Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvnieku patversme

 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Labvakr dāmas.
Abi ar draugu esam idomājuši,ka vēlamies aizbraukt uz patversmi pastaigāt ar suņiem.
Vēlējos zināt vai kāda to ir darījusi, un kā tas notiek?
Kā arī ja pareizi sapratu tad Juglas patversmē to var darīt tikai ja izieti speciālie suņu staidzināšana kursi, bet Ulubelā nevajag nekādu kursus. Varbūt kādu ko zin par šo faktu un var pastāstīt sīkāk?
Un vēl, Ulubeles mājaslapā nevarēju īsti atrats adresi, varbūt kāda zina?
Būšu tie''sam ļoti priecīga ja kāda spēs atbildēt uz visiem maniem jautājumiem.
Paldies jau iepriekš :)
27.06.2015 18:07 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Šodien tieši biju Ulubele. Tagad arī tur vajag apliecības saņemt. Birokrātija jau pamatīga, jo lekcija ilga vairāk nekā stundu. Teikšu godīgi - to varētu izstāstīt max 20 min, jo ļoti daudz liekvārdības. Garlaicīgi. Bet nu tas izdarīts, apliecība saņemta, vairs nebūs jāklausās. :)
27.06.2015 18:11 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Būtu labi, ja tie kursi kaut ko dotu! Vairums to sunīšu staidzinātāju pastaigu uztver kā savu izklaidi, sunī neieguldot absolūti neko. Nemaz nerunāsim par tiem, kas nezina, ko darīt, kad patversmes suns izrāda agresiju pret pretī ejošo mājas suni.
27.06.2015 18:34 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Par Ulubeli info esmu saņēmusi. :)
Kāda var pastāstīt kko par Juglas patversmi? :)
27.06.2015 18:40 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kāda var pastāstīt kko par Juglas patversmi?


http://lmgtfy.com/?q=juglas+patversme+pastaigas+ar+su%C5%86iem
27.06.2015 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 1852
Reģ: 09.07.2011
Juglas patversmē arī tas pats princips - noklausies vairāk kā stundu garu lekciju un tiec pie apliecības, taču jāsaka, ka pēdējā reizē, kad tur ierados pastaigāties ar suņiem, man pat neviens neprasīja apliecību uzrādīt. Tās apmācību lekcijas, cik zinu, katru mēnesi ir (izņemot vasaras periodu). Piekrītu, ka liela daļa no tur sniegtās informācijas ir diezgan sausa un garlaicīga (vismaz man kā suņa saimniecei), taču savā ziņā labi vien ir, ka tādi semināri tika ieviesti, jo vismaz tagad mazāk nāk tādi, kuriem suns ir pēdējais apmeklējuma iemesls.
27.06.2015 18:46 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
es biju uz Dzīvnieku draugu, tiesa, tas gan bija pirms gadiem 3, toreiz nekādas apliecības nevajadzēja. Personāls bija atsaucīgs un nesen tieši nodomāju, ka tad, kad būšu atpakaļ Latvijā, varētu puslīdz regulāri iet pastaidzināt mazos draugus.

Toreiz bija pavisam vienkārši - pie sienas bija saraksts ar to, kad kurš suns bijis ārā, un tev iedod tādu, kurš visilgāk nav bijis ārā. Arī piemeklēja tā, lai nav galīgi smalciņai meitenei milzīgs suns. Kopumā man patika. Kursi ir laba doma, jo biju ar pāris citām meitenēm, kurām vispār nekāds zvērs mājās nekad nav bijis, līdz ar to nav ne jausmas kā apieties ar dzīvniekiem.
27.06.2015 23:26 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Esmu Juglas patversmē suņu pastaigas biedrs, kādu laiciņu. Izgāju semināru, rudeni un ziemu, pavasari pastaigājos ar viņiem. Mani pastaigas draugi jau atrodas jaunajās mājās, prieks par to. Nekas traks tas nav, tikai smagi paliek brīdī, kad uzzinu viņu stāstu, kāpēc viņi atrodas tur. Esmu saskārusies ar agresīvu suni, pat pret Juglas meža skrējiejiem. Galvenais ir saglabāk vēsu prātu un nekrist panikā un saglabāt kontroli.Viņi ir ļoti aktīvi, pat vajag ik pa laikam paskriet viņu tempam. Vēlu veiksmi ;-)
27.06.2015 23:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits