Higiēnista apmeklējums jutīgiem zobiem

 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Heijā!
Varbūt te kādai/kādam ir pieredze, kura higiēna un kā ir labāk veicama superjutīgiem zobiem..?
It kā prasās aiziet pie higiēnista, bet pēdējo reizi tās bija tādas mocības, ka otrreiz negribās :'-(
Piedevām pēdējā laikā sanāk pa kādam skābam produktam apēst katru dienu (kaut vai tās pašas 5-15 zemenes) un zobi atkal ir uzmanīgi jātīra, lai nesāpētu. Ja izdzeru pie dienu glāzīti kolas, vakarā nevarēsu iekosties pat vārītā kartupelī bez sāpēm.
Lietoju supermīkstu zobu birsti, zobupasts tikai jutīgiem zobiem un arī ne ar visām var patīrīt.

Atpakaļ pie tēmas, kādu zobu higiēnas procedūru labāk apmeklēt? Kā to izdarīt nenoraudot visu kosmētiku krēslā??

Un, nē, ja sāpēs tā pat kā iepriekš, tad esmu gatava vēl vismaz gadu bez higiēnista apmeklējuma izdzīvot, tiešām sāp tik traki, tāpēc taujāju pēc padoma.. :/
30.06.2015 01:12 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu es no savas puses varu ieteikt Centra zobārstniecību. Labi doki un higiēnisti.
30.06.2015 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
kaads man var ko atbildeet uz maniem jautaajumiem?
30.06.2015 22:28 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
ps. Tas ir tik ljoti nepiecieshami? Un vai higieenists spees kaut ko dariit arii ar manaam "valjaa atnaakushaam" smaganaam? Jo tur man saap, kad birsteeju.


Es gan neesmu speciālists, bet tas izklausās pēc zobakmens. Nezinu, vai ar to, kas jau ir, var kaut ko izdarīt, bet noteikti palīdzēs, lai nav trakāk. Man parasti zobārsts mazliet pabaksta, lai aizeju pie higiēnista regulārāk, jo man ir tieksme uz zobakmens veidošanos, citādi laikam haltūrētu un neietu, kamēr neko neredz vai nesāp... :D
30.06.2015 22:59 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
Nekad neesmu bijusi pie higienista :D
30.06.2015 23:07 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Cukurvāvere, atkarīgs no tā, kas ir "vaļā atnākušas smaganas". Ja tas ir gadījums, kā man, ka smagana nedaudz atkāpjas no zoba un tīrīšanā birste tiek pie zobu kakliņa, kura arī ir tas jutīgums, tad tur higiēnists neko nevar izdarīt (tikai notīrīt kakliņu). Tur jāiet pie zobārsta, jāšķirās no smukām summām un liek virsū kaut ko plobmveidīgu, kas pasargā kakliņu no ārējās vides.

OranGe, nedaudz izveidojies zobakmens. It īpaši uz tikko augstāk pieminētajiem zobu kakliņiem, jo tur bieži sāp tīrīt. Vajadzētu notīrīt un pēc tam jāskatās, varbūt pietiek naudas arī visus 4 aizcementēt.
01.07.2015 00:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits