Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs

 
Reitings 18
Reģ: 08.06.2015
Sveikas!

Šogad biju domājusi nestrādāt vasarā, bet tomēr ir kaut kā garlaicīgi, gribas kādu darbiņu, bet esmu par vēlu attapusies, lai pieteiktos nva programmā.
Tāpēc vēršos šeit - varbūt kādai ir aizķēries kāds darbiņš, ko uzticētu 17 gadus vecai (jaunai) meitenei?
Par sevi - varētu teikt klasiskos tekstus - augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas spējas, bet tas laikam par mani neko īsti nepasaka. Mācos vienā no Rīgas labākajām skolām, loģiskā domāšana un attapīgums ir mani spēcīgākie ieroči. Kopumā esmu daudzpusīgs cilvēks. Man ir ļoti labas attiecības ar skaitļiem un datoriem, bet arī ar cilvēkiem patīk runāties. Trīs gadus nostrādāju promocijās, tā kā ar cilvēkiem saprotos.
Teiksiet, lai eju strādāt kafejnīcā? Nē, to man neļauj vecums, visur prasa 18 gadus, jo ir pieejams alkohols. Esmu gatava strādāt ne tikai darbus iekštelpās, bet arī ārā. Nebaidos no fiziskām aktivitātēm - man patīk sports, tāpēc nebūtu problēmu visu dienu kaut vai bedri rakt, bet tikpat labi varētu arī kārtot dokumentus vai vadīt datus datorā (to es darīju pagājšvasar).

Pati dzīvoju pie pašas Rīgas robežas un ar sabiedrisko transportu varu nokļūt visur, kur vien nepieciešams. Tā kā, ja kādai ir kāds darbiņš, ko piedāvāt, gaidīšu vēstuli. :)

Lai jauka diena!
08.06.2015 14:42 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
saliec vairākos portālos un gan jau paveiksies ;) 8-)
08.06.2015 14:59 |
 
Reitings 1
Reģ: 08.06.2015
Vispār caur NVA ir vasaras darbi nepilngadīgiem jauniešiem. Pati pagājšgad veiksmīgi atradu darbu Stockmann veikalā caur turieni.
08.06.2015 15:01 |
 
Reitings 18
Reģ: 08.06.2015
Linda Lescinska - diemžēl NVA man rāda, ka Rīgā Reģistrēšanās ir noslēgusies un papildus reģistrēšanās nenotiek.


Up, up, varbūt kādai tomēr ir kas piedāvājams.

Būtu ar mieru pieskatīt bērnus (savās vai jūsu mājās) vai reizi nedēļā palīdzēt viņiem ar matemātiku (kaut gan vasarā diez vai kāds grib mācīties). Vai arī reizi vai divas nedēļā uzkopt dzīvokli (šis laikam arī nereāli, ņemot vērā to, ka es arī savās mājās diez vai laistu svešu cilvēku). Bet dzimšanas dienas siera vai medus kūku par simbolisku samaksu gan es kādam uzceptu. Varu arī rediģēt tekstus latviešu valodā un labot kļūdas tajos.
08.06.2015 17:34 |
 
Reitings 18
Reģ: 08.06.2015
:)
08.06.2015 19:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!