, tikai nav pacietības ņemties. Iedvesma uznāk tikai cosmo diskusijās par konkrētām tēmām. Ja man ļauj brīvu domu lidojumu, tad aizlidinos galīgi šķērsām.:-D Man prieks, ka kādam interesē mans viedoklis un varbūt spēju palīdzēt. Esmu viens no retajiem cilvēkiem, kas uzsūc apkārtējo cilvēku pieredzi, sagremo to un izdara secinājumus.
13.07.2015 00:17 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Lollipop♡ , super, malacis! saņemies un raksti, tev sanāk :) bāc, man arī vajadzētu iemācīties mācīties no citu kļūdām, nevis visās peļķēs ielekt pašai un saprast, ka kājas paliek slapjas :D :D
13.07.2015 00:31 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Bet, ja tu peļķē neielēksi, kā tad tu sapratīsi, ka ūdens ir silts? Ja bailēs no kļūdām tu stāvēsi malā un nerīkosies, tad nav arī iespēja, ka viss izdosies.
13.07.2015 00:45 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
es ielecu visās peļķēs, viss kārtībā :D 8-)
13.07.2015 00:55 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
nuuugjis, tu gribi teikt, ka sievietes gan var dabūt tādu vīrieti, kā gribētu?

Vai arī tu mēģini pateikt, ka sievietes arī nevar dabūt gribēto, tāpēc arī no sievietes puses attiecības ērtības dēļ ir loģiskas šī fakta sekas?


Neesmu nuugjis, bet varu atbildēt - daļēji tā arī ir! Sievietēm ir daudz vieglāk dabūt sev vēlamo, veči, turpretī, tagad kļūst arvien izmisušāki, tad no kauna pret sabiedrību, ka ir vieni, mokām no vientulības vai vienkārši pārlieku lielas hormonu trakošanas organismā paķer pirmo, kas pagadās un pēc brīža saprot, ka ir iebraukuši s*dos, otru cilvēku nemīl pa īstam un nezin ko darīt. Toties var apkārtējiem palielīties, ka beidzot ir kaut ko atradis. Taču tas nerisina problēmas būtību jau tās saknē - izvēlēties sev otru pusi jebkādu ārēju apstākļu spiediena rezultātā, nevis paša galvenā - mīlestības!
13.07.2015 01:17 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Katra sieviete atsaucas tieši uz tādu vīrieti, kāds viņai patīk. Ja atsaukusies uz krāpēju, vienaldzīgu, vardarbīgu - tas nozīmē, ka viņai tieši tāda tipa cilvēks patīk. Kad uzrunā kārtīgs un godīgs cilvēks, tad tādam vispār nepievērš uzmanību. Un par ko jūs tagad gaužaties?
13.07.2015 06:39 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
patīk tas stereootips, ka virieši ir sliktie. Lai gan pēc savas pieredzes varu teikt, ka meitenes nav nekadi zelta gabaliņi.
Pašas krāpj un izmanto čaļus
Protams, ne visas ir tādas un ne visi čaļi ir wiii :))
13.07.2015 08:12 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Vakar tieši izlasīju Stīva Hārvija grāmatu "Rīkojies kā sieviete, domā kā vīrietis". Tur arī bija apspriesta šī tēma par krāpšanu. Galvenie secinājumi - Vīriešiem vienkārši vajag seksu kā tādu, kā fizisku vingrinājumu, savukārt mums, daiļajām būtnēm, tā ir dziļi emocionāla saikne ar vīrieti. Tur tā atšķirība. Ja mājās kaut kas nav kārtībā šajā jomā, vīrietis vienkārši aiziet izlikt savu enerģiju kur citur. Un tā ir arī mūsu pašu sieviešu vaina, jo vienmēr atradīsies kāda, kura būs gatava ieņemt mīļākās lomu, lai arī tas viņai nesola nekādas attiecības ar šo vīrieti. Daudz kas atkarīgs arī no tā kā sieviete sevi pasniedz ikdienā un liek vīrietim sevi uztvert - kā tādu, kuru viegli aptīt ap pirkstu un viņa vienalga visu piedos vai kā sievieti ar pašcieņu, kura pēc krāpšanas izgājieniem aizies ar visiem koferiem un bērniem.
Vispār grāmata laba. Gan jau bija vēl kaut kas, ko izsecināt no šīs nodaļas, bet lasīju viņu ļoti vēlu vakarā. :-D
13.07.2015 08:29 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vīriešiem vienkārši vajag seksu kā tādu, kā fizisku vingrinājumu, savukārt mums, daiļajām būtnēm, tā ir dziļi emocionāla saikne ar vīrieti.
Lasiet vien šādas grāmatas un attiecīgi arī rīkojieties. Arvien vairāk pārliecinos, ka sievietes visus vīriešus tieši par tādiem arī uzskata. Vēl jo vairāk - par pļēguriem, dzērājiem, automātu spēlētājiem, izvirtuļiem, meļiem, krāpējiem, uzdzīvotājiem, bezjēdzīgiem tusētājiem utt. Un, kad kāds patiešām godīgs un kārtīgs cilvēks vēršas pie meitenes, viņš automātiski tiek aizsūtīts 5 mājas tālāk. Un rezultātā tā meitene vienalga atrod kādu lohu, jo tas ir pratis labi uzbāzties, par sevi labi samuldēt un radīt labu iespaidu. Un dziesma sākas no gala. Bet - tā jau ir jūsu izvēle.
13.07.2015 08:54 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kad uzrunā kārtīgs un godīgs cilvēks, tad tādam vispār nepievērš uzmanību. Un par ko jūs tagad gaužaties?

Bet ko tur padarīsi? Sajūtām nepavēlēsi. Varbūt, ka man nesaprotamu iemeslu dēļ es piesaistu tieši tādus "babņikus", bet vai tā ir mana vaina? Es nemāku iemīlēties piespiedu kārtā un mani piesaista pašpārliecināti + simpātiski + gudri vīrieši. Bet parasti jau ar tādiem kaut kas nav tīrs, jā... Vai nu babņiks, vai melis vai vēl kaut kas :D nu tad ko, skatīties uz nūģiem, vai? :D
14.07.2015 20:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits