Kādēļ izjukušas iepriekšējās attiecības?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kāds bija iemesls, godīgi sev atbildot - kāpēc jums izjukušas bijušās attiecības? Iepriekšējās? Senākas? Kāds bija galvenaisi iemesls - Krāpšana, vienkārši nesaskaņa, pārāk daudz melu, apnikums?
04.07.2015 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
Nu krāpis mani nebija neviens, es laikam vnk nebiju tik ļoti ieķērusies savos bijušajos, daudz vairāk laika pavadīju ar saviem draugiem, nebija tās LIELĀS mīlas pret otru cilvēku, tāpēc attiecības beidzās pēc pāris mēnešu kopā būšanas... Vispār ne par vienu savu bijušo nevaru pateikt sliktus vārdus, kā cilvēki viņi bija pat ļoti OK, bet - ne priekš manis... Tagad jau ilgus gadus esmu ar savu mūža mīlestību un domāju, ka labāku un mīļāku par viņu nekad neatradīšu! (l)
06.07.2015 20:19 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Iepriekšējās attiecības beidzās, jo es atgriezos pie bijušā vīra.

Arī, ja tā nebūtu noticis, tās attiecības nebūtu ilgi turpinājušās, viņš bija jaunāks par mani, īstenībā es nevienam neteicu, ka man ir tās attiecības, pārsvarā tikāmies manā dzīvoklī, viņš ļoti gribēja būt blakus, kopā, veidot ko nopietnu, man vienkārši patika, ka mani dievina.
06.07.2015 20:25 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Raksturi nesaskanēja. No sākuma likās tik mīļš, romantisks, iejūtīgs..bet ar laiku parādījās raksturiņš. Nevarēju sadzīvot ar tādu, kas visu laiku uzstāj uz savu un manī pat neieklausās. Tas arī laikam bija galvenais iemesls mūsu strīdiem. Beigās jau šīs attiecības likās tik sarežģītas un apgrūtinošas, ka pametu viņu. Sapratu, ka nekas nesanāks..ka nekas nemainīsies.
Toties tagad man ir draugs ar kuru ir pilnīga saskaņa(l)
06.07.2015 20:25 |
 
Reitings 90
Reģ: 07.10.2013
Tie, kas no manis ir aizgājuši parasti jau nesaka kāpēc aiziet.
Cik pati vēlāk "izzīlēju", tad pirmais no manis aizgāja, jo viņa māsai nepatika, ka neesmu kristiete :D Pēc pāris gadiem gan sagājām atpakaļ kopā, bet tad es viņu pametu, jo neatgriezās pie manis tās agrākās jūtas pret viņu. Kaitināja viss, ko viņš saka un dara.

Viens mani pameta, jo viņam nepatika sekss ar mani. Varat iedomāties kā tas "palīdzēja" manai pašapziņai.

Par pēdējo - nezinu vai taisnība vai nē. Tas man vienkārši pašai ienāca galvā kā vienīgais iespējamais iemesls. Viņš ir krievs un es viņam vienreiz dzērumā sāku prasīt, kāda ir viņa attieksme pret Putinu un karu Ukrainā. Nepatika viņam šādi jautājumi. :D
06.07.2015 21:52 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Iepriekšējās piecu gadu attiecības (jau sen, sen) izjuka, jo abi pieaugām un mainījās diezgan dzīves uzskati, kā arī tā bijām viens otram "pirmie", gribējās pamēģināt kas vēl pasaulē labs :) Pēc tam viņš izmisīgi gribēja atgriezties, bet man jau sen vairs neinteresēja.
06.07.2015 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!