Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pāru tetovējumi

 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Labvakar!
Ko domājat par pāru tetovējumiem? Pašas gribētu? Ir? Tie ir tādi, kur abiem ir vienādi tetovējumi, vai arī līdzīgi. Vai puse no tetovējuma vienam, otra pusi otram utml.
Kā skatāties uz otra vārda vai kādu datu uztetovēšanu uz ķermeņa?
21.06.2015 20:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
:D Aha, un tad katrs mans "tagadējais" puisis pludmalē varēs sazīmet visus manus "bijušos" puišus.
21.06.2015 20:42 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Par to otra vārda tetovēšanu uz ķermeņa. Ir pat tādi mestari, ka atsakās to darīt, jo nu pēc tam tak nevilksi tattoo svītru pāri, ja nebūsiet vairs kopā.

Es nezinu, es varētu pamuļķoties ar pildspalvu, bet tetovējums tak Tev uz visu mūžu un pēc tam noņemt būt neforšs pasākums.
21.06.2015 20:43 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Man tas shkjiet muljkjiigi. Un ja attieciibas izjuuk? Staigaas abi ar to pustetoveejumu vai bijushaa vaardu. Es veel vareetu uztetoveet kaut ko saistiitu ar savu beernu, bet neko saistiitu ar viirieti.

Man ir uztetoveeta neliela fraaze, kas citiem visbiezhaak neko neizsaka, bet man daudz noziimee un iedvesmo dziivee tikt uz priekshu.
21.06.2015 20:44 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
Tetovējumi mani tik ļoti fascinē un šķiet skaisti (l) bet ar kādu vienādu vai tetovējumu kas saista gan es nevēlētos, jo cilvēks nevar paredzēt savu dzīves liktene. Izšķirsies ar otru cilvēku un ko tad darīsi? skrāpēsi nost? Labi, zinu meiteni kurai ir tetovējums kas simbolizē viņas pirmo puisi un viņai ir prieks uz to tetovējumi skatīties, jo tās ir siltas atmiņas, bet visiem jau tā nebūs.
21.06.2015 20:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Te puisis ir atrisinājis problēmu ar bijušās varda tetovējumu :)
21.06.2015 20:46 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
Vispār, pašai ir tetovējums kas manuprāt mani simbolizēja un patiesībā, arvien simbolizē, bet jau to nožēloju ( tetovējums ir mazliet vairāk kā gadu). Pārāk neapzināti to taisīju.
21.06.2015 20:47 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
57days , atgādina kādu Punk roka cienītāju kuram viss ir pie kājas. :-D
21.06.2015 20:49 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Es atbalstu vienādus tattoo vienàdās vietās vai ari uztaisit kaut kàdu simbolu, kas apziimee otru, bet ne klasiskos ar cilvēka vārdu :)
21.06.2015 20:57 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es gribētu, bet nevaru atrast dizainu, kas mums abiem patiktu un nebūtu banāls. Par to vārda tetovēšanu - mēs esam precēti, mums ir kopīga māja un esmu gatava dzemdēt viņa bērnus, kas mani pie viņa saistīs visu mūžu no matter what, tetovējums man nešķiet "liela muiža".
21.06.2015 20:59 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mums ir vienojošas tēmas tetovējumi, kā arī manējos ir taisījis viņš pats, tā,ka sava veida zīmogu jau ir atstājis uz manīm :D Uz viņa kājas ir simbols, kas apzīmē mani. Nezinu vai tapa ar domu par mani, vai doma radās pēc uztetovēšanas, bet tur nu tas ir.

Es laikam uz to tā vairs neskatos - ak, šausmas, ak, šausmas, ko tad ja izšķirsies...Ja visu dzīvē darītu ar domu- a, ja nu izšķiramies, tad ļoti daudz ko nevar darīt. Tetovējums, manos uzskatos ir mazākais, jo to var izlabot, noņemt, salabot... Salabojot tetovējumu, tu tāpat zināsi,kas tur ir bijis apakšā, tāpat kā tu vienmēr zināsi ar ko tu esi bijis kopā un ko tev tas ir nozīmēja.
Parasti jau īslaicīgās un nenopietnās attiecībās domas par kopīgiem tetovējumiem nerodas...nopietnās un ilgtermiņa attiecībās - man tas tetovējums neliekas nekas tāds šausminošs. vai tad esam kopā un precamies ar domu - a, ja nu izšķiramies?
Vispār nezinu ko atbildētu manējais,ja es tagad kratītu pirkstu viņa degungalā un teiktu- un ko tu iesāksi ar to tetovējumu,ja mēs izšķirsimies? Domāju,ka kādu baltu aci savā virzienā dabūtu noteikti. :D
21.06.2015 21:15 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
man laikam tetovējumi veinkārši vairs nav aktuāli. padsmit gados divus uztaisīju. nevarētu teikt, ka nepatīk, bet tagad diez vai taisītu.
21.06.2015 21:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man ir tetovējums, kurš ir saistīts ar diviem cilvēkiem, kuri ir svarīgi- bērnu un draugu. Kaut arī man tetovējums ir daļēji saistīts ar draugu, paskatoties uz to nav tā, ka uzreiz saistās ar draugu, tas ir tikai zīmējums, kuram esmu piešķīrusi nozīmi, bet ne jau tā, ka paskatos un uzreiz par draugu iedomājos. :D Tā kā tas nav ne vārds, ne kas tāds, ko citi varētu nepārprotami saprast, citiem tas ir tikai zīmējums. Esmu domājusi par to, kā būtu ja izškirtos- jebkurā gadījumā šīs attiecības tāpat ir nospiedums manā dzīvē, to tāpat nevarētu (un negribētu) izsvītrot no savas dzīves, pat ja paliek tetovējums, kurš saistās ar kādu cilvēku- nu tā ir daļa mana dzīvesstāsta, kāds cilvēks, kurš ir bijis svarīgs.
Par pāru tetovējumiem runājot- gribētu apprecoties uztaisīt vienādus tetovējumus pie plaukstas locītavas- kāzu datumu un kopā saāķētus gredzenus vai ko tādu. Pat tad, ja izšķirtos, fakts, ka tāds datums man bijis svarīgs, nemainītos. Kaut kā nepiešķiru baigo nozīmi tetovējumiem un vienmēr domāt par to, ka "ja nu kas notiek.." liekas tik muļķīgi. Ja gribēšu ko tādu kādreiz taisīt, tad taisīšu, nedomājot vairākus soļus uz priekšu. Otra cilvēka vārdu netetovētu, bet ne tāpēc, ka "ja nu izšķiramies" bet tāpēc, ka negribētu, ka visi uzreiz saprot (vai vismaz nojauš) tetovējuma nozīmi. Gribēju meitas vārdu uztetovēt, bet tieši tāpēc pārdomāju un izvēlējos ko citu-lai nav tā, ka visiem izlasot, uzreiz apmēram skaidrs, ka mani, manu meitu vai kādu citu man tuvu cilvēku tā sauc.
21.06.2015 21:42 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Nav,bet ja izdomātu taisīt,tad tikai tiešām ar vīru. :-D Patīk doma par to,ka abiem ir tetovējums kā gredzeni..precoties.(l)
21.06.2015 21:46 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
21.06.2015 21:49 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Pirms abi taisāt pāra tetovējumu padomājiet labi. Lai arī cik liela būtu mīlestība, dzīvē var gadīties visādi. Pēc tam vairs neko labot nevarēs. Ikreiz, kad paskatīsies uz tetovējumu pēc šķiršanās (lai gan to nevienam nenovēlu) iedomāsies par viņu, par visu labo, par visu ļauno, kas bijis.

Ja tomēr abi to vēlaties, varbūt tetovējiet to aiz auss (piemēram mazu simbolisku, izgreznotu sirsniņu), uz skausta, pēdas, vai arī uz dibeniem. Tetovējot pāra tetovējumu uz dibena var izpausties un tetovēt tur visu, ko vien vēlas. Interesanti ir tad, ja par to īpaši nevienam nesaka - pat ne saviem labākajiem draugiem. Tad pavērosiet, vai vasarā ar draugiem atpūšoties pie jūras viņi pamanīs, ka jums tur ir kaut kas kopīgs.

Es domāju, ka vārdu nevajag. Var kādu kopīgu aforismu, dzīves gudrību, dziesmu teksta rindu, kas abiem ļoti labi patīk. Ja veido kopīgu pāra tetovējumu, nevajag aizrauties. Varbūt vajadzētu tetovējumu veidot maziņu, neuzkrītošu citiem, jo tas ir tikai priekš jums, lai tikai jūs abi varētu apbrīnot viens otra kopīgo simbolu. Protams, vienam atslēdziņa, otram sirsniņa un slēdzene.

Ja esat nedaudz trakulīgi, viens var uztetovēt vienu, otrs otru kādu multeņu varoņu tēlu, kuri ir nešķirami, piemēram kā Šreks un Fiona, Toms un Džerijs, lai gan sev un savam draugam es tādu nevēlētos :-D
23.06.2015 20:11 |
 
Reitings 37
Reģ: 20.06.2015
katrai mani džusei ir uztetovēts mans daikts pie dirsas
23.06.2015 20:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Es atbalstu pāra tetovējumus, nesvarīgi simbolu vai vārdu. Man pašai ir bijušā drauga vārds uztetovēts, tagad pāri pārtetovēts mani raksturojošs īpašības vārds.
23.06.2015 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir vairāki tetovējumi, bet neviens nav vienāds ar draugu un nav arī cilvēku vārdi. Es no tādiem tetovējumiem izvairos un uz savas ādas neliktu. Tā ir mana tetovējumu izvēle - es uz savas ādas lieku to, kas man patīk, kas ir it kā ''mans''. Uz savas ādas nevēlos pilnīgi nevienu zīmējumu, kam būtu kāda saistība vai kas simbolizētu kādu citu cilvēku, jo negribu vēlāk, ja kas notiek, domāt par pārtaisīšanām vai vilkt to zīmējumu kā nepatīkamu bagāžu sev līdzi. Nekādi pāru tetovējumi(abiem vienādi, vai tādi ko kopā saliekot veidojas viens attēls utt) nav man. Vnk...nevēlos neko tādu uz savas ādas. Tas pats ar cilvēku vārdiem - es iedomājos, ja būtu uztetovējusi sava bijušā vārdu... riebīgi pēc tam būtu man pašai un esošais draugs arī diez vai sajūsmā sistu plaukstas. Protams, varētu tetovēt kko pa virsu, bet es tāpat zinātu, kas tur apakšā ir...
Par citiem - vienalga. Katrs uz savas ādas var likt ko vēlas. Man nav negatīvu domu par to, ka kāds svešs pāris ir satetovējis sev virsū viens otra vārdus, zīmējumus utt. Viņu āda, viņu izvēle.
23.06.2015 21:23 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Nekad netetovētu drauga vārdu, bet pret ko citu gan nebūtu iebildumu. Draugs ir uztetovējis manis izvēlētu zīmējumu. Kā arī es pati viņam uztetovēju divus tetovējumus. :-)
23.06.2015 21:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits