Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Var būt, ka viņa nevēlas, jo ir ļoti nogurusi. Ja mazais ir tāds, kas visu laiku prasās uz rokām vai pie krūts, tad mamma visu laiku ir aizņemta ar to. Ja bebis mostās naktī joprojām vairākas reizes, viņa drīzāk gribēs pagulēt, nekā seksu.
Tu viņai ar bebi un mājas darbiem palīdzi? Ja nebūs tik nogurusi, ātrāk tiksi pie kārotā.
16.06.2015 12:09 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
AngelBaby
Jā nogurums varētu būt .. bet jebkurā variantā manuprāt nevar arī tā ka kautvai 1-2x mēnesī neatrod laiku un spēkus vīram....visa pasaule negriežas ar bērnu vien.... pēdējos mēnešos daudz lašiju par šo tēmu .. arī vienā žurnālā bija raksts ka nereti sievietēm pēc dzemdībām bērns-vīrs -pati..... bet reāli jābūt otrādāk...
Es palīdzu cik varu atļauties - ikdienā strādāju algotu darbu ....
Baidos kad vispār tas seks var izzust uz ļoti ilgu laiku .... jo arī iepriekss sieviete uz sexu nebija ļoti kāra.... jo vienmēr bija nogurusi no darba utt - katrā ziņā seks nebija starp svarīgajām lietām ... ļoti baidos ka tagad būs vēl trakāk
16.06.2015 12:15 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Zinu tiaki vienu ka gadiem dzīvot bez seksa domāju nespēšu.. un neuzskatu to arī par normālu lietu.... bet sāpināt sievu arī nevēlos - mīlu...
16.06.2015 12:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Iespējams, ka sieviņa vēl nav pietiekami droša par atsākšanu, varbūt vēl par ātru, varbūt nejūtas pietiekami labā formā, pietiekami iekārojama vai kā citādi...iemesli var būt 101, par kuriem pat nespēj iedomāties ;)
Protams, ka no Tava skatu punkta ir bēdīga situācija, jo visas pūles, centieni un mēģinājumi tiek noraidīti un ignorēti...bet nu ko te var ieteikt, esi pacietīgs, saprotošs un visādi citādi respektējošs, ja vien neapsver domu par krāpšanu (t)

Man pašai nav pieredzes ar šādām situācijām.
16.06.2015 12:17 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
vienā diskusijā atradu arī pāri kuram seks nebija pat 2 gadus pēc dzemdībām....
16.06.2015 12:17 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Sieviete gadījumā nebaro bērnu ar krūti? Arī tas var mazināt vēlmi pēc seksa. Kā arī ja ir bijušas šuves, tad tās reizēm ir ļoti ilgi jūtīgas un arī tas nav patīkami.
16.06.2015 12:22 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Agī
par formu - nebūs domāju šis gadījums jo piedāvājis biju daudzus variantus kad vius daru kautvai Es.. maigi ... lēni....
Iekārojama- piedošanu bet man pat pēc katra skūpsta jau "uzbriest"

Es vienkārši nejūtu vispār pat kāda kompromisa meklēšanu no sievas puses.. kaut mazāko piekāpšanos... jo man ir ļoti grūti .... m''eginu saprast bet reizēm kad nav garstāvoklis tiešām grūti saprast kas tur tik grūts - kaut reti bet tas atvieglotu vīram dzīvi... nu piemēram minets līdz galam .. tas tak neprasa mega lielus spēkus un ņemot vērā ka tas būs reti tas prašis tik ap 2min laika.... tiešām tik smagi un grūti kaut 2-3x mēnesī atlicināt vīram 2min laika?
16.06.2015 12:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu štruntīgi , varbūt viņa vienkārši jūtas resna un kautrējas tavā priekšā + ja baro ar krūti tad kāds vispār seks prātā ( vismaz man , jutos pretīga un netīra, visu laiku kaut kas kaut kur pil un tek , vjak ! ). + ir jau arī tādas kuras pēc dzemdībām aiziet galīgi sviestā , tad saki viņai atklāti, ka gribi seksu un meklēsi to citur , ja viņa nevar Tev to sniegt , tik vienkārši !
16.06.2015 12:23 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Baidos kad vispār tas seks var izzust uz ļoti ilgu laiku ....


Tas jau ir pazudis uz ilgu laiku. 8 mēneši ir ilgs laiks. Tas ir gandrīz gads!

Es teiktu, ka problēma ir lielāka, nekā tikai "vēl par ātru"... Vai esi sievai jautājis, kas par vainu?
16.06.2015 12:23 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Uzņemies vairāk ikdienas pienākumus un nespied tiešu uz fizisko, tad viss būs!
Ja man vecis pie katras tuvošanās saprastu to kā mājienu uz ..intīmu brīdi, tad noteikti atsaltu.
Justos , kā gaļas gabals!

Sievietēm viss iet caur emocijām, ja nejūt to, tad varēsi sist griestos!
16.06.2015 12:25 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Laiku gan jau, ka var atrast, ja ir vēlēšanās...te izskatās, ka drīzāk noskaņojums vai kādi citi personiskie iemesli pie vainas ;) :-/
16.06.2015 12:25 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ wee komentāram
16.06.2015 12:27 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Ebe
jap.. jau rakstīju.. runāts par šo ar sievu ir entās reizes.... viņa min ka vienkārši nevēlas + pagurusi + viņasprāt pēc dzemdībām pāra attiecībās tas ir normāli un man jābūt saprotošam...
Ja ieskaita pirmsdzendību mēnesi tad tūliņ pēc pāris dienām būs jau apkārt jau 9 mēneši kopšs pēdējās reizes
16.06.2015 12:27 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
droši vien man te daudzas bruks virsū par šādu viedokli, bet, manuprāt, sieviete atradusi iemeslu nedot, ja jau iepriekš nav bijusi kāra uz seksu, kā tu saki, un tagad viņai ir attaisnojums - bērns. Arī man vienai draudzenei seksa pēc dzemdībām joprojām nav, lai gan pagājuši divi gadi un arī nav gribējies ne pirms, ne pēc tam. Varbūt kaut kā caur puķēm jāliek nojaust, ka ilgi tā turpināties nevar un uz pasaules ir vēl citas sievietes. Jā zinu, egoistiski un nežēlīgi, bet arī no sievietes puses nedot nav īsti godīgi.
Nav iespējas atstāt mazuli vecvecākiem kaut uz vienu vakaru vai pusdienu un noorganizēt romantiku sievai, kas varētu noslēgties ar mīlēšanos? :)
16.06.2015 12:27 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
droši vien man te daudzas bruks virsū par šādu viedokli, bet, manuprāt, sieviete atradusi iemeslu nedot, ja jau iepriekš nav bijusi kāra uz seksu, kā tu saki, un tagad viņai ir attaisnojums - bērns. Arī man vienai draudzenei seksa pēc dzemdībām joprojām nav, lai gan pagājuši divi gadi un arī nav gribējies ne pirms, ne pēc tam. Varbūt kaut kā caur puķēm jāliek nojaust, ka ilgi tā turpināties nevar un uz pasaules ir vēl citas sievietes. Jā zinu, egoistiski un nežēlīgi, bet arī no sievietes puses nedot nav īsti godīgi.


+++++
16.06.2015 12:30 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Dūu
Jau rakstīju... cik varu uzņemos mājas darbus un rūpes pa mazo... bet daudz nevaru jo man ir ikdienā algots darbs ... ja ieskaita ceļu uz no darba tad tās ir vairāk kā 9 h ....nereti pēc darba braucu vēl pirkt pārtiku .. mājās pārbraucot ap 21.00.. kamēr nomazgājos un paēdu vakariņas - klāt 22.00 kad jāīet gulēt .... darbadienās reāli gandrīz nekādss laiks mājas darbiem nepaliek...
16.06.2015 12:30 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Šarlote_
Labs komentārs.. bet lieta tāda ka nevēlos vēl apildus šim problēmām radīt problēmas attiecībās vispārēji.... Es viņu milu - ja pajuktu attiecības dēļ mana ultimāta domāju pats Sevi ilgi vēl šaustītu .. pat ņemot vērā situāciju....
16.06.2015 12:34 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es jau nesaku, ka tev viņa reāli jākrāpj vai jāuzstāda ultimāti, bet, kamēr viņa būs droša, ka tu nekur nebēgsi un uz citām neskatīsies, iespējams, tev seksu neredzēt. Ja baidies viņu zaudēt un mīli, tad paciet, kamēr viņa sagribēs. Cita padoma nav.
16.06.2015 12:38 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tiešām zini, ka ar sievu viss kārtībā un viņai kaut kāda pēcdzemdību depresija par kuru nevēlas runāt un neatzīst???

Varbūt pameklēt PEP mammas (pirmā emocionāla palīdzība) ar kurām pakonsultēties kaut vai vispirms pašam, lai labāk saprastu sievu'un ko darīt, ja ne uzreiz par seksu, bet par emocionālo stāvokli kā tādu var parunāt. Sievu pierunāt tikties ar šo PEP mammu.

Jo arī es uzskatu, ka 8 mēneši pēc dzemdībām nav normāli, tad varbūt kāds psihologs var līdzēt vai vismaz kāda draudzene, jo tur kaut kam ir jābūt kāpēc negrib, ja nav nekas dziļāks apakšā, tad beigās no nedošanas vai nu būs krāpšana vai šķiršanās. Tā sieviete arī nevat darīt, ka nedod mūžību, ir jāsaprot arī vīra vajadzības, it īpaši, ja sapratne jau 8 mēnešus.
16.06.2015 12:39 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Šarlote_
Un kā tu iesaki to tā caur puķēm parādīt ka ir arī citas sievietes utt .. lai viņai rastos nedrošības sajūta?
16.06.2015 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits