Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

?

 
Reitings 148
Reģ: 19.09.2014
Lieta tāda... negribas attiecības ne ar vienu puisi šobrīd, jo jūtos pievilta, neuzticos, vienkārši nevēlos, vēlos pievērsties vairāk pašizaugsmei, bet ir viena lieta... jau no agriem padsmit gadiem mācēju sevi apmierināt pati, taču pirmās seksuālās attiecības bija salīdzinoši vēlu- 18 gados. Ne ar vienu vīrieti (pāris vīrieši tikai bijuši) neesmu sasniegusi O!, bet nezinu kāpēc mani vilina vēlme būt ar vīrieti. Man patīk pats process - viņa iekāre pret mani, viss tas process, vienkārši tas - vīrišķīgums. Tas ir tik forši un seksīgi, pat ja es netieku pie tā sava O. Tikai problēma tāda - nemāku seksot bez jūtām. Ja mācētu drošvien būtu ...ņauka. :D Laikam jau prātīgāk apslāpēt tās savas vēlmes, vai ne? Savādāk viss varētu izvērsties tā, ka tiešām mana neslava pēkšņi būtu gaužām slavena.
02.07.2015 22:39 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jautājums ir būt vai nebūt maukai ? :D
02.07.2015 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 3738
Reģ: 29.01.2009
trīs varianti:
turpini apmierināt sevi pati
dabū draugu un dari to ar jūtām
sekso pa labi un pa kreisi kā ņauka:-D
02.07.2015 22:43 |
 
Reitings 148
Reģ: 19.09.2014
Es pat nezinu - vai tas skaitās mauciski, ja sieviete dzīvo ieklausoties savās kaislību sajūtās? :D Citas teiks - jā! Citas teiks, ka tas ir normāli. Jautājums.. varbūt es vienīgā tā nejūtos, bet kaut vai pieņemot, ka iejūtaties manā vietā, ko darītu -censtos rīkoties prātīgi un piebremzēt sevi vai ļautos vis kaut kam, jo dzīvojam tikai 1x? :D
02.07.2015 22:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, gribēt sexu ir pavisam normāla pieauguša cilvēka vēlēšanās - un nav īsti svarīgi ar vai bez tā O. Pats process arī ir gana labs un pastāv arī citi veidi kā sasniegt orgasmu. Bet vai tā dēļ mesties vieglprātīgis sakaros? Nedomāju viss! Daudz vērtīgāk ir iemācīties veidot attiecības un baudīt sexu attiecībās, kurās ir ne tikai fiziska pievilkšanās, bet arī garīga un emocionāla.
02.07.2015 22:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Viss mēdz būt pārejoši. Pienāks laiks, kad satiksi īsto, turklāt tādu, ar kuru gandrīz vai katru reizi varēsi tikt pie O! Un tad nopriecāsies, ka biji pacietīga un nekļuvi par ņauku ar nelabu pēcgaršu pēc katras reizes.
02.07.2015 23:01 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Manuprat, atkarigs ar ko spej sadzivot un neraditu sirdsapzinas parmetumus un neraditu moralos. Ja tevi apmierina sads dzivesveidu un sagada baudu un piepildijmu, tad vienalga ko doma citi.
02.07.2015 23:10 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.07.2015
Katrs dzīvo savu dzīvi kā vēlās, ja gribi "jāties" ar daudziem vīriešiem, tā ir tava izvēle! Nevis skaudīgu sieviešu, kas to vien dara, kā aprunā apkārtējos un iedala maukās, nemaukās....

Protams šādam dzīves veidam ir savi mīnusi pirmais STS (prezis 100% nepasargā, pat instrukcijā tā raksta), otrais skauģu bars tevi sauks par mauku, trešais vai tam īstajam vīrietim patiks, ka tev bijuši tik daudzi, jo vīrieši jau tādi dīvaini, paši jajās apkārt, bet meitenei jābūt gandrīz klosterī dzīvojošai.

Bet ja visa šī gribēšana ir dēļ nebijuša orgasma, tad ieteiktu pamēģināt visādas formas dildo un eksperimentēt, kā arī atslābināties.

Jebkurā gadījumā nav tādas pareizās atbildes... Bet tomēr man domāt, ka nevajag maukoties...
03.07.2015 16:54 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Vienkārši vajag atrast vīrieti, kurš "māk". Tev vēl pagaidām nav paveicies, bet nu .. paskatoties uz cilvēku jau nevar saprast māk vai nemāk, tāpēc nekas cits neatliek kā meklēties. :D
03.07.2015 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tu neesi vienīgā ar šādu problēmu. Ir papilnam ar jauniem puišiem un meitenēm, kuri negrib nopietnu draudzību, jo ir vīlušies, taču sexu gribas. Un tad nu viņi kuļas pa dzīvi, kā katrs prot. Ieteikums: savaldi uz brīdi savas vēlmes, atrodi īsto un tad - uz priekšu! :-)
03.07.2015 19:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits