Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fotografijas socialos tiklos

 
Reitings 16
Reģ: 17.04.2013
Kaa uzskataat - vai tas, ka cilveks sev socialos portalos liek bildes, kuras izskatas manami skaistaks/tievaks/ar fotosopu apstradats nav smiekligi? Zinu zinu, taa jau katra pasa darisana un ja cel pasapzinu, tad kapec ne! Bet sad tad aizdomajos, vai kads man aiz muguras nesmiin par to, ka lielakoties publiceju fotografijas, kuras (manuprat) izskatos daudz skaistak neka dzive.

Kads jusu viedoklis par sadiem cilvekiem, kas to regulari dara un kadas esiet pasas?
18.06.2015 12:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es tā nedaru, un man vienalga, vai citi to dara :D Katrs dara tā, lai justos labāks un skaistāks. Ja bildes palīdz, lūdzu :)
18.06.2015 12:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Bet sad tad aizdomajos, vai kads man aiz muguras nesmiin par to, ka lielakoties publiceju fotografijas, kuras (manuprat) izskatos daudz skaistak neka dzive.


Nu, bet tas ir loģiski, ka cilvēks neliks bildi, kura pašam nepatīk. Liks tikai tās, kurās izskatās vislabāk. :)
18.06.2015 12:31 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ir cilveeki, kas bildees izskataas labaak nekaa dziivee un ir taadi, kas tieshi otraadi. Es pavisam neesmu fotogeeniska un man ir ljoti gruuti nobildeeties taa, lai es labi izskatiitos. Dziivee izskatos daudz labaak nekaa bildees, soc.portaalos lieku taas, kuras vairaak vai mazaak normaalas. Ko citi domaa - vienalga.
18.06.2015 12:39 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Dziivee izskatos daudz labaak nekaa bildees, soc.portaalos lieku taas, kuras vairaak vai mazaak normaalas. Ko citi domaa - vienalga.


++
18.06.2015 12:47 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Man agrāk bija draugos čupām bilžu, man bija ļoti svarīgs citu viedoklis, taču tagad ne bildējos, ne lieku to iekšā sociālajos tīklos, netīk tā doma par to, ka kāds manas bildes var ļaunprātīgi izmantot vai lūrēt uz mani.
18.06.2015 12:54 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Pareizi uzrakstīji tavuprāt. Ne jau visi domās tāpat kā tu. Un vispar mazāk domā ko citi domā :-D
18.06.2015 12:57 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Man ir bildes, kurās es izskatos mazliet labak, kā šobrīd sēžot pie datora:)!
Par fotošopu, tas tā, fotošops ir tad, kad kkas tiek krasi mainīts, bet ja iet runa ar kontrasta pamainīšanu, tad nekas traks tas nav.
18.06.2015 12:58 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Nē,manuprāt nav smieklīgi. Uz pases bildi taču pucējies,ne? Savas nefotoshopēju, nelieku neglītākās,vidējas. Bet ja kāds mani ietago ,kur neesmu labākajā izskatā,brēku neceļu.Kāda esmu,tāda esmu.Par perfektu neizliekos.
18.06.2015 13:00 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man patīk dažādas un dabiskas bildes.
Protams, nelieku kaut kādas izteikti neveiksmīgas bildes, bet necenšos arī būt perfekti glamūrīga vienmēr un visur. Ļoti patīk nepozētas, dabiskas bildes ar emocijām.
Ar fotošopu nemēdzu un nemāku darboties. Speciāli sevi padarīt tievāku man liekas gan bišķ slimīgi, bet anyway - lai tak katrs dara ko grib...
18.06.2015 13:03 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es vispār neaizraujos ar bilžu likšanu sociālajos, man tur ir maz bildes un nomainu labi ja reizi gadā piem. profila bildi. Galerijas varbūt ielieku, ja ir kas īpašāks, kāds ceļojums un arī ne vienmēr. Pēdējās liku kāzu bildes pirms gada. Nav nevienam nekas jāpierāda, cik es smuka vai nesmuka :D
18.06.2015 13:13 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
Atkariiba no taa,cik daudz fotoshopee.Piekritisi tachu,ka ir ari atshiriba starp realo dzivi un bildeem,bildes jebkura nianse izcelaas stipri vairak. Vai ka tu to domaa,ka dziivee ir ponchiks,bet bildees slaidaa modele? Ja taa,tad ir smiekligi. Bet,ja cilveks sevi nedaudz uzlabo fotoshopaa,kas ipashi neatshikar no realitates,tad neredzu neko sliktu.Kaut vai taas aadas nogludinashana,lai pumpas ne tik loti metas aciis vai zobu pabalinashana nekas traks nav.Kontrasta mainu vispar neuztveru par baigo fotoshopu. Ja kas arii kontrasta maina var daudz ko ietekmet kaa izskatas cilveks,uzliec kontrastu specigaku un eenas ap acim klut tumshakas,izskatisies acis lielakas.
18.06.2015 13:27 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
ja cilveks sevi nedaudz uzlabo fotoshopaa,kas ipashi neatshikar no realitates,tad neredzu neko sliktu

++.
Manuprāt kaut kāda kontrastu/efektu likšana bildi padara interesantāku, nevis Tevi pašu kaut kā pārveido. Bet tās, kuras gludina visas pumpas, padara tievākus sānus un vēl sazin ko gan man šķiet dīvainas... jēga sevi uztaisīt par to kas Tu neesi?
19.06.2015 09:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labāk lai liek tādas bildes, nekā nepārtraukti shero kaut kādus krievu video un citātus un vēl visādus štruntus (t)
19.06.2015 09:10 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Man paziņu lokā ir meitene, kas regulāri pārtaisa seju, samazina degunu un palielina acis:-D Bildes izskatās biš dīvainas, kā lelle no marsa :-D Es tieši nesaprotu tos komentētājus, "vai cik tu smukiņa", "paliec arvien skaistāka un skaistāka" utt.. nu cilvēki, tiešām neredzat, ka fotošops?:-D Un vēl tās duckfaces!(t) Tas man tā biš slimīgi liekas8-)
19.06.2015 09:14 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Lafayeth - es arī ievēroju, ka viena meitene laikam atradusi aplikāciju ar kuras palīdzību var palielināt acis :-D plus vēl uztaisa acu baltumu vēl baltāku, nu man arī liekas ļoti dīvaini, jo tās izmaiņas ir tik redzamas :-D
19.06.2015 09:32 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Es maksimums pamainu kontrastus vai uztaisu bildi melnbaltu, citreiz liekot klāt citātus uz bildes, tad padaru fotogràfiju gaistošu, taadu puscaurspīdīgu.
Tādas lietās kā lūpu/acu/krūšu palielināšna un deguna/vidukļa samazinàšanu uzskatu par stulbu, jo foto tu taisi sev, lai atcerētos kadu mirkli, lai gūtu kādu atziņu no kāda dzīves posma, nevis speciāli, lai atrādītu citiem un saņemtu ' ♡ like ' Ja ari foto publicē internetā, ko ari es ne vienmēr daru, tad tik un tā man nepatīk skatīties fotošopētas bildes, es gribu redzēt kaut ko ìstu, dzìvu, nevis vienkārši svešu seju, pie tam ar uzlabojumiem, skumji noskatiities, kad ieraugi to cilvēku dzīvē un saproti, ka vieniigais taa cilvēka mērķis ir izràdiities un rādiit sevi tàdu,kāds nemaz reàli neeksistē. ;-) 8-)
19.06.2015 10:03 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Bet sad tad aizdomajos, vai kads man aiz muguras nesmiin par to, ka lielakoties publiceju fotografijas, kuras (manuprat) izskatos daudz skaistak neka dzive.


Nu... gadījums iz dzīves. Facebookā ir uztaisīta kursa grupa, kurā visi apspriežam aktualitātes. Tā nu, lūk, biju ievērojusi kādu meiteni, kura savā FB bildē izskatījās nu TIK skaista, ka prieks, tāpēc sāku meklēt viņu kursabiedru vidū. Neatradu. Nespēju saprast, kura tā ir pat mēnešiem ilgi.
Tad nu vienu dienu kursa priekšā bija jāprezentē darbs. Un tad iznāk tāda pelēka, teiksim, ikdienišķa paskata (es neteiktu, ka sevišķi simpātiska - maķenīt nekopta, kas nojauc visu izskatu) un nosauc savu vārdu un uzvārdu. UN TĀ IR VIŅA! Man žoklis atkārās! Viņas ikdienas izskatam līdz FB bildes izskatam bija kā līdz mēnesim.

Un, jā, tad nu gan iesmēju mazliet. Man tas nešķiet normāli, ka no FB bildes nevar atpazīt cilvēku dzīvē :D
19.06.2015 12:01 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tā ir izvēle- likt sociālajos portālos visu apskatei bildes, kurās izskaties skaista. tā pat kā ir izvēle izejot no mājas ieveidot frizūru un uzlikt grimmu. es redzu paralēles :D cilvēcīgi vēlēties izskatīties tik labi, cik iespējams :)
bet jā, ekstrēmi fotošopētās bildes var būt smieklīgas :)
19.06.2015 12:28 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Man pašai ne īpaši patīk kā izskatos fotogrāfijās. Dzīvē ir labi, bet kā nofotogrāfējos tā vienmēr kaut kas ne tā. Parasti bildēm izveidoju krāsu, gaismu kontrastus ar kuru palīdzību ir iespējams pamanīt fotogrāfijas krāsu tā, lai seja, piemēram, nebūtu pārāk bāla u.tml. Domāju, ka liela daļa sieviešu dara tāpat, jo ar bildes krāsas maiņu var panākt daudz.
Cita lieta, ja cilvēks aizraujas ar auguma, sejas vaibstu koriģēšanu, ja ar photoshop liek klāt liekās skropstas, maina matu krāsu utt. Tad gan ir mazliet smieklīgi, īpaši tad, ja ta cilvēku satiec ikdienā un saproti, ka ar bildē redzamo sakrīt varbūt ja viens procents.
19.06.2015 12:32 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man patīk uzlikt baltu rāmīti un paspēlēties ar kontrastiem, kaut kādu konkrētu filtru dažreiz uzlieku, bet neko nepalielinu un neko nesamazinu, ja to darītu fotošopā, man būtu žēl laika. Bet es vispār baigi bieži nelieku ar sevi bildes, profilbildes arī reti mainu.

Es neesmu ievērojusi, ka manā paziņu lokā kāds sevi uzlabotu, bet neesmu arī baigi iedziļinājusies..katrā ziņā, ja kāds to dara, tad dara to labi, ja jau neesmu pamanījusi. :-D Ja runa ir par vienkāršu bildes apstrādi PS vai kādā no aplikācijām, tad man nereti tādas patīk daudz labāk par vienkāršām, neapstrādātām, kas bieži vien ir tādas blāvas.
19.06.2015 12:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits