Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā noticēt?

 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
kopš janvāra vidus sarakstos ar bijušo puisi. sarakste tāda nevainīga sākumā, it kā abpusējs flirts, bet man tad vēl bija attiecības, pēc kāda laiciņa uzsāka viņš arī, bet tagad divus mēnešus brīvs ir viņš un kādu laiciņu arī es. pienāca atklātības vakars, kad abi uzrakstījām viens otram ko jūtam. viņš teica, ka lai arī ilgus gadus vairs neesam kopā, tāpat ir kaut kādas jūtas pret mani bijušas un ir joprojām un, ka vēlētos mēģināt vēlreiz. es neko konkrētu neatbildēju, nu par to kopā būšanu, vien atzinos savās jūtās, jo nespēju viņam noticēt. kaut kādas paranoiskas sajūtas, ka viņš melo, ņirgājas, ai nezinu. to, ka man ir grūti viņam noticēt, esmu teikusi, viņš saka, ka to saprot, ka tas ir loģiski, bet nejoko, domā visu nopietni. vakar uzrakstīja, ka drīzumā es varētu pie viņa aizlidot. biļeti nopirks, man tikai ir jāatlido ciemos, jo nedzīvojam vienā valstī. ka viņš vēlas mani satikt, ka, ja vēlamies, lai kaut kas sanāk, ir jāsatiekas bet viņš var atlidot tikai oktobrī jo vasarā nedot brīvas dienas. sēžu un atkal - neticu!!! esmu simtām reižu pārlasījusi mūsu sarunas kopš atzināmies jūtās, nu liekas jau ka viņš to nopietni, bet viņš tāds meiteņu mīlis ir(t) šausmīgi baidos apdedzināties. protams lidot pie viņa netaisos, perfektā variantā viņš varētu atlidot pie manis un paciemoties te. šodien liekas, ka vispār viss ir jāpārtrauc ja reiz neticu, kāda jēga visu turpināt, kā arī viņš pats drīz nogurs no tā ka viņam neticu. nu ko lai dara? iespēja baigā, kā vīrietis patīk ļoti, ļoti un ir paticis ilgus gadus, bet tā neuzticēšanās sajūta mani grauž nost:-/
10.06.2015 16:48 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
No pieredzes saku, ka bijušie labāk lai paliek bijušie. Ja vienreiz nesanāca, tad maza iespēja, ka sanāks otrreiz.
10.06.2015 16:51 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Jā, aizmirsu piebilst, ka mums nebija nopietnas attiecības tolaik. Vairāk tāda kā draudzība. Bija j''utas protams bet vidusskolas dullumā nekas tāds baigais tur nesanāca.
10.06.2015 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 4075
Reģ: 02.01.2011
te tak tev nav ko zaudēt, dod tam visam laiku
10.06.2015 16:54 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Un kāpēc nelidot? Atrodi brīvo laiku, aizbrauc un atpūties. Varbūt tur Tu sapratīsi labāk ko gribi un ko nē. Tikai pasaki viņam, ka tas ka Tu aizbrauc nenozīmē, ka jūs uzreiz kopā. Brauc ar domu sakārtot prātuun sirdi. Tā arī pasaki, ka neesi pārliecināta. Tev tiešām nav ko zaudēt. Un vienmēr ir atkāpšanās ceļš. Uztver to vēsāk.
10.06.2015 16:59 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Nu ja neesat iepriekš bijuši kopā, tad jau var mēģināt, ja abiem tāda vēlme. :-)
10.06.2015 17:01 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Kery, nu attiecības bija, bet lai sauktu tās par nopietnām... Nu līdz tam bija tālu :D Protams tolaik likās ka kur nu vēl nopietnāk. Man jūtas pret viņu ir bijušas arī visus šos gadus.

Lianne, es nezinu kāpēc, bet man nevelk braukt pie viņa. Baidos, tikai nesaprotu no kā. Es neesmu viņu redzējusi kādus gadus 3 tiešām. Vēl ilgāku laiku neesam runājuši klātienē. Un to ka neesmu par viņa nodomiem pārliecināta, viņš ļoti labi zina. Jau jūtu ka tas viņu sāk kaitināt, bet es nevaru savādāk. Gribu tikt tam pāri, bet kaut kas attur.
10.06.2015 17:05 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Gan jau ir kāds iemesls kāpēc tu viņam netici? Tu jau viņu labāk pazīsti, zini kāds viņš ir.
10.06.2015 17:05 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Callista, es jau minēju, ka viņam ļoti patīk sieviešu uzmanība, sievietes vispār, izteikt komplimentus, flirtēt. Laikam baidos, ka to nespēšu izmainīt un ka es jau nu nebūšu tā, kas liks kaut ko mainīt sevī.
10.06.2015 17:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja biļeti apmaksā-brauc. Tev nav ko zaudēt-ja nekas prātīgs nesanaks, paskatīsies ārzemes+reizi pār visām reizēm tiksi skaidrībā par savām jūtām. Lai apjaustu viņa patiesos nolūkus, prātīgi būtu neļauties intīmai tuvībai. Ja būs viņam jūtas, neko neuzspiedīs un ļaunā neņems. Ja būsi viņa skatījumā tikai kārtējais medījums, saņemsi ne pārāk laipnas piezīmes un pēc brauciena viņš ar tevi nerunās.
10.06.2015 17:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tu nu gan esi baigā zaķpastala! :D :D :D Beidz taču baidīties un izbaudi ceļojumu! Tev nav ko zaudēt!
10.06.2015 17:35 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
It kā jā, nav ko zaudēt. Bet baidos, ka atkal būs vilšanās, nekas nesanāks utt. Tāpat jau ir tas, ka es nevaru noticēt viņam, ka viņš to nopietni, ka viņam ir jūtas, ka viņš vēlas attiecības. Un tas mani bremzē gan komunikācijā, gan visā pārējā, piemēram, par to ciemos braukšanu. Liekas, ka viņam tā kā izklaide varētu būt, lai gan it kā nekas par to neliecina. Tur ir tā problēma, ka nevaru tam kaut kā pārkāpt pāri, bet piespiest viņu vislaik teikt, ka viņš to domā nopietni, es taču arī nevaru un tas būtu stulbi. Un ja arī es aizbraucu un saprotu, ka točna neko vairāk par kniebienu nevajag? Kāda tad tur vairs atpūta un izklaide, jo man pret viņu ir stipras jūtas un es tiešām vēlētos būt kopā:-|
10.06.2015 20:21 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Brauc, ja arī neizvērtīsies veiksmīgi, vismaz zināsi, kas ir kā, un nebūs jāmokās pārdomās un šaubās.
10.06.2015 20:29 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Jā, aizmirsu piebilst, ka mums nebija nopietnas attiecības tolaik. Vairāk tāda kā draudzība. Bija j''utas protams bet vidusskolas dullumā nekas tāds baigais tur nesanāca.

he, he, es tagad ar šādu "bijušo" dēlus audzinu ;)!
Brauc!
10.06.2015 20:54 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Izdomāju iekomentēt, jo man ir pretējs viedoklis - es tādā situācijā nebrauktu. Sievietes intuīcija ir spēcīga, ja tā saka, ka nedrīkst viņam uzticēties, tātad tam ir iemesls, noteikti ir kādi signāli, ko tava zemapziņa vai prāts uztvēra, pamanīja šajās sarakstēs, iepriekš pagātnē ar viņu utt. Katrā ziņā man ļoti bieži ir tā - ja šaubos, tātad pamatoti. Izvērtē, kā tev ir bijis līdz šim citās situācijās, vai tavas šaubas, domas ir bijušas pamatotas. Priekš kam tērēt laiku un sāpināt sevi, ja tavs prāts jau tagad saka, ka labi nebūs.
10.06.2015 21:04 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2015
Viņš grib lai braucu uz nedēļu. Man tas liekas ļoti ilgs laiks, ņemot vērā, ja nu tiešām mana sestā maņa nemelo un saka, ka viņš man fleitē, tad kur man dēties pārējās dienas? :D Garīgais būs sabojāts, sirds salauzta (ne gluži, bet uz to pusi...). Pietam viņš saka, ka viņam jāstrādā. ko tad es darīšu pa to laiku, kad viņš būs darbā? No rīta treniņš, pēc tam darbs 8h. Nepadomājiet, neesmu mīkstā vai baigā čīkstule, es gribu tikai apsvērt visus plusus un mīnusus :D Tā gribētu lai viņš atbrauc pie manis, pastaigātu uz randiņiem, tā varbūt es saprastu, kas viņam prātā notiek
10.06.2015 21:12 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
padomā 10 soļus uz priekšu
vai tiešām plāno dzīvot ārzemēs, kur tev nebūs, kur likties, ja kas, un nebūs citu draugu? būsi ideāls upuris manipulācijām
apmaksās tikai turpceļu?
piekrītu te augstāk rakstītajam par intuīciju
agri vai vēlu nograuzīsi ar to savu neuzticēšanos un tāpat nebūsiet kopā
10.06.2015 21:24 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Es arī piekrītu viedoklim, ka labāk ir uzticēties intuīcijai. Turklāt, kāds vēl ceļojums un izklaide, un galvas sakārtošana, ja meitenei ir nopietnas jūtas pret vīrieti? Zinu no savas pieredzes, ka šādā gadījumā tur nekāda izklaide nesanāk, ja intuīcija nebūs melojusi un viss nebūs rožaini. Ja izrādīsies, ka džekam nav tomēr tik nopietni nodomi, tad oi kā meitenei sāpēs sirds..
10.06.2015 21:33 |
 
Reitings 10000
Reģ: 19.11.2014
Un ja arī es aizbraucu un saprotu, ka točna neko vairāk par kniebienu nevajag?

Es tiešā tekstā arī paziņotu, ja grib, lai aizbraucu nokniebties, tad lai netērē naudu biļetēm.
10.06.2015 21:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Izdomāju iekomentēt, jo man ir pretējs viedoklis - es tādā situācijā nebrauktu. Sievietes intuīcija ir spēcīga, ja tā saka, ka nedrīkst viņam uzticēties, tātad tam ir iemesls, noteikti ir kādi signāli, ko tava zemapziņa vai prāts uztvēra, pamanīja šajās sarakstēs, iepriekš pagātnē ar viņu utt. Katrā ziņā man ļoti bieži ir tā - ja šaubos, tātad pamatoti. Izvērtē, kā tev ir bijis līdz šim citās situācijās, vai tavas šaubas, domas ir bijušas pamatotas. Priekš kam tērēt laiku un sāpināt sevi, ja tavs prāts jau tagad saka, ka labi nebūs.

+++
Man arī liekas,ka jāklausa savai intuīcijai, jo rēķini - tu aizbrauc uz svešu vietu, pie cilvēka, ko neesi redzējusi 3 gadus. Tu esi svešumā un jāsaka,kā ir - kur tu dē liksies, ja nu tur ir vēlme pēc izpriecām? + tas, ka viņš visu laiku strādās..ko tu sveša vietā darīsi viena visu dienu?
Es nebrauktu, bet nu es esmu es. Jā, ja viņš brauktu pie tevīm- cita runa, parunājies, paej uz randiņiem un tad jau redzi,kas par zvēru, bet svešumā uz eksperimentiem nepavilktos. Teiktu,ja vēl tāds cilvēks ar ko komunicētu biežāk, vai vismaz būtu tikušies gada laikā, bet 3 gadi un sveša valsts...Jā, var būt,ka izdosies un viss būs okej, bet tad kāpēc nevar pagaidīt, līdz viņš atbrauc? Ja būs, tad būs arī vēlāk. Bet ja tu aizbrauc un tu čikss vien sanāk? Sēdēsi viņa mājās un liesi gaužas asaras, kamēr viņš visu dienu strādās?

Ja iekšā jūti,ka nevajag- tad nevajag. Ja pēc šāda piedāvājuma, no cilvēka, pret kuru ir jūtas, pirmā doma ir- ņirgājas? mānās? un intuīcija bliež pa spider-sence, tad nu nav kaut kas tur..
10.06.2015 21:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pietam viņš saka, ka viņam jāstrādā. ko tad es darīšu pa to laiku, kad viņš būs darbā? No rīta treniņš, pēc tam darbs 8h.

Un ko viņš pats saka? Ko tu tikmēr?
10.06.2015 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits