.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Joprojām neviena vārda par bērnu un sievas ikdienu un viņas iespējām...
16.06.2015 14:32 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lillii- pirms sāc dusmās aktīvi klabināt taustiņus manā virrzienā - es, acīmredzot, netiku līdz tai vietai, kur vīrietis izrādās baigais dirsa un neko nedarītājs, un nekā nejēdzējs. :-D Atzīšos, ka uzrakstīju savus komentus pie 5.lpp :D
16.06.2015 14:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Turklāt jums abiem ir grūti un pielauju domu, ka depresija ir arī tev.
Ieteiktu runāt izrunāties un pārdzīvot šo smago posmu.
16.06.2015 14:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
čupakabra
tad es piedošu tev. ;) :D
16.06.2015 14:36 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Pa kuru laiku tu paspēj taisīt ēst?
16.06.2015 14:37 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nocieties vīrietis -nu nevajadzēs tur stundu gulēt apakšā un ļurkāties.

+++
turklāt seksuālajā dzīvē apmierināts vīrietis, iespējams, pateicībā par to būtu vēl atsaucīgāks un izpalīdzīgāks sievietei mājas darbos, kā arī lutinātu vairāk.
Bet vispār man arī nepatīk, ka neviena vārda par bērnu, par sievieti, tikai es, es, es...
16.06.2015 14:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Šito salasoties, bērnus negribas


++++ :-D:-D:-D

Dažbrīd vispār šķiet, ka piedzemdē un tad iztaisās par nez kādu mocekli, it kā kāds ar varu būtu licis palikt stāvoklī un dzemdēt.
16.06.2015 14:37 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Vai sieviete prieka pēc mājās sēž? Vai arī sēž ar viņu kopējo bērnu? Un tas bērns ir tāda kā dāvana sievietei no vīrieša puses? Uztura pieminēšana te ir nevietā.


Ha ha ha dāvana no vīriesa puses. Interesants apzīmējums :-D:-D:-D Gan jau, ka abi to saucamo dāvanu gribēja. Sanāk vīrieši ir kā fejas, kas dāvina dāvanas :-D:-D:-D
16.06.2015 14:37 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu uz kādu laiku aizmirst draugus un sakārtot savas dzīves. Patiesi draugi sapratīs un nepārmetīs, ka neieradīsies uz tusiņu! Bērns arī būs mierīgāks, jo nestaipīsi viņu pie svešiem cilvēkiem uz svešām vietām, kur viņu nopēta un aprunā!
Paņem atvaļinājumu un izbaudiet kārtīgu atpūtu.
16.06.2015 14:37 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
AngelBaby
Tu prasi kad padejo reizi sagadaju laiku sievieeti prieks vinas velmem .... tikpat labi var jautat kad pedejoreiz sieviete sarupeja laiku virietim- man .... 9 menesu laiak tads laiks nebija... jaa ir bijusas dienas kad vius brivdienu bebi pieskatu tiaki es....

jusupraat virietim ir jastradaa + pec darba jarupejas par bernu + brivdienas jarupejas par bernu.. bet sievietei brivdienas jaizklaidejas? ..... jusuprat berna kopsana ir daudzz svarigak un augstak vertejama par naudas pelnisanu? .. zinat lai to klaitu siieviete nopirktu vajadziga nauda - ka aju minejj so naudu 90% pelnu tiesi es....
16.06.2015 14:38 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Autors tikai atkārtojas ar to, ka "sievai tas viss šķiet normāli" ...neticu, ka saprātīgai sievietei šķiet normāli, ka vīrs 8 mēnešus gaida seksu, jebkurš cits jau sen būtu aizskrējis pie citas, publiski vai pa kluso, vienalga... (t)
Bet vispār nesaprotu, kāpēc nevar uz stundu nolikt malā bērnu un izrunāties, kas kuram par problēmu, ko grib savādāk, kas ir slikti, kādas vēlmes, kas jāmaina, kā to izdarīt un vienkārši atrast risinājumu kopīgi, nevis katrs savā sulā vārās, viens uz otru apvainojas un jēgas nekādas :-| sanāk, ka dzīvojat kopā, bet reāli viens par otra rūpēm neliekaties ne zinis... vīram - darbs, sievai - bērns un diezvai tā ir pareizi.
16.06.2015 14:40 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
+ apmierini sevi labāk ar roku, nekā bojā jūsu saspīlētās attiecības vēl vairāk.
Es jau galvā uzburu ainiņu - vīrs pēc zaudētās algas atnāk mājās un zāģē sievu un šādi katru reizi, kad slikta diena bijusi darbā. + vēl visi augstāk minētie iemesli...
Pat ja ar dzemdībam viss butu kārtībā un bērna nebūtu, reti kura sieviete pieļautu šādu attieksmi. Tomēr pieļaujot domu, ka viņai vēl pēcdzemdību depresija - vispār mājās sēž stūrī maza, melna un noraudājusies...
16.06.2015 14:41 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Aksioma
est gatavoju no ritiem pirms darba .. un nereti ari pec darba vakaros.... no ritiem dazkart lidz ar broakstim pagatavju ari pusdienas kuras nemu lidzi uz darbu un paliek ari sievai majaas ....
16.06.2015 14:41 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Šajā gadījumā ir ģimene, kur viens loceklis domā tikai par sevi - lai paēdis, atpūties, izgulējies, jo taču strādā, bet sieva dara visu pārējo, plus vēl ņemas ar bērnu, bet, neskatoties uz sievas nogurumu, vēl vecis jāapmierina.

Nu velns..
man liekas,ka precās jau zinot cilvēku...nu ja iepriekš pirktsa mājās nekustināja, kura tad ir tā naivā,kam liekas- nu tik piedzemdēju un vecis visu darīs manā vietā, kaut iepriekš ne musuru nepacēla? Precēties taču precējās labprātīgi! bet kā ir bērns mājās - tā vecis jāapmierina. Nu ir attieksme. Tad ko dzīvot ar tādu veci,kas uzskatāms par apgrūtinājumu un viņa vēlmes līdz ar to? Es uzskatu,ka ABIEM ir jāiet otram kaut kripatu pretī - neaizstāvu vīrieti - ir jāpalīdz, bet arī sievietei solis ir pretī jāsper. Vīrs neizčab, līdz ko mājās ir ienācis bērns. Viņa vēlmes - ēst, kakāt, gulēt, mīlēties arī neizčab, jo mājās ir bērns. Arī vīrietim ir jāsaprot,ka ienākot bērnam ģimenē - arī viņa pienākumi kudi palielinās, bet kurš ir teicis, ka līdz ko ģimenē piesakās bērns - sievas un vīra attiecības izčab vējā? Ja ar tādu domu precas un galvenais ir radīt bērnu, lai vīru aizmirstu, tad es neredzu jēgu vispār but kopā.
ABIEM ir jānāk vienam otram pretī..Jā, arī sievai,kam 8 mēnešus ir nogurums un papildu pienākumi un kurai cosmo jau noteica diagnozi - depresija.
Tā tā laulība/ attiecības darbojas..vismaz līdz šim es tā uzskatīju.
16.06.2015 14:41 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
jusuprat berna kopsana ir daudzz svarigak un augstak vertejama par naudas pelnisanu? .. zinat lai to klaitu siieviete nopirktu vajadziga nauda - ka aju minejj so naudu 90% pelnu tiesi es....


Tu bērnu mīli? Sievu mīli?
16.06.2015 14:41 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vīrietim pēc darba ir jāiesaistās bērna audzināšanā un vismaz kau uz 30minūtēm jādod sievietei atslodze vai brīvs brīdis.

Brīvdienās vai nu abi kopā pieskata, vai tiešām vismaz kādu nedēļas nogali kaut pāris stundas sievieti palaist brīvsolī un savās darīšanās. Nav teikts, ka vīrietim nevar arī būt kāda brīvdiena brīvsolī vienam. Bet sievietei tas ir nepeiciešams, jo vīrietis dzīvo savu dzīvi pa lielam tālāk, bet sievietei tikai bērns un mājas un vajag atpūtu no tā.

Kad gaidīja bērnu, tad bija jāsaprot, ka ikdiena uz daudziem gadiem mainīsies. Vīrietis nevar būt tikai naudas pelnītājs, ne jau mūsdienās, kad tiek uzsvērta abu loma bērna dzīvē.
16.06.2015 14:44 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
redzu ka min ka jarunaa.. blaviens jau 3 vai 4x rakstiju ka esam runajusi...minat ka neko nesaku par sievas rezimu un bernu - ari rakstiiju.. tada sajuta ka reti kurs vospar sos komentarus parlasa pirms komentee
16.06.2015 14:45 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
redzu ka min ka jarunaa.. blaviens jau 3 vai 4x rakstiju ka esam runajusi...minat ka neko nesaku par sievas rezimu un bernu - ari rakstiiju.. tada sajuta ka reti kurs vospar sos komentarus parlasa pirms komentee


Tu vnk alksti redzēt komentārus, kas atbalsta Tavu viedokli. Neko citu Tu nemaz nepieņem.
16.06.2015 14:46 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Liliii
ja lasiji komentarus.. mineju ka pec darba medzu ari mainit autinjus un gaatvt est gimenei
ka brivdienas ari dazkart pat vius dienu pieskatu bernu
16.06.2015 14:47 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Autors tikai atkārtojas ar to, ka "sievai tas viss šķiet normāli" ...neticu, ka saprātīgai sievietei šķiet normāli, ka vīrs 8 mēnešus gaida seksu,

Es šo situāciju redzētu citādāk, ja sieva pateiktu to visu citādāk. Nostādītu savu "stāvokli" tā,lai otrs saprot, ka nu nav kaut kas kārtībā. Ka nejūtas iekārojama vai, ka ir depresīvas domas, vai kaut kā cilvēcīgi izrunātu šo problēmu. Bet ja atbilde ir - tas ir normāli...nu nav tas normāli un domāju,ka sieva to zina. Tāda atbilde man nederētu,ja es būtu šajā situācijā.
Bet nu es te neredzu vienu atrisinājumu,kā vairums te - sēdi, veci, un esi pacietīgs. Arī sievai pirksts (vai vismaz roka :-D) ir jāpakustina, laulības, attiecību labā.
Nevar no viena gaidīt visu,kamēr otrs nav gatavs ne soli paiet pretī. Nekur tālu tā nevar aiziet.
16.06.2015 14:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits