Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati

 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Sveikas!

Man no dzimšanas ir salīdzinoši plāni mati, taču bērnudārza un sākumskolas vecumā tie bija ļoti gari. Sākoties tīņu vecumam tie pamazām sāka izkrist, spuroties, šķelties, ļoti ātri taukojās. Īsti nekādus kopjošus līdzekļus nēesmu mēģinājusi lietot, tikai šampūnu un kondicjonieri.

Diezgan bieži sanācis matus gofrēt (vismaz divas reizes nedēļā). Nu to esmu pārtraukusi darīt, lai matus "necepinātu" un nebojātu vēl vairāk.

Nu jau apmēram gadu, diendienā, sienu matus copē, bizē. Pat neatļaujos tos izlaist astē, jo tie ir vienkārši briesmīgi - pilnībā atmiruši, nesavaldāmi - bez maz vai stāv gaisā. Pirms kāda laika nogriezu matu galus, bet tie ne par milimetru nav atauguši, tikai turpina lūzt un šķelties. Frizieris ieteica jau tā īsos matus, kuri knapi sniedzas pāri pleciem nogriezt pēc iespējas īsākus, lai spētu tos atjaunot. Tie tāpat visi nav vienādā garumā.

Varbūt varat ieteikt kādus šampūnus, balzāmus, kondicjonierus, maskas, eļļiņas, kapsulas, lai atjaunotu matu dabisko mirdzumu, spēku, lai tie nespurotos, nešķeltos, augtu garāki un biezāki?

Paldies! :-)
24.06.2015 13:59 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Savu matu nesavaldību un pūkošanos atrisināju iztaisnojot ar keratīnu. Mati spīdīgi un izskatās daaaaaaaudz labāk kā agrāk :)
24.06.2015 14:16 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.03.2015
Neesmu īpaši pārliecināta, ka visi tie kondicionieri utt. palīdzēs tavā problēmā. Ja viņi Tev tik tiešām ir ļoti plāni, tad tur reāli palīdz tikai griešana . Vari paprovēt drogās tās kapsulas, matu augšanai. Neatceroa kā sauc. Viņas pamodina tos "sīpolīšus" no kuriem arī aug tie mati. Parunā ar profesionālu frizieri kurš tiešām zin visu par šo matu lietu.
Bet griešana būtu ideālais variants . :-/
24.06.2015 14:20 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Jojoba eļļa! Man ļooooti patīk!
24.06.2015 14:22 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
ellas loti labi darbojas, staigaa kaadas 4h pirms matu mazgaashanas ar ellu matos, vai atstaaj uz nakti, loti labi paliidz, bet to vajaga regulaari dariit ,vismaz 2x nedeeljaa vairakus meeneshus. man riktiigi mati atjaunojaas, neviena puucinja nemetas :)
keratiins arii labi paliidz, bet tur vajaga labu meistaru, lai rezultaats nebuutu preteejais
24.06.2015 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 125
Reģ: 29.01.2009
Iesaku Dr.Sante Zīda matu masku(augšanai), var iegādāties Multilukss veikalos. Man pēc mēneša lietošanas parādījās ļoti daudz jauno matu :) keratīns arī lieliski palīdz
24.06.2015 14:24 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Hmm Jūs to eļļiņu ziežat visu matu garumā vai tikai saknēs? :)
24.06.2015 16:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits