Kā pavadāt savu brīvo laiku?

 
Reitings 35
Reģ: 16.02.2015
Kādas ir jūsu iemīļotākās nodarbes vakaros pēc darba/brīvdienās?
08.06.2015 19:33 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Nu jau ir sanācis tā,ka laika vairs nav. Bet tā- patīk satikties ar draudzenēm,skatīties seriālus,uztaisīt spa rituālus,kafe ar draudzenēm,pastaigāties,veikalu ķemmēšana utt utt
09.06.2015 10:05 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
cik bieži darbdienu vakaros esat ārpus mājas, vai cik bieži tos pavadāt mājās, nekur neejot?


Nu laikam trīs no pieciem vakariem no mājas izeju, bet ne jau tā, ka kaut kur baigi, pie kāda no draugiem, brāļa vai pie vecākiem. Nu diezgan bieži vakaros arī pie manis kāds atnāk.
09.06.2015 10:23 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Briivo laiku aizpilda lasiishana, pastaigas, tagad izbraucieni ar riteni, kino, internets, dazhaadas izstaades, koncerti u.c.pasaakumi. Patiik briivdienaas izbraukaat dazhaadas LV vietas)
Tikko iedomaajos, ka lielaako dalu, kaadus 3 liidz 4 darba dienu vakarus pavadu aarpus maajas un, ja veel nem veeraa, ka darbs videeji tik ap 8 vakaraa beidzas..smagi(t) bet ko dariit?!:-D
Bet vispaar dievinu arii vaalaaties uz diivaana:-D
09.06.2015 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Ļoti reti, kad darba dienu vakaros esmu mājās, īt īpaši vasarā. Parasti pēc darba un sporta kaut kur dodos - pasēdēt kafejnīcā/restorānā, aizbraucam pie jūras vaui pie ezera, ciemos, uz vasarnīcu, braucam ar riteņiem, skrituļslidām. Dažreiz vienkārši vizinos ar mašīnu, aizbraucu līdz kādai draudzenei, vai izeju pie jūras ar kafijas krūzi, izsmeķēju cigareti un braucu atpakaļ. Varu mierīgi aizbraukt vakariņot uz citu pilsētu. Katrā gadījumā gandrīz nekad agrāk par 12 mājās neesmu un no rīta kā parasti neesmu izgulējusies :D Bet kad esmu mājās, tad lasu grāmatu, skatamies kādu filmu vai vienkārši apdaru mājas darbiņus.
09.06.2015 10:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pēc darba, skriešanas treniņš un/vai braucam ar draugu ar velosipēdu kādu līkumiņu, ļoti patīk tādi vakari, vienkārši braucam, baudam dabu, mieru un klusumu, citreiz uz saulrietu braucam, jā un protams vakariņu gatavošana, vakariņu ēšanas laikā skatos Gandrīz ideālas vakariņas, patīk tas raidījums, ar TV īpaši neaizraujos, man patīk klusums.
09.06.2015 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cik bieži darbdienu vakaros esat ārpus mājas, vai cik bieži tos pavadāt mājās, nekur neejot? interesē tieši darbdienu vakari


Darba dienas vakari visbiežāk arī ir tikai pa dzīvokli - ar grāmatu, seriālu/filmu, blogu vai apdarot kādus darbiņus. Maijā vispār, man liekas es vienu vai 2 darba dienas vakarus kaut kur biju(un tie bija 5dienas vakari, jo zināju, ka 6dien brīvs).
Man vnk pēc darba nebija spēka un enerģijas vēl kaut kur baigi staigāties un kko baigi darīt, zinot, ka nākošajā dienā atkal agri uz darbu. Es labāk kaut ko pa dzīvokli un laicīgi gulēt.
Aktivitātes ārpus mājas parasti atstāju uz brīvdienām, vai 5dienas vakariem.
09.06.2015 10:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Eju laukā var teikt katru dienu, man ir pirmdienas it kā brīvas no visa, un varu easy gatavot vakariņas un lasīt grāmatu vai skatīties kādu filmu, bet tagad kad silts sirdsapziņa neļauj tupēt mājās, man apkārt ir mežs, lauki, daba, nevar tā.
09.06.2015 10:58 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Heartkiller, pēc tava rakstītā rodas iespaids, ka dzīvo tikai darbam. Ej uz darbu, celies agri, viss notiek tikai dēļ darba, jo ir nogurums, jo nevar neko vairāk, ja darbs ir sirdslieta un hobijs, tas ir ok, bet ja tomēr tā gluži nav, tad kad padomā, vai vēlies visu dzīvi izniekot dzīvojot kas nepatīk.
+ varu teikt no pieredzes, jo mazāk kusties un dirni mājās jo lielāks ir nogurums.
Kustībā ir dzīvība, veselība un spēks.
09.06.2015 11:01 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Tā kā ceļos 5-6:30, tad visas fiziskās aktivitātes no rīta, vakarus pavadu kopā ar saviem 6gb vācu aitu suņiem, aizdodos uz kādu restorānu, pabraukājos ar velosipēdu, palasu žurnālu/grāmatu, gatavoju,uzkopju šo to.
09.06.2015 11:12 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Mājās esmu labi ja pārus vakarus nedēļā. Man ir valodu kursi, joga un dažreiz jau gribās aiziet satikties ar draudzenēm, vai uz kino. Nedēļas nogalēs parasti dodamies īsākos vai garākos izbraucienos pa Latviju vai Lietuvu/Igauniju. Esmu aktīva un man nepatīk zvilnēt dīvānā.
09.06.2015 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Katram savs un sava pieredze. Diskusija nav par mani vai manu dzīvi.
09.06.2015 11:29 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Protams, katram savs. Tomēr piekrītu Gurri viedoklim. ;-) Pati negribētu "dzīvot" tikai brīvdienās un pārējās dienas kā vergs režīmā darbs-gulta-darbs. Tā tā dzīvīte paiet, liekas bezjēdzīgi izmest vējā tik daudz laika uz dīvāna! Nav nekas slikts šad tad palaiskoties, bet lielāko daļu dzīves nodirnēt kā kūkai dzīvoklī četrās sienās man liekas dīvaini.
Pati vakaros arī mēdzu paslaistīties mazliet pie kāda seriāla, daudz laika aizņem dārzs (zālīte jāpļauj, šad tad jāparavē, jāaplaista), pasportoju (tagad patīk riteņbraukšana, badmintons, volejbols), tiekos ar draugiem, padaru mājas darbus utt. Man vienmēr ir, ko darīt. :-)
09.06.2015 11:36 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
man ir maiņu darbs, brīvdienas iekrīt arī darba dienās un ko daru?Ja būtu LV tad daudz ko vairāk bet tā kā esmu viena kur citur, tad izmantoju iegūto draugu aicinājumu izbraukt pie dabas, vai pati eju ārā paskriet, uz sporta zāli eju, pasēžu internetā...
09.06.2015 11:38 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Mani darba dienu vakari tiek pavadīti dārzā.. puķu laistīšana ir ikvakara nodarbe, neskatoties uz noguruma pakāpi.
Tāpat lasu grāmatas, regulāri taisu lielo tīrīšanu mājās, jo man ļoti patīk kārtība. Ir vakari, kad slinkoju pie TV vai datora.. un arī tādus vakarus ļoti novērtēju :-)
Brīvdienas mājās pavadam ļoti, ļoti reti, biežāk ziemā. Vasara visa tiek saplānota jau pašā vasaras sākumā.. :-) vislabāk brīvdienas pavadu divatā ar mīļoto, bet biežāk tomēr ir radu, draugu pasākumi, izbraukumi utt
09.06.2015 11:49 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Visas te tik aktīvas... es atkal esmu no tām, kas mierīgi var nosēdēt pie TV vai datora, ja esmu viena mājās, jo tad nejūtos nevienam neko parādā un varu savu brīvo laiku notriekt bezjēgā :D vakar arī atnācu mājās, iznesu miseni un iekritu dīvānā...lai gan vajadzēja grīdu izslaucīt vai kaut ko patīrīt (s)

Bet parasti darba dienās pēc darba aizbraucu uz kādu veikalu pavazāties vai kopā ar draugu dodamies uz Rimi pēc pārtikas. Ja smuks laiks, tad izejam pastaigā vai aizbraucam kaut kur citur, dažreiz arī ēdam ārpus mājas, bet tas parasti ir nedēļas nogalēs. Brīvdienās man patīk izgulēties un tad vai nu kaut kas ir saplānots vai izdomāju kaut ko kopā ar draugu vai mammu...reizēm dārzs, ārpus Rīga vai kas cits :-P
09.06.2015 12:05 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Lai gan interešu un hobiju man netrūkst, tomēr es nemīlu skriet kā vāvere ritenī skriešanas pēc. Nejutu vajadzību katrreiz braukt uz mežu vai jūru vai parku tikai tāpēc ka ir foršs laiks. Varu labi laiku pavadīt arī savā dārzā laiskojoties, krietni mazāk stresa t.i. vispār nekāda stresa nekā ar berniem kaut kur braucot. Tad jāparedz apģērbi visiem negadījumiem, aptieciņa, ēdiens un ūdens, tualete, jādomā kur mašīnu nolikt utt. un pec visa tā vēl sīkie jāuzpasē lai neizdara velns zina ko. Nē paldies, es labak sēžu dārzā. :D
09.06.2015 12:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk sēdēt dīvānā un cosmo vienlaicīgi :D
09.06.2015 12:25 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Gaidu kārtīgu siltumiņu, lai var vasaras vakaros ar velo mīties uz Ķīšezeru peldēt vai čilot terasēs ar aukstu alu. (l)
Bet tā ne ar ko oriģinālu neizceļos - ja nav kāds teātris, pasākums vai tikšanās ar draudzenēm, tad čiloju uz dīvāna. :-D Seriāli, grāmatas, vakariņu gatavošana...
09.06.2015 14:03 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Brīvo laiku pavadu sportojot vai piekopjot skaistumkopšanu, jo pārējais laiks aiziet ģimenei jeb mazākajam tās loceklim. 'Vēl pa vidu mājās kāda raidījuma vai filmu skatīšanas ar pusaci. :)
09.06.2015 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits