Izvarošana

 
Reitings 101
Reģ: 24.03.2015
Čau,meitenes !
šodien uzdūros vienam sociālajam ekspermentam-vai kāds palīdzētu ?
Es par to aizdomājos. Ja nu kas tāds noiktu ar mani,vai man kāds palīdzētu ?
Izvarošana ir briesmīga lieta,kas sagrauj visu dzīvi cilvēkam,lai tikai viens nogribējies tēviņš vienu reizi varētu apmierināt savas briesmīgās vēlmes. Pretīgi.
Kā jūs reaģētu šādā situācijā ? Kāds vispār šajā sakarā ir jūsu viedoklis ?
P.S - PRIECĪGUS LĪGO !
23.06.2015 11:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kur tad ir tā robeža, kad upuris pats sāk kļūt vainīgs? Kāds, piemēram, ir tas svārku robežgarums, kas liks izdzimteņiem sarosīties?
23.06.2015 21:39 |
 
Reitings 37
Reģ: 20.06.2015
schoco ej savu propagandu izplati "slut walk" :-D Tās tādas pašas rapistu nīdējas :-D
23.06.2015 21:40 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tici vai nē, bet arī tavs domāšanas modelis nav nekas jauns, kas varētu pārsteigt. Kā jau teicu, viss ir sen izrunāts ne vienā vien līdzigā diskusijā...


Protams, ka nav nekas jauns, tas ir nostiprināts normatīvajos aktos, jo sabiedrībai ir zināmas pamatvērtības. Tas, ka ir daļa, kura nav spējīga tās uztvert,ir cita lieta.
23.06.2015 21:45 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Antigone, nav godigi man piešūt vārdus ko neesmu ne teikusi, ne domājusi pateikt ar uzrakstīti.
Sieviešu emancipācija butu laba lieta, ja tai lidzi nenāktu stulbuma emancipācija.
No nevēlamiem dzimumsakariem sievietes vienmer ir centušās izvairīties neiekļūstot situācijas kurās noziedznieks viņu var ievainot. Alkoholis samazina pretošanās spējas un spēju adekvāti un atri reaģēt, izvērtēt potenciāli bīstamas situācijas un sadzirdēt intuīciju. Jo lielāks žvingulis jo sliktāka reakcija un sliktāk izdarīti lēmumi, piemēram, braukt majas ar taksi vai piezvanīt labi pazīstamam cilvēkam nevis pusplikai vilkties majas pa tumšam ielām. Viena mana pazina kluba sadzeras alkoholu par mēru un vīrietis viņu wc paņēma priekšā, viņa bija tā apdzērušies ka vnk nespēja pat pateikt nē. Un ja zarazu butu saķēris, HIV? Visa dzīve butu sabojāta.
Mēs te normali cilvēki pastāvam uz to ka lai cik cilveks nebut bezpalīdzīga situācija, vinam darīt pāri nedrīkst. Kapec ir tik grūti saprast, ka ir lohi kuri ir spējīgi izvarot to nerespektē? Tādi tikai priecājas par dumjam drostaliņām, kas viniem piedāvā vieglu lomu.

Lai arī ko šeit dažas neteiktu, pētījumi rāda ka lielākais vairums sieviešu cenšas sevi pasargāt no potenciāli bīstamam situācijām- nedzerot alkoholu mazpazīstamu vīriešu kompānijā, neejot pa tumšam vientuļam ielām vai nēsājot apavus uz zema papēža, lai ja nu kas var vieglāk aizlaisties, ejot uz tikšanos ar interneta iepazītu virieti noruna tikšanos cilvēkiem pilna publiska vieta, veltīt drēbes kas piesedz seksuālajās ķermeņa daļas utml.

Pati piedzērusies tā pa lielam vien esmu bijusi paris reizes, vienreiz tusiņā savā mājā (bija apserdzes firmas darbinieks kas sargāja objektu) un otreiz tusiņā pie drauga, kur kādam kādu paņemt priekša nebija nekadas iespējas. Nekad neesmu dzērusi mazpazīstamu vīriešu kompānijā vai klubā vai citādi apdraudējusi savu drošību.
23.06.2015 22:40 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kāds, piemēram, ir tas svārku robežgarums, kas liks izdzimteņiem sarosīties?

Vispār ir tāds svārku garums. :D lasīju citā kontekstā par ķermeņa valodu darījumu/biznesa situācijā. Ja tiek vilkti svārki, tiem ir jābūt tādā garumā, kas pilnība nosedz augšstilbus, ja attiecīgajā svārku modeli sēžot ar sakrustotām kājām atsedzas augšstilbi, labak izvairīties no kāju sakrustošanas. Tas protams ja sieviete vēlas lai darījumu partneris sadzirdētu viņas mesidzu un nekas nenovērstu uzmanību. Atsegti augšstilbi vairak vai mazāk novērsis vīrieša uzmanību.
Iespējams pateiktais liks sabozties dažam dāmām tomēr atkailināta sievietes ķermenis vedina vīrieti uz seksuālam domām un tas sniedzas talāk par kailam krūtīm un pliku dibenu.
23.06.2015 22:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Njaa, tikai diez kaapeec musulmanju valstiis, Indijaa kur netiek vilkti minisvaarki, sievietes tiek bez maz vai izoleetas no paareejaas pasaules, izvaroshanas tomeer notiek, turklaat lielaa skaitaa. Peec taas teorijas, ka upuris pats ir vainiigs, tad sanaak ka katrai rietumu sievietei ir jaabuut vismaz 5x dziivee izvarotai, bet tomeer taa nav. Mans viedoklis - ir vienmeer bijusi slimie, kuri guust baudu no vardarbiibas un vardarbiiga seksa. Ja gribees, nekaads paltraks neatturees. Ja viirietim nebuus kaare uz seksu pret sievietes gribu, tad kaut vai kailas jaunkundzes vareetu skraidiit vinjam apkaart, bet vinjsh neies nevienu izvarot. Taapeec esmu tikai par izvarotaaju kastraaciju, jo tur tie zemuudens akmenji ir daudz dziljaaki nekaa tikai - ieraudziija seksiigu meichu un nespeeja notureeties.
24.06.2015 00:29 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Indija liela skaita izvarosana notiek tiesi sakara ar to, ka zemakajam kastu sistemam, nav majoklos labiericibas, un meitenes dodas nokartoties uz lauka, lai var aprakt to visu, ko izmanto nelietigi viriesi, un ker metenes cela.
Kops palidzibas organizacijas, sakusas projekt, un ievies tualetes majoklos, vai blakus tiem, izvarosanas skaits ir ieverojami samazinajies.

Bet viniem skaitas, ja sieviete tiek izvarota izejot no bara, tas ir attaisnojam, ja no baznicas vai oficialas iestades tad ne.


Jaa.. tur ir dazadas pasaules pasas Indijas robezas. Un kastu sistema ir loti izteikta
24.06.2015 00:44 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Slimu vīriešu procents tada gadījuma ir uztraukuma verts. Divos pētījumos aptaujātie vīrieši atzina, ka situācija kad nedraudētu pieķeršana, reputācijas sabojasana utml. viņi pieļauj iespējamību ka piespiestu kādu sievieti nodarboties ar seksu. Vienā gadījumā apstiprinoši atbildēja 27%, otrā- 35% no aptaujātajiem vīriešiem.
Izvarotāji lielākoties nav slimi, bet gan luzeri ar zemu izglītību, maziem ienākumiem, vardarbīgi vai citiem defektiem , kuri citādi nevarētu tik pie iecerētās sievietes vai vispār pie nekadas sievietes. Tas ir tāds izmisuma solis.

Otrkārt, kā tad lai skaidro statistikas uzliesmošanu izvarošanas gadījumos kara un genocīda laikā, ja tieksme uz izvarošanu ir slima iedzimtība? Sie cilvēki pirms kara/genocīda ir dzīvojuši nevienu nevairojot un iestājoties mieram arī nevienu nevaro un turpina dzīvot kā pirms tam.

Seksuāla vardarbība nav iedzimtība, tā ir nespēja vai negribēšana savaldīt primitīvos instinktus glužī kā liela strīda un dusmu laikā var kādam iesist, piekaut vai pat nogalināt. Tā ir nespēja vari negribēšana sevi savaldīt.

Krista, 100% no izvarošanas nepasargā nekas, pat ne koka mētelītis, bet ir reizes kad apdomāšanās cik dzert un kada kompānija atrasties var pasargāt no kļūšanas par upuri. Abi zināmie seksuālas vardarbības gadījumi uz dzīves kas man ir zināmi ir notikusi kad meitene atradās apšaubāma kompānijā un par daudz lietoja alko. Viens gadījums kad meitene varēja nonākt seksuāla upura lomā bija kārdinoša ārzemju darba devēja nepārbaudīšana. Un ir dzirdēts par līdzīgiem gadījumiem kad meiteni paņem priekša kad viņa piedzērusies tusiņā ir atlūzusi.
Nē nu katram jau ir tiesības kļūt par upuri ja tik loti vēlas, velciet uz tusinu ar mazpazīstamiem večiem īsus svārkus un dzeriet lidz nemaņai par godu sieviešu brīvībai!(l)
24.06.2015 01:28 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja tu uzskati, ka savs kermenis nav jasarga no lopiem, kuriem ir dzili nosplauties uz tavu pashizpausmes brivibas filosofiju
Nice strawman here... Es, kā jau iepriekš rakstīju, uzskatu, ka katrs izvēlas, kā savā dzīvē sabalansēt pašā brīvību un drošību, taču nevienā gadījumā persona nav vainīga, ka kāds viņu izvarojis tikai tāpēc, ka tā sagribējās. Vienalga, vai upuris ietinies palagos no galvas līdz kājām, un varmāka ielauzies upura mājās, vai arī tā bijusi izaicinoši ģērbusies skuķe mazā sānieliņā nakts vidū. Tā nav upura vaina.
tad es ceru ka tu kaut ko dari, lai protestetu pret biometriskas informacijas saturu jaunajas pases
Kāds tam sakars?

neesmu arii nekad tiekusi, ka upuris ir vainigs.
MELO. Re, šīs diskusijas 2. lpp Tavs komentārs:
Pazistu sievieti, kura tika izvarota padsmit gados un jasaka, ka dala vainas tu bija gan vinas, gan vinas vecaku. Nav ko vazaties pa apsaubamiem tusiniem ar iereibusiem vechiem, dzert un maucigi uzvesties. Japiebilst, ka vina 15 gadu vecuma bildejas plikiem pupiem un pezhu. Tas pietiekosi daudz ko izsaka par vinu un vinas vecakiem.


Personas bezpalīdzības stāvoklis, neatkarīgi vai persona sevi pati līdz tam novedusi, nenozīmē, ka cilvēks ir zaudējis savas tiesības uz veselību, dzīvību un seksuālo brīvību. Tās joprojām ir aizsargājamas. Upuru vainošana tikai palīdz noziedziniekiem, jo, pirmkārt, samazinās ziņoto noziegumu skaits, otrkārt, pašam nodarījuma izdarītājam ir jau gatava atruna - bija piedzērusies, īsos svārkos, pati vainīga. Slimi. Žēl, ka dažas uzskata, ka fakts, ka sievietei ir jāierobežo sava brīvība drošības apsvērumu dēļ ir normāla parādība. Jā, es arī nekad neesmu bijusi uz muzeju nakti, jo baidos "pati būt pie kaut kā vainīga". Ja kāda uzskata, ka tas ir pareizi, man ir skumji.
++++ Pilnībā piekrītu katram vārdam!

Uzskatīt, ka upuris vienmēr un visur ir bez vainas arī ir tikpat aprobežoti! Kā jau Vatsons teica, kāpēc tad pastāv visādi drošības noteikumi, visādi aicinājumi uzmanīties, ja varam vnk vainot uzbrucēju un dzīvot laimīgi?
Drošības noteikumi? Nē, nu piekrītu, ja strādā cietumā ar bīstamiem noziedzniekiem, tad droši vien tur ir drošības noteikumi :D bet, ja ej vienkārši pa ielu, tad (vismaz šajā valsī) nav tāda noteikuma, ka nedrīkstētu nēsāt īsu kleitu vai iet bez personīgās apsardzes. Varbūt Tu jauc ar kādu musulmaņu valsti, tur šādi noteikumi pastāv.
24.06.2015 09:54 |
 
Reitings 37
Reģ: 20.06.2015
24.06.2015 10:24 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Ai, VATSON, es Tavā vieta sēdētu majas 24/7 un beigtu rakstīt muļķības šeit. Ko Tu tiesām isti nesaproti? Nu, nevar cilvēks visu dzivo pavadīt bailes un aizsargāties no visa, jo pasaule ir slimi cilveki!!!!
24.06.2015 10:41 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
zaptesburka, tev neliekas nedaudz nevacaku atbilbas un pasas meitnes sapratigas ricibas vareja vinu pasargat no izvarosanas? Seksusala uzvediba ir seksuala uzvediba, ko viriesi uztver kaa tadu- ka sieviete grib seksu.
Plus alkohola lietosana, kas samazina saprasanu, liek uzvesties bravurigak un samazina reakciju.
Taa bija gan bezatbilgiga vecaku attieksme, gan pasas meitenes viegpratiba kas ljaava vinai klut par upuri, tieshi ljaava. Man negribas ticet, ka tu savai meitai teiktu:"Dzer, meitinj, cik gribi, ej kur gribi, velc ko gribi, nekas slikts ar tevi nevar notikt" :D

Antigone, cilveks ir spejis izdivot un but veiksmigs gadu tukstosiem tieshi pateicoties veselajam sapratam tai skaitaa bailem- izvairoties no bistamam situacijam, kas nestu tikai zaudejumus un riskejot, kad risks nestu izdevigumu.

ja ej vienkārši pa ielu, tad (vismaz šajā valsī) nav tāda noteikuma, ka nedrīkstētu nēsāt īsu kleitu vai iet bez personīgās apsardzes. Varbūt Tu jauc ar kādu musulmaņu valsti, tur šādi noteikumi pastāv.


Tu nedaudz sabiezini krasas un piedamo klat to ko es neesmu ne teikusi ,ne domajusi. Vairakkart rakstiju konkretus piemerus tadus kaa:
1) apdomiga un atbildiga alkohola lietosana
2) apdoma kada nakts stunda un kur iet
3) kompanijas izvele
4) apgerba izvele situacijai
Man liekas to katra puslidz atbildiga mamma saviem berniem ir macijusi jebshu to vairs tikai musulmani maca?

Pudmale gaisha dienas lieka visi staigaa puspliki, atseviskas pludmales pilnigi pliki un neviens nevienu nevaro un nebaidas tikt izvarots. Taa ir vieta un laiks, kur tas ir droshi.
24.06.2015 13:37 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Nekad uz pasaules nebūs drošības 100%, lai ko katrs/a arī darītu! Taču vairāk vai mazāk var piekrist Vatson - jo vairāk sevi sargāsi, jo mazākas iespējas, ka kāds tevi apdraudēs. Daudzos gadījumos cilvēki paši sev izrok bedri. Ir man daži paziņas, kas kā tusiņš, tā dzerstās un savas reizes ir arī dabūjuši pa purnu, ar izdaudzītiem zobiem. Kad es to daru, lai arī bieži vien tāpat sanāk iedzert, taču nekad nenolaižos līdz tādam līmenim, ka nu jau galīgi nekontrolēju sevi un kļūstu par vieglu laupījumu ikvienam. Tad jau tikpat labi tādus čaļus, kas vazājas pa naktīm pālī un ir dabūjuši pa seju no kaut kādiem urļukiem, kuri atņēmuši maku, telefonu, arī nevar vainot, jo viņi jau grib dzīvot brīvi!

Šeit ir jāprot novilkt robeža starp brīvu dzīvi un dzīvi, kas pavisam nopietni apdraud cilvēka veselību un dzīvību. Idejiski, atstājot maku kaut kur uz ielas vai veikalā, to nevienam nav tiesību nozagt un ja tā domātu visi, tad atnākot tam pakaļ pēc kaut vai 1 dienas tu to dabūtu atpakaļ. BET! Tā nekad nenotiks un pasaulē nekad nebūs 100% saprātīgu cilvēku. Kaut vai ejot pa nakti un redzot, ka pretī nāk bariņš labi iereibušu vīriešu, jūs taču neietu pilnīgā vienaldzībā pa to pašu ielu cerībā, ka nekas nenotiks? Noteikti, ka vairums tomēr apsvērtu iespēju pāriet ielas otrā pusē. Un tā nekādā gadījumā nav brīvības ierobežošana, bet gan sevis sargāšana. Ja viss šajā pasaulē būtu tik skaisti, tad es arī iestātos par drošības jostu nelietošanu braucot ar auto, dzīvokļa durvju neslēgšanu vai brīvu staigāšanu pa maskačku kaut vai pievakarē, jo tas zināmā mērā ierobežo manu brīvību.
24.06.2015 14:47 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Un runājot par meitenēm, kas staigā apspīlētā apģērbā, miņukā diennakts tumšākajā laikā, vēl jo vairāk nepazīstamā sabiedrībā utt. Viņām taču jau zemapziņā ir mērķis kādu pavedināt, mērķis, lai veči blenž uz viņām, tikai nevajag teikt, ka tā nav! Apspīlēts apģērbs nekad nav bijis ērtāks par brīvu, neuzkrītošu. Un lūk, no tā jau rodas arīdzan daudzi izvarošanas gadījumi. Cilvēks nekad nedara kaut ko bez iemesla, tāpat vien. Tāpat visi kultūristi vai vienkaŗši labi uztrenējušies veči pieposto pilnu instagramu ar savām muskuļaino augumu bildēm tikai ar vienu mērķi - lai par viņiem jūsmo, jo tas ceļ viņu pašapziņu. Tikai atšķirībā no šādām meitenēm, viņi vismaz neriskē ar dzīvību, taču doma ir tāda pati.

Tāpēc vēlreiz ir jāpiedomā pie tā, ko daram. Ja patīk apspīlēts, seksīgs apģērbs - lūdzu, staigājiet ar savu draugu pie sāniem, dodieties labi zināmā kompānijā, tad izvarošanas gadījumu kļūs daudz x mazāk, protams, tie nepazudīs pavisam, jo vienmēr ir izņēmumi kā jau visur, taču vismaz tas % būs daudz mazāks!
24.06.2015 14:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
zaptesburka, tev neliekas nedaudz nevacaku atbilbas un pasas meitnes sapratigas ricibas vareja vinu pasargat no izvarosanas?
Tu novirzies no tēmas. Protams, es jau saprotu, ka nepatīkami, kad Tevi pieķer melos :P Bet te runa ir par ko citu. Nevis par to, ka, ierobežojot savu brīvību un atsakoties no dažādām iespējām, iespējams nedaudz samazināt (bet ne pilnībā novērst) riskus kļūt par upuri... protams, tas tā ir.
Arī, ja Tev kaimiņš pasaka - ja maksāsi viņam katru mēnesi noteiktu summu, tad viņš neizsitīs Tavam dzīvoklim logus - ļoti vienkārši vari samazināt riksu, ka Tavs īpašums tiks bojāts, samaksājot viņam prasīto. Bet tas nenozīmē, ka, ja būtu atteikusies, un logi pēc tam izrādītos izsisti, tad tā būtu Tava vaina.
Tieši tāpat par izvarošanu.
Tā nav upuru vaina, ka viņi nav pietiekami puritāniski saģērbušies.
Un tiešām drusku atgādina valdošos uzskatus kaut kādās tumsonīgas valstīs, kur, ja sieviete kaut kur gājusi viena un nav gana skaļi kliegusi pēc palīdzības, tad pati vainīga, ka izvarota.

Seksusala uzvediba ir seksuala uzvediba, ko viriesi uztver kaa tadu- ka sieviete grib seksu.
Bullshit, normāls vīrietis spēj saprast, ka īsa kleita nav uzaicinājums jebkuram garāmgājējam sievieti nogāzt zemē un sākt viņu drāzt, pat, ja viņa pretojas. Nevajag te dažu slimu cilvēku problēmas pierakstīt visiem vīriešiem.

negribas ticet, ka tu savai meitai teiktu
Kādā te sakarā iesaisti runas par bērniem? Appeal to emotion? :D
Man bērnu nebūs. Sev svarīgiem cilvēkiem teiktu to pašu, ko šeit rakstu - tā ir katra paša izvēle, kā sabalansēt savu brīvību darīt, ko vēlas, un drošību nekļūt par upuri. Bet, ja nu tomēr nelaimējies un kāds antisociāls subjekts uzbrucis tāpēc vien, lai apmierinātu savas iegribas - tā nav upura vaina. Vienalga, cik īsa bijusi kleita.
Un, ja jau Tu sāki par šo tēmu runāt, tad man gribētos cerēt, ka - ja gadījumā Tev kāds tuvs cilvēks kļūtu par šāda uzbrukuma upuri, Tev pietiktu pieklājības nesākt rēķināt, vai pēc svārku garuma vai izdzertā alkohola daudzuma uzskati pašu par vainīgu pie notikušā vai tomēr to varmāku, kas uzbrucis.

nedaudz sabiezini krasas un piedamo klat to ko es neesmu ne teikusi ,ne domajusi
Ne gluži, Tu tikai nez kāpēc iedomājies, ka visi mani komentāri Tev veltīti, bet - sorry, šo rakstīju, atbildot uz kādu citu komentāru, ne Tavējo.

____________________________-

tā nekādā gadījumā nav brīvības ierobežošana, bet gan sevis sargāšana
Nē, tā ir savas brīvības ierobežošana - par labu savai drošībai.

es arī iestātos par drošības jostu nelietošanu braucot ar auto
šis piemērs ir galīgi par citu tēmu - nevis noziegumiem, bet nelaimes gadījumiem.

runājot par meitenēm, kas staigā apspīlētā apģērbā, miņukā diennakts tumšākajā laikā, vēl jo vairāk nepazīstamā sabiedrībā utt. Viņām taču jau zemapziņā ir mērķis kādu pavedināt, mērķis, lai veči blenž uz viņām, tikai nevajag teikt, ka tā nav!
Pirmkārt, nē, ne obligāti tas ir dēļ vīriešu uzmanības (tici vai nē, bet visa pasaule negriežas tikai ap to, kas patīk vīriešiem - sievietes mēdz izvēlēties savu apģērbu arī tādu, kas patīk viņām pašām, un ne jau tikai ērtums ir noteicošs aspekts), otrkārt, arī gadījumos, kad tas ir iemesls, tad ne jau jebkuri vīrieši būs mērķa auditorija, treškārt, vēlme tikt uzskatītai par iekārojamu ir pavisam kas cits kā vēlme tikt vardarbīgi izdrāztam.
24.06.2015 18:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
No šīs loģikas izriet, ka jebkuras vardarbības un noziegumu upuris ne pie kā nav vainīgs. Ne tikai izvarošanas gadījumos, bet arī piekaušanas, huligānisma, apzagšanas, slepkavības u.tml. gadījumos upuris ir balts kā jēriņš un vainīgs ir tikai agresors!
24.06.2015 18:53 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
No šīs loģikas izriet, ka jebkuras vardarbības un noziegumu upuris ne pie kā nav vainīgs. Ne tikai izvarošanas gadījumos, bet arī piekaušanas, huligānisma, apzagšanas, slepkavības u.tml. gadījumos upuris ir balts kā jēriņš un vainīgs ir tikai agresors!


Principā, jā. KL gan ir minēts spēcīgs goda aizskārums, aizstāvēšanās robežu pārkāpšana, bet neviena tiesa nekad neatzīs upuri par vainīgu, jo kleita par īsu, nakts stunda nepareizā un vēl sazin kas. Cilvēka pamattiesības ir ierobežojamas tikai un vienīgi tad, ja šis cilvēks ierobežo citu cilvēku tiesības. Īsi svārki neviena tiesības neierobežo. Nodarījums būs vienīgi vienas personas pusē, secīgi arī vaina. Ļoti pašsaprotami jebkuram puslīdz izglītotam cilvēkam.
24.06.2015 19:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja vien viss būtu tik vienkārši, tad nebūtu izmeklēšanu, tiesu, apsūdību u.t.t. Pietiktu ar to, ka zini, kurš ir vainīgais un tas automātiksi nonāktu cietumā, jo būtu 100% vainīgs un apsūdzēts. Nu nenotiek tā!.. Pat noslepkavojot kādu, vienmēr tiek izmeklēti apstākļi un tie var gan mīkstināt vainu, gan pastiprināt. Nav viss melns un balts.
24.06.2015 19:10 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja vien viss būtu tik vienkārši, tad nebūtu izmeklēšanu, tiesu, apsūdību u.t.t. Pietiktu ar to, ka zini, kurš ir vainīgais un tas automātiksi nonāktu cietumā, jo būtu 100% vainīgs un apsūdzēts. Nu nenotiek tā!.. Pat noslepkavojot kādu, vienmēr tiek izmeklēti apstākļi un tie var gan mīkstināt vainu, gan pastiprināt. Nav viss melns un balts.


Tavuprāt, tiesa seksīgu kleitu un alkohola reibumu, un atrašanos pa nakti Vecrīgā prezumēs kā atbildību mīkstinošu apstākli izvarotājam? :)
24.06.2015 19:14 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Sievieti izvarot var arī tad, kad viņa ir uzvilkusi bikses. Tieši tāpēc visa tā ņemšanās par un ap brunču garumu un piedauzīgu apģērbu šķiet smieklīga. Tieši tādas neizvaro, izvaro sievietes, kas nedod nekādus acīmredzamus signālus. Tad jau veči bariem vien vilktu krūmos tās, kas pa Rumbulas šosejas malu staigā spiczābakos un miņukos. :D
24.06.2015 19:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits