kailfoto

 
Reitings 4
Reģ: 26.06.2015
Sveiki! Nesen internetā iepazinos ar vienu puisi, protams vecāku par mani, pašai tikai 16... Sākām sarakstīties ar sms.. Viņš it kā aizraujas ar fotogrāfēšanu, arī kailfoto.. nu un man piedāvāja satikties un uztaisīt fotosesiju... It kā pašai gribas, interese ir .. bet tomēr bail. Ko jūs domājat par kailfoto? Un vai man tik jaunai vajadzētu pamēģināt un uzticēties šim cilvēkam?
26.06.2015 20:08 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
57days, tagad bērniem sākas viss ļoti ātri, var just, ka nav vairs padomju laiku. :-D

bērni tiešām nav tādi kā mēs un viņus veidot līdzīgus nevajag, tikai var salauzt viņu garu.
viena iezīme gan mums ir kopīga, mēs abas esam tiepšas un uzskatam, ka zinām labāk, tas ko mammai liku just, tagad jāizjūt man pašai, reizēm pat ļoti sāpīgas epizodes.
27.06.2015 20:15 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Un nav arī māla pikucis, no kuriem izveidosim tādu bērnu, kādu esam iecerējuši.


++ !!!
27.06.2015 20:15 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Man jau liekas, ka tas ir normāli mammām visos laikos - zināt, kā ir labāk, jo nu, kura tad negrib savam bērnam to labāko? Ir tikai atšķirība, vai ņemam vērā arī bērna viedokli, vai spiežam un uzsveram savu kā pareizo un vienīgo viedokli
27.06.2015 20:18 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ir tādi bērni, kuri tavu viedokli noraidīs, pat ja neuzspied, bet vienkārši izstāstīsi, bet tā jau ir cita tēma. ;-)
27.06.2015 20:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un kādēļ tās prostitūtas nestrādā kaut vai par viesmīlēm kādā kazino, pārdevējām, kasierēm, vai vienalga ko? Kaut vai lasīt sēnes Īrijā. Dzīvē ir 1000 iespēju. Daļai savs darbs patīk - viegla nauda, un diena brīva.


Es jau domāju ka liela daļa to prostetūtu ir pirms tam strādājušas tevis nosauktajos amatos, nedomāju ka viņas visas baigi ar grib to darīt, bet daudzām tas ir vieglāk un godīgi sakot, labāk ar tomēr maksā. Viesmīļiem tomēr jābūt valodu zināšanām, ja piemēram ir vairāk akcentiņš vai nespēj pareizi izlocīt vārdus tad jau ir mazāka iespēja uz normāla darba atrašanu, to nu es redzu skatoties pēc pazīstamas kura ir ļoti jauka meitene, bet diemžēl viņas valodas spējas viņu parāda sliktāk nekā viņa ir patiesībā. Par visiem tevis minētajiem amtiem var saņemt minimālo, varbūt drusku virs, ja cilvēks ir novests līdz prostetūcijai tad jau neko ģenjāls cilvēks ar super labu izglītību un iespējām diemžēl ar nav. Ja vel tādai sievietei bērns mājās, auklīti atļauties uz visu dienu nevar, nav kas pieskata, pašai būtu jāstrādā no rīta līdz vēlam vakaram kaut kādā maksimā lai tik uzturētu, bet nav jau kas pieskata tak, kā tad lai to dabū gatavu. . Tādā ziņā tiešām prostitūtām ir sava priekšrocība, darba laiku pa lielam pati kontrolē, kad vajag tad aizej pastāvi, nopelni un pēc tam atkal vari atgriesties pie citām lietām.

Protams daudzas meitenes tā pievēršas arī narkotikām un alkoholam, gan lai nomāktu emocijas un pretīgumu par to visu lai tik spētu sevi pavilkt uz priekšu vel vienu dienu, citām atkal smaga atkarība.

Prostitūtām tā nav izklaide seksoties ar dažādiem gan pretīgiem, gan ne tik pretīgiem večiem, tas tomēr ir darbs, ne labākais, bet tas maksā un ir darbs.

Nevajag nosodīt visas tās meitenes jo mēs jau ar nezinam visu viņu stāstus kas viņas līdz tam novedis.
27.06.2015 20:28 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
nu, beidz.. vai tiešām visas kaut kas novedis? man paziņa (nezinu kā citādāk nosaukt) arī par padauzu strādā, jo izglītības nekādas un neko citu dzīvē neprot. sākumā vācijā, pēc tam šveicē, austrijā, tagad anglijā, valodu angļu viņa nezin, vāciski labi runā, nervi čupā visu laiku dzer un uz kaut kādām tabletēm sēž, bērnu nav (37 gadi), iztēle viņai milzīga, ko tik neizdomā( vēzis viņai, utt). skatoties uz viņu nav nekāda izvēle un laime, tas ir tāpēc, ka negribēja studēt savulaik, negribēja strādāt nekādu darbu, jo mamma visu organizēja. ir dažādi gadījumi, bet nu..
27.06.2015 20:36 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.06.2015
Ceļi uz naudu ir dažādi... Un manā skatījumā prostitūcija nav tā melnākā nauda..

Ko darīt meitenei , kurai nav vēlmes pa minimālo strādāt, kura ir gatava uz šo darbu?
tādu ātri atradīs, piedāvās dzīvokli kur dzīvot, un dzīvokli kur pieņems klientus pēc grafika. tu esi nodrošināta, ar labu algu, dzīvesvietu, zināmu drošību ka tevi nepiekaus utt, jo ir kas aizstāv savus darbiniekus :D..
ja vari šo darbu gan fiziski labi izpildīt, gan nav psiholoģiski grūti.. uz priekšu..>! grūti nosodīt. vsmz man..
arī tās kuras pašas pieņem, liek sludinājumus, izvēlās klientu.. tas ir darbs

ziniet kā ir .. esmu izmantojis šos pakalpojumus, kad man tiešām vajadzēja, bet attiecības nevajadzēja. un tas ievilka azartā, atrast labāko, piem zaļu meiču, kura tikko to uzsāk.. var redzēt kura ir pro, kura nē. :D raiba tā pasaule.
katrā ziņā tur atstātā nauda, manuprāt, ir manis labāk iztērētā nauda, nekad nenožēloju ne santīma ko atstāju, vnm bija forši! 8-) vnm saņēmu pretī ko vēlējos! mani nepiečakarēja, ne kvalitāte ne izpildījums!
tas saucās profesionālisms, prostitūcija!
ja visi tā prastu realizēt cilvēku vēlmes, kā prostitutas!
27.06.2015 21:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.06.2015
saprotiet, attiecībās dabūt meiču kādu tu gribi ne vienmēr ir vnk.. bet par naudu.. tu vari paprasīt visu! viņa izdarīs! un tgd ir tās meičas, kuras piedāvā- feik gf.. kur tu aizej, un vnk perfekti izspēlē kā attiecībās, ar jūtām, kaut vai visu dienu kopā.. smejies joko , kniebies, skaties teļuku utt ;d
tas ir tik forši!
27.06.2015 21:03 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
žēl, ģirt, ka tev nav paveicies un neesi varējis, smieties, jokot, skatīties tv, mīlēties ar mīļoto sievieti, bet ar padauzām gan to esi varējis..
27.06.2015 21:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.06.2015
zini ko, kas ir pats smieklīgākais šajā visā.. Tas ka mana māsa pirms kādām 5min iečokoja manu kompi un atstātos komentuš šajā tēmā.. :-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

bet kas attiecās par pārējo.. man ir paveicies ar visu.. gan ar draudzenēm, gan naudu, gan peni, gan veselību, vecākiem, draugiem.
Tā ka nežēlo tos, kuri nav jāžēlu.. saprati, kuce!
27.06.2015 21:29 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tavai mammai nav paveicies, ja sauc tādos vārdos sievieti ko nezini, tad necieni sieviešu dzimumu un pirmāmkārtām, savu māti.
27.06.2015 21:38 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.06.2015
kas tev par daļu, gar manu māti ? paprasi to viņai tad, vai viņai ir paveicies, vainav paveicies. ko tu muldi tukši.. satiecies ar manu māti, paskaties kā viņa dzīvo, parunā.. un tad saki ka viņai nav paveicies. tu draza.
27.06.2015 21:44 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es tavā vietā noteikti neietu.
Tas gan jau ir kāds ,kurš iedomājas sevi par fotogrāfu un izmanto ieganstu -fotosesiju ,lai ieraudzītu Tevi kailu un būtu vieglāk Tevi izdrā...Pati izģērbsies un nebūs jāpūlas Tevi izģērbt, sabildēs un pēc tam sāks mākties virsū...un nav pat teikts,kad tās bildes tiks Tev.Vēl bonusā varbūt Tevi izvaros un bildes nopludinās netā.
Patiešām ieteiktu paaugties un kad būsi vecāka ,tad iet pie profesionāla ,slavena Latvijas fotogrāfa par maksu. Fotogrāfa, kuram ir sava reputācija svarīga un kuram nebūs stimuls publicēt visādos šaubīgos saitos meiteņu bildes, jo tāpatās spēj nopelnīt naudu ar savu darbu un nav vajadzības uz tādiem netīriem soļiem.
Nākamreiz ,ja pat parastu fotosesiju piedāvā par velti, tad pasaki,kad nāksi kopā ar mammu vai draudzeni un paskaties kā reaģē . Paprasi kāda viņam ir fotokamera, kur atrodas studija, vārdu ,uzvārdu, kāda interese viņam veikt bezmaksas fotosesiju,kādiem mērķiem izmantos bildes (ir jau atšķirība vai vnk ieliks dr.lv kā reklāmu albūmā pieklājās bildes, vai arī publicēs kādā ārzemju portālā ,kur citi var nopirkt bildes )?
27.06.2015 22:02 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Es īsti nesaprotu tos "man nav citu variantu" variantus. Nu visierm ir varianti, vienmēr. Es arī esmu augusi trūcīgā ģimenē, dzīvojusi bez naudas, grabinājusi santīmus, mācījos.. Un rezultātā, esmj ar katru gadu augusi un esmu daudz ko dzīvē sasniegusi. Nav jau māka paplest kājas, māka ir atrast ceļus, kā darīt to, ko vēloes. Bet, protams, citām maksas sekss ir lielākais vēlmju piepildījums - viegla nauda, smadzenes nav jāpiepūla, un nauda par neko ir garantēta. Es nevienu nenosodu - katrs strādājam, ko gribam un ko varam.
Vēl nesen bija raid;ijums par sievietēm, kas drā*as ar citiem, pašām čalis, bet patīk tas , ko dara, un negrasās to pamest, jo tas ir "tikai" sekss. Saprotu - nav tur ko domāt greizi utt, vnk katram ir savi mērķi dzīvē un pieņemamā profesija :)
27.06.2015 22:15 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tā ir visvecākā profesija un tajā nav ko iedziļināties, tik galvas sāpes dabūsi. ;)
27.06.2015 22:19 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es īsti nesaprotu tos "man nav citu variantu" variantus. Nu visierm ir varianti, vienmēr.


vispār , jau līdz tam arī ir jāaizdomājas uzvilkt kaut ko, kas piesedz pakaļu un doties naktī uz ielas :D :D

Ja jau aizgājām līdz bērniem, man šķiet, ka tā sāls labās attiecībās ir sapratne , es varu uzskatīt un domāt , ka ko darīt nevajadzētu, bet es droši varu piekāpties , ja saprotu kapēc .... Es galīgi neesmu stingrā mamma , ar nepacietību gaidu meitas brūtgānus un tīņu ballītes mājās .... Vispār man tā patīk tā sajūta , ka man atkal ir 1.5 gadi :D :D
28.06.2015 13:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.06.2015
wee, ES tev fb uzrakstīju..
28.06.2015 13:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, ES tev fb uzrakstīju..


Tu mani uzaicināji draudzēties , bet es ar Tevi negribu pat virtāli draudzēties .... ;) Ir , kas sakāms raksti te PM un tā starpcitu , vīrs jautā , kad viņam jāsāk baidīties no Taviem kaķa lāstiem !? :D
28.06.2015 14:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
28.06.2015 19:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
28.06.2015 20:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!