Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Imants Kalniņš un Krievija

 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
http://apollo.tvnet.lv/zinas/imants-kalnins-krievijas-agresija-krievija-saja-bridi-aizstavas-pret-agresiju/696446

Jūsu domas? .. Un man likās, ka man dažas skrūvītes vaļīgas. :D Komentāru skaits arī iespaidīgs.
29.06.2015 01:37 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Vecums nenak viens, es vinju jau sen pa pilnu nenjemu... Slavee diktatorus un noniecina Rietumus + Nato. :)

labāk Putins un Lukašenko, nekā 'Rietumu vērtības'


Šādas demokrātijas ideja Latvijai nav vajadzīga, taču par to pirms 10 gadiem neviens nevarēja iedomāties. Šī demokrātija ir kaitīgāka par to, ko vēsturē pazīst kā autokrātiju. "Jebkura autokrātija nes sabiedrībai un cilvēkiem lielāku labumu. To mēs redzam no vēstures — valstis un sabiedrības uzplaukst autokrātiskos režīmos, ne demokrātiskos," intervijā saka Kalniņš.


http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/imants-kalnins-labak-putins-un-lukasenko-neka-rietumu-vertibas

Autokratiskie rezimi musdienas:

Kuba, Baltkrievija, Eritreja, Sirija, Saudi Arabija, Omana, Azerbaidzana, Irana, Turkmenistana, Uzbekistana, Kazakhstana, Kina, Ziemelj-Koreja, Laosa, Vietnama, Venecuela,Ruanda, Zimbabve, Togo, Kameruna...varbut kadu izlaidu.

"sabiedrības uzplaukst autokrātiskos režīmos, ne demokrātiskos" - vai ne ko? Shis valstis pilnigi staro no laimes un cilvektiesibam. Varbut vinsh runaja par pagatni? Franko, Stalins, Hitlers utt.?

Sviets.
29.06.2015 01:56 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Es vispār biju uz mutes, kad izlasīju to interviju. :D
Tak katrā skolā uz visiem jaunajiem soliem un krēsliem ir ES uzlīmes, uz katru nosiltināto māju ir ES plāksne. Viss gandrīz mums notiek ar ES līdzfinansējumu. Es saprastu, ja vēl lielās valstis čikstētu, kā Lielbritānija čīkst, bet nu ne jau Latvija un pārējās mazās valstis, kuras no ES vairāk ņem, nekā dod. Būtu labāk klusējuši, nevis rādītu neapmierinātu ģīmi, atgādina izlutinātos bērnus, kam dod, bet nenovērtē. :D
Sliktie rietumi un gaismas impērija Krievija, aha.
29.06.2015 02:05 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man arī nepatīk tas ko viņš saka, bet tas ir viņa viedoklis, un manis pēc viņš var domāt ko grib, bet šajā gadījumā nav loģika, rīko pasākumu, bet nebūs pats.
29.06.2015 07:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits