Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

GOPRO kamera ceļojumos

 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Sveiki! :)
Interesē gopro kameras izmantošana ceļojuma laikā. Vai sanāk arī kvalitatīvas bildes ne tikai video? Domājam izīrēt šo kameru, tāpēc nekad neesmu lietojusi. Vai labāk tomēr ņemt līdzi arī spoguļkameru?
16.06.2015 20:04 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Up :)
17.06.2015 14:34 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Nez vai ceļojuma laikā gribēsies papildus staipīt reizē spoguļkameru. Ja ir iespēja izmantot GP-lieliski!
Lieliskas atmiņas no ceļojumiem,ko palīdz izveidot GP!(l) Kalnos , Viesnīcas baseinā

Es neiemainītu spoguļkameru pret GP ceļojumos(l)
17.06.2015 14:41 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Haskij - bet kā var zināt, ka sanākusi ok bilde ja nevar pat paskatīties ?
Nedaudz baida, ka aizbrauksim mājās pēc ceļojuma un bildes/video neizdevušies :D
17.06.2015 14:56 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tieshi bildes no gopro man nepatík, k-kas nav. njemu vienmér spoguleni, gopro ir izmégináts, rezultats nepatika, já forshi ir zem údens un video, bet tá ká video man galígi nesaista, tad izvélos spoguljkameru. ja ir iespéja, njem lídzi abas :) ekskursijá, kur vairák plánots bildét - kameru njem, izklaidés údení - gopro
17.06.2015 14:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
bet nu tá ká man patík staipít lídzi savu milzu nikonu un patík profesionálas bildes un varu stundám pavadít ar kameru divvientulíbá, tad mans viedoklis vairák personisks, neká ieteikums
17.06.2015 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Nevari izīrēt Gopro4 silver? ar ekrānu? man tāda ir. Un nesaprotu kā var ar citām, jo man arī interesē kāda izskatās bilde. Man ļoti patīk ceļojumos, maz vietas aizņem :)
17.06.2015 15:18 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Ielādē gopro app telefonā, tad arī varēs redzēt bildes un video tur. Vienīgais, ko esmu ievērojusi savam (gopro black3+), ka ātri izlādējas un bildes bieži sanāk miglainas, jo vajag stabili stāvēt. Nav sporta režīms kā spogulenēm utt..
17.06.2015 15:19 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Enija9 telefona ekrāna vari vērot attēlu! Appu ielādē;-) Stabilitātei(lai nav vibrācija bildēs) izmanto statīiņu un viss atrisināts:-)


patík profesionálas bildes un varu stundám pavadít ar kameru divvientulíbá

Protam,kam gan nepatīk augstas kvalitātes bildes!(l) Bet es atdalu atpūtu no darba. Varbūt kādam tā ir ērti-staigāt ar papildus somu,smagumu,galu galā arī lielais izmērs piesaista vairāk "kreiso acu",kas palielina nozagšanas iespējamību. Daudz patīkamāk ir atpūsties un savām acīs visu izbaudīt un foto/video veidot tikai atmiņām. Nevis atvaļinājuma laiku veltīt bilžu uzņemšanai,ko pēctam var mājās vērot un priecāties-cik skaisti bij un labi ka nofotografēju (nevis labi,ka to visu redzēju/izbaudīju):-D
Jāizvērtē kas Tev svarīgāk. 1.būt tur,to visu redzēt,sajust,izbaudīt. vai 2.to visu iemūžināt ,lai nodotu citiem.
Ja vari apvienot-forši. Ja jāizvēlās viens-ES izvēlētos GP.
17.06.2015 15:29 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
kad slinkums staipīt spoguļkameru, ceļoju ar gopro un telefonu :D
telefonā ielādēju aplikāciju un varu smuki redzēt kādas bildes/video sanākuši.
kad neder bilde ar gopro fisheye izliekumu, fočēju ar telefonu.
skaistāk par spoguļkameras bildēm noteikti nebūs, tumsā vispār tādas nekādas, graudainas. bet ceļojumiem mēdz būt dažādi mērķi, citreiz gribās un vajag daudz ko iemūžināt, bet tā tīri čilojot, gopro+telefons ir ok.
17.06.2015 15:32 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man ļoti patīk un ir ļoti ērti. lietoju gan GP, kam ir wifi un bluetooth, tā ka bildes uzreiz ielādējas telefonā. Kvalaitāte apmierinoša, albumus, protams, neprintēsi no tām bildēm.
bet man telefonam ir ļooti laba kamera, tā nu es pasūtīju sev arī selfie stick :D
17.06.2015 15:46 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Daudz patīkamāk ir atpūsties un savām acīs visu izbaudīt un foto/video veidot tikai atmiņām. Nevis atvaļinājuma laiku veltīt bilžu uzņemšanai,ko pēctam var mājās vērot un priecāties-cik skaisti bij un labi ka nofotografēju (nevis labi,ka to visu redzēju/izbaudīju)
nu ká kuram, kursh vairák profesionáli ar to nodarbojas, vai arí ká man- ta ir sava veida izklaide, atpúta, relakss, iet bildét údenskritumu saulrietá :) man patík. bet tápat es braucot kádá citá ekskursijá ar kompániju panjemshu savu otru kameru - mazo, jo tad laiks vairák tiks pavadíts ar draugiem jautrojoties, ne bildéjot. tapéc jau saku, ka saprotu, ka mana mílestíba pret milzu spoguleni ir mans personígais viedoklis ;) prieksh tevis patíkami ir atpústies baudot ar acím, prieksh manis - baudot gan ar acím, gan savienot to ar manu hobiju. bet hobijs ká jau hobijs, biezhi vien kamera paliek viesnícas numurá un baudu tikai ar acím, bet varu arí atstát draugus tusét un atpústies un viena iet pastaigá ar kameru.

gopro tik pat érts variants ká mobilais bildét, érti iemest mazá somá, érti lietot, ípashi ja atpúta pie údens, nav jábaidás samércét, tas ir forshi, bet bilzhu kvalitáte var pievilt, video gan kvalitatívi. bet ja stiept lídzi statívu prieksh gopro, tad értíbai labák njemt lídzi kádu ziepju trauku ar stabilizéshanas rezhímu iekshá
17.06.2015 16:00 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Mans viedoklis saskan ar René :) Mūsu GP var redzēt uz ekrāna pēctam, bet lai skaidrāk to bildi redzētu ir bluetooth un wifi, ar planšeti vai telefonu sakonektējās un bildes jau ir tur :)
Nu tumsā vai vēlā vakarā bildes ar GP točna nekādas labās nebūs, un ja neesi lietojusi, es ieteiktu no sākuma pamēģināt, tad tikai sapratīsi vai vispār gribi ņemt uz ceļojumu līdzi :)
17.06.2015 16:10 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Bet tai aplikācijai nav nepieciešams internets, lai redzētu tās bildes??
17.06.2015 17:32 |
 
Reitings 173
Reģ: 20.02.2014
Es domāju,ka gopro ideāli ir ņemt ja ceļojums ir ar daudz aktivitātēm, taču skaistiem skatiem spoguļkamera būs labāka ,protams,bet man pašai patīk zelta vidusceļš-telefons ar labu kameru :D
17.06.2015 17:45 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Nav nepieciešams internets, GP ir iekšā viņu wifijs vai kā viņu tur
17.06.2015 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits