Turība- neklātiene.

 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
Sveikas!
velētos uzzināt sīkāk par studijām neklātienē, Cēsīs, bet nu vietai īsti nav nozīmes.
studēšu jurista palīgos, skola jāapmeklē 1x nedēļā sestdienās, visu dienu. Kā ir? vrb kādam ir pieredze?
sākumā sliecos uz Juristu koledžū, bet tur tik sanāktu e-studijas.
Gaidīšu jebkādas atsauksmes! paldies!
11.07.2015 23:32 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
juridikajai ir filiāle Vlamiera, bet cik es skatijos, tur ir tikai e-studijas diemžēl. :(
19.07.2015 12:42 |
 
Reitings 100
Reģ: 06.08.2014
atbilde kokoss

Par tavu (tavas tantes) viedokli, runājot. Varbūt vaina ir jāmeklē paša cilvēka nevis Turībā?
Pāris lietas, kuras tavai "tantei", būtu jāizvērtē:
1) Par darbu rakstīšanu, it kā ir palīdzējusi māte google. Sorry, bet nepazīstu nevienu cilvēku, kurš mācoties tiesību zinātnes izmantot kā galveno avotu googli, nevis grāmatas un tiesisko regulējumu.
2) arguments par to, ka neredzēji, ka viņa mācītos - tu viņai blakus biji visu laiku 24 stundas dienā/ 7 dienas nedēļā, ka vari teikt, ka viņa vispār nemācījās vai varbūt viņa mācījās, kad neviens blakus nebija? Tomēr daudziem cilvēkiem, to starp man, mācoties ir ērtāk, ja apkārt nav cilvēki un es varu pilnībā koncentrēties mācībām.
3) Par to haļavu mācībās - viņa pati tev teica, ka tā bija vai arī tu to pieņēmi kā faktu, pamatojoties uz to, ka darbi tika rakstīti ar google atrastu informāciju un to ka neredzēji viņu mācoties?
4) Par tiesu procesiem - uz cik tiesas sēdēm, tava tante ir bijusi? Cik daudz juridiskās literatūras par šiem procesiem viņa ir izlasījusi? Man ir aizdomas, ka atbilde varētu būt 0 sēdes un 0 literatūras vienību.

Ja savelk kopā, izskatās, ka viņa ir gājusi uz lekcijām, klausījusies tajās un tāpēc ir bijušas labas sekmes (ļoti bieži pasniedzēji slinko un negatavo jautājumus, kurus studenti var zināt, tikai tad, ja ir veikuši patstāvīgās studijas), bet mājās neko nav darījusi. Līdz ar to, no tā var secināt, ka tā ir arī viņas pašas vaina nevis Turības, ka viņai ir tik sūdīgi ar zināšanām.
19.07.2015 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits