Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psihologs

 
Reitings 1
Reģ: 08.06.2015
Sveikas, meitenes!
Lieta tāda, ka esmu pierakstījusies pie psihologa krīzes centrā Skalbes. Varbūt kāda tur ir bijusi? Kādas atsauksmes?
Un vēl es īsti nezinu, kā noformulēt savu problēmu - bieži jūtos depresīvi, pat mani paziņas mēdz teikt:''Nu, pasmaidi taču kādreiz.''. Naktīs moka bezmiegs, taču nākamajā dienā visu laiku jūtos miegaina - nogurstu pat no maziem, ātri paveicamiem darbiņiem. Gribu, lai manam sliktajam garstāvoklim ir kāds vienkāršs izkaidrojums - pazemošana skolā, seksuāla uzmākšanās vai sišana - taču ir tā, ka ģimenē ļoti bieži strīdos ar vecākiem, mēdzu bieži ''uzsprāgt'', viss kaitina, gribas nebūt mājās. Esmu pārāk stresaina priekš normālas pusaudzes.
Vienkārši nezinu, kā to visu pastāstīt psihologam.
08.06.2015 23:38 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Man jau liekas, ka tas ir tīri posms jaunas meitenes dzīvē, kad dažādas lietas, viedokļi, uzskati kaitina. Rodas ierobežošanas priekšstats. Nevajag psihologam dzejot, bet pastāsti sajūtas, tas pašai vairāk palīdzēs domas sakārtot, tā vien liekas Tev pietrūkst kāds, kas uzklausa un neuzbāžas ar "pareizo" viedokli;)
08.06.2015 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Vienkārši nezinu, kā to visu pastāstīt psihologam.


Tā arī stāsti, tad nu psihologs mēģinās aizrakties līdz cēlonim, kas un kādēļ ;) Psihologs gan jau Tev uzdos daudz jautājumus, kas palīdzēs Tev izstāstīt pēc iespējas skaidrāk, kas Tevi nomāc un kā jūties
09.06.2015 00:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits