Darbaholisms

 
Reitings 47
Reģ: 09.07.2015
Kādas ir jūsu domas par darbaholismu? Nesen sanāca parunāties ar sev pazīstamu meiteni un viņa izteicās ka tā esot vispretīgākā īpašība vīrietim un labāk lai viņš ir tusētājs, kas visu algu noballētu un pelna pat mazāk, nekā tāds, kas visulaiku strādā,cenšas slimīgi pelnīt vairāk,bet mājās tikpat kā nav vai ir vēlu vakaros. Jo viņai tāds ir bijis un ātri vien saprata ka vainu sāks viņu krāpt vai arī pametīs. Tas esot bijis neciešami. Tagadējais strāda, nopelna vidēji, bet nedēļas laikā paspēj gan pastrādāt, gan satikties un iedzert ar draugiem, gan vienu dienu pilnībā pavadīt tikai kopā ar viņu...un izteicās ka no visiem darbaholiķiem vajag mukt pa gabalu....Kādas ir jūsu domas par darbaholismu?
09.07.2015 16:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
darbaholiķiem parasti vienkārši nepatīk savas mājas, ģimene un darbs kalpo kā labs aizbildinājums, lai nebūtu mājās.


+ es arī zinu daudzus šādus gadījumus

Man liekas, ka vislabākais ir zelta vidusceļš, kad vīrietis strādā, neapstājas pie nopelnītiem 500-700eur, tiecas uz augšu, līdz sasniedz piem. kādus 1200-3000 eur algu ( kādas nu kuram iespējas ) un tad var arī pievērsties ģimenes veidošanai un vairāk laika pavadīt ar sievu un bērniem. Es nezinu kādu laimi var sagādāt 5000 vai 10000 kontā ik mēnesi, ja dēļ tā ir jāupurē viss brīvais laiks, brīvdienas. Protams, izteikti ambiciozs un mērķtiecīgs vīrietis iespējams izdomās kā nopelnīt vēl vairāk, bet , ja viņš būs gudrs, tad ar laiku iemācīsies nevis pats sēdēt darbā pa vakariem un brīvdienām, bet izrīkos citus tā vietā :D Bet nu tas jau retajam ir lemts.
10.07.2015 10:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits