Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai izmaina vīrietī spītību/vienaldzību?

 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Sveikas Cosmo dāmas! Man te tāda problēma... Īsumā sakot, vīrietis pēc strīdiem nemāk atvainoties, nu vnk neatvainojās un viss. Pat tad, ja vainīgs, un pats lieliski zin, ka izturās kā kretīns, nu neatvainosies. Nenormāla viņam tā spītība ir. Tātad jautājums- kā rīkoties? Zinu, ka daudzas ieteiks gaidīt, kamēr atvainojas, lai izlaižu nadziņus, bet viņš to nedarīs, ir mēģināts. Manuprāt, es viņu no mājas varētu izmest, viņš labāk aizietu nekā pārkāptu savai spītībai pāri. Labākajā gadījumā savu rīcību sāktu pārdomāt vien pēc pāris dienām, kad arī atvainotos, bet arī tas nav skaidri zināms.
Nu tiešām ir tā, ka es varu raudāt un plūst asarās viņa priekšā, bez maz lūgties, lai viņš man atvainojas un pasaka to piedod, bet nekā.
Augstākais, ko varu dabūt, ir tāds " Piedod" pēc tam, kad esmu visu dienu viņam likusi atvainoties un kaut ko darīt. Bet es taču esmu sieviete, nu man gribas to piedod mazliet mīļāku, lai uzdāvina kādu ziediņu, kad sapratis, ka sastrādājis sūdus, lai cieši apskauj un kko dara, nevis tupi atvainošanās pēc pārspļauj pār lūpu kaut ko. Un vienmēr jau es piedodu ar, nemāku ilgi turēt ļaunu prātu, tāpēc ātri vien sāku runāt, un viņš jau to izmanto. Nu kā var cilvēki nedēļu nesarunāties- man tas šķiet nepieņemami, viņš tā varētu. Tagad sēžu un raudu kā muļķe, jo atkal strīds, kurā vīrietis vainīgs, un visvairāk sāpina tas, ka zinu scenāriju, kas notiks- atnāks mājās, nerunās, gaidīs, kad to daru es, es kko papukstēšu, paraudāšu, labākajā gadījumāviņš pateiks, ka bija grūta diena un viss.
Man gribas redzēt, ka viņš jūtas vainīgs un viņam sāp, ka man sāp, bet pašlaik to neredzu. Ieteikumus lūdzu, kā mainīt vīrietī šo īpašību, kā rīkoties man... (variants nerunā ar viņu, kamēr sāk runāt pats, kā teicu, neder)
10.06.2015 18:21 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Pec horoskopa versis?
10.06.2015 18:24 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Rays tuvu, bet mežāzis
10.06.2015 18:25 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nu bet varbūt viņš nejūtas vainīgs un nemaz nav lietas kursā, par ko un kurā brīdī tevi tik ļoti ir aizvainojis, ka visu laiku izplūsti asarās.
Vairāk izklausās pēc palīdzības sauciena ''kā vīrietim likt justies vainīgam, ja viņš nejūtas''.
10.06.2015 18:29 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tev baigi vajag to 'piedod', ko pati no viņa esi izvilkusi?

Varbūt viņam reāli vienalga un to 'piedod' viņš pasaka tāpēc, ka tu viņam apkārt vaimanā visu dienu? Viņam varbūt pat neliekas, ka kaut kas nav kārtībā un ka viņš būtu kaut ko izdarījis nepareizi!
10.06.2015 18:30 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Varu tiesām apgalvot, ka viņš zin, ka ir vainīgs. Pats adi to atzīst, bet uz jautājumu, kapēc tad neatvainojas , atbild, ka nezin,tikai liec tam atzīst, ka vnk aiz spītības nevar to pateikt.
Bet jaa, man ir loti svarīga ta atvainošanās. Varbūt daudz meitenēm ta nav, bet an tas ir nepieciešams, lai redzu, ka vīrietis spēj atbildēt par savu rīcību vai vārdiem un likt justies savai sievietei labāk. Un tapēc jau jautāju, ko darit, lai nebūtu jāvelk tas piedod bet lai vins pats atvainotos.
Ja es izdari ko nepareizu, kļūstu par mīļāko cilvēku pasaule, pielienu, cenšos izdabāt, a šeit attieksme un rūpes nulle.. Bet jaa, savu vainu lieliski zin un apzinās, ka rīkojies nepareizi .
10.06.2015 18:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Varbūt viņš nemāk atvainoties? Iemāci! Pēc katra strīda atvainojies pati-kā saka, viena pagale nedeg un vari atvainoties arī par neloģiskām lietām.
Atvainošanās cilvēkos izraisa pretreakciju-viņi pārskata savu rīcību un atvainojas par savu daļu.
10.06.2015 18:38 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Vairāk izklausās pēc palīdzības sauciena ''kā vīrietim likt justies vainīgam, ja viņš nejūtas''.

Nepavisam nē. Es šobrīd laikam esmu vienīgā, kura diskusijas autori saprot. Nestāstīšu sīkāk, bet no savas pieredzes varu teikt, ka šādi vīrieši pastāv. Pats skumjākais - māci viņiem vai nemāci atvainoties, nekas nemainās. Šī neprasme un nevēlēšanās atvainoties ir vienkārši tizla īpašība, kuru vai nu Tu iemācies ar laiku pieņemt vai arī neesi kopā ar šādu vīrieti. Un nav nekādas nozīmes, kādā zvaigznājā dzimis. ;)
10.06.2015 18:58 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja mani tiešām aizvainotu vai sāpinātu un tad vēl nejēgtu atvainoties, es nesāktu ar viņu runāt, normāli attiekties, kamēr nebūtu dzirdējusi īstu atvainošanos, tikmēr nē. Manis pēc, kad viņam apniktu klusēšana un saspīlējums, lai kaut kravā mantas un iet, varbūt tad apdomātos, bet es nepiekāptos.

Ir tikai viens cilvēks, kurš nekad neatvainojas un neatzīst savu vainu, bet, kam piedodu tik un tā-mamma. Viņu nepārmācīt, bet vīrietim ir jāprot atvainoties.

Manuprāt, Tev nav jālūdzas, lai viņš atvainotos, vienkārši, kamēr neatvainojas, klusē, ignorē un paud savas domas ar uzvedību.
10.06.2015 20:26 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu jā, vakar arī bija kā paredzēju. Jau piepūta matraci, gāja gulēt uz tā, nevienu vārdu neteica, tikai vēl vairāk aizvainoja un beigās es vnk sāku runāt un jautāt, vai viņam pašam tāda uzvedība šķiet normāla un tāda, kā rīkotos pieaudzis cilvēks. Beigās pateicu, ka aj atvainosies un mani samīļos, es taču piedošu, atkal reakcija nekāda. Un tadk aut kā, pēc sarunām, bez maz vai viņu pierunājot nāca un atvainojās. Tad jau apts arī ar asarām acīs teica, ka viņam ļoti sāp, ka viņš redz, ka man sāp, bet viņš vienkārši nespēj sev pārkāpt pāri un atbildēt par savu rīcību. Nezinu, sviests, es tiešām nesaprotu KAS tur tik sarežģīts ir....
11.06.2015 09:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ir cilvēki, kuri vienkārši nespēj atzīt savu vainu, pārkāpt sev un atvainoties...pat, ja zina, ka paši vainīgi. Īsti nezinu, ko Tev ieteikt...esi pacietīga un vai nu pieņem to faktu vai arī neesi tādam vīrietim blakus ;)
11.06.2015 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Īstenībā man ir līdzīga situācija. Domāju, ka mans puisis prastu atvainoties, ja viņam vajadzētu (es pati nekad neesmu viņam lūgusi, lai atvainojas, tas ir zem mana goda), bet kas man besī, ka strīdos viņš vienmēr pagriežas un aiziet, kad viņam kaut kas nepatīk. Es varu palikt - ar savām domām, jūtām, problēmām, vārdusakot: "tu esi vainīga, tagad sēdi viena pati". Pats viņš vienmēr ar putām uz lūpām skandina, ka vajag prast izrunāties, bet kā tik kaut kas, tā atslēgas rokā un prom ir. Parasti es skrēju pakaļ, bet tagad jau mācos būt gudrāka un lieku viņam svētu mieru. Un tomēr - kaitinoši. Ir sajūta, ka es vienīgā visu izraisu un pēc tam man vienai viss jāstrebj.
11.06.2015 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Un nepiekrītu, ka atvainojoties, tu arī otram iemāci atvainoties. Es esmu līdz asarām lūgusi piedošanas, viņš neko tāpat nav iemācījies. Pilnīgs aukstums. Bet tas jau laikam ir individuāli, nav jau vienas formulas, kā dzīvot.
11.06.2015 09:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Oj, man līdzīgi, ja cilvēks laicīgi pateiktu piedod, tad strīdi pat nebūtu sākušies, bet viņš sēž un klusē, bet es jau esmu nopsihojusies tieši no tā, ka nevar laicīgi mani apstādināt un pateikt, ka viņš vainīgs un viss.

Un viņš tiešām vēlāk saka, ka jā bija vainīgs, bet tad jau gandrīz ir par vēlu. Kā arī es daudz par to runāju un vienmēr pat esmu pateikusi, ka viņš labi zina, kas jādara, bet nē, nevar un viss.

Labi, tādi lielie strīdi nav bieži, bet ja ir, tad ir kārtīgi. Pagaidām visu šo gadu laikā uzlabojumi ir mazliet, tā kā teikšu, ka tikai laiks viņu izmainīs, ja attiecības būs svarīgas, tad savu ego jau lēnām sāk piezemināt un saprot, ka ir arī ātrāk mani jānomierina un jāatvainojas. ;)
11.06.2015 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Mežāzis? :-D Tipiski. Un ir te sakars ar zvaigznāju gan. :-)
11.06.2015 10:54 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Absolūti muļķīga rīcība no tavas puses! Nu tak, lai vārās savā sulā, paspītēsies un pāries! Es ar savu vīrieti esmu sakašķējusies vien pāris reizes, un katru reizi viņš ar mani nerunā, lai arī pats vainīgs. Pirmajā reize es pārdzīvoju par tādu attieksmi, otrajā reizē izbaudīju laiku, kad viņš ar mani nerunāja. Galu galā apnika klusēt un atsāka runāt pats. Ah jā, skaidrības labad, jāsaka ka nerunāja nedēļu! :D
11.06.2015 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 630
Reģ: 31.03.2012
es arī esmu mežāzis un arī nemāku atvainoties,žēlot citus.. :-/:-D
11.06.2015 12:08 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
meribella nu tur jau tā lieta, ka mani neapmierina, ka nerunā! Man tas liekas muļķīgi, par sīkumu sastrīdēties un nerunāt. Turklāt mani arī neapmierina fakts, ka pats sāks runāt. Man ir ļoti svarīgs atvainošanās fakts. Kā saka, ja jau biji tāds varonis ievārīt sūdus, tad esi varonis arī par tiem atbildēt. Mani vnk līdz kaulam kaitina tas, ka viņš nevar pārkāpt sev pāri un atvainoties, lai gan zin, ka pats vainīgs un mani sāpina. Bet piekrītu, rīkojos muļķīgi ikreiz sākot sarunu par salabšanu...
11.06.2015 12:16 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Skaidra lieta, ka iet līdz kaulam, bet no spiešanas uz jūtām nekas nemainīsies! Tāpēc jau mācāmies sadzīvot ar otra tarakāniem, lai kopdzīve izdotos! Nu piemēram, zinu, ka viņš neatvainosies, tā pat kā zinu to, ka viņš katru rītu skatās uz manu drūmo seju un klausās manā ņurdēšanā, kad jāceļās (no rītiem esmu īpaši kašķīga :D ). Nu man ir mazliet žēl viņa :D. Tad nu galvanais ir tas, vai spēj samierināties ar otra rīcību vai nespēj. Ja nespēj un zini, ka nekad arī nespēsi, tad jums nav pa ceļam. Kā teicu savam vīrietim : jā ir dienas, kad gribētos tev uzraut ar pannu, bet tas nemaina faktu, ka esmu gatava samierināties ar šīm dienām, lai pavadītu visu atlikušo dzīvi kopā ar tevi! :)
11.06.2015 12:35 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Man ar tāds bija, kurš, lieliski zinot, ka pats ir vainīgs, noliegs to līdz pēdējam. Tā arī aizgāja, pie attiecību iziršanas vainojot tikai mani.
11.06.2015 12:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja es izdari ko nepareizu, kļūstu par mīļāko cilvēku pasaule, pielienu, cenšos izdabāt, a šeit attieksme un rūpes nulle..
nepareizi, ari es agrak vai uz vedera lidu, bet nevajag, otrs tapat nenoverte, vismaz ne ta ka tu iedomajies. Pietiek ar vienkarsiem vardiem - piedod, kludijos. un dari talak savas lietas.
11.06.2015 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits