Reali kapec?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Kapec esot attiecibas ir jamegina kads izmainit? Vai tad attiecibas nestav no ta ka tu 100% pienem otru kads ir vai ari es vienkarsi vel neesmu pieradis pie musdienu "debilajiem" uzskatiem?
08.06.2015 02:42 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Nu es runaju par to, kad jau ir kopdzive un paris viens otru redz katru dienu. Lai nenoriebtos,vajag ari to reizi nedela vai mazliet retak pavadit atseviski ar saviem cilvekiem, par to es runaju.

Nu vislabakais ir apvienot, dodoties balleties kopa ar otru pusiti, turklat man pazistamajiem parisiem, tadi baigi divvientulibas brizi nemaz neprasas, patik ja vienmer blakus ir draugi, pazinjas, kopa jautrak.
08.06.2015 12:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sonora, par svārkiem jau ir noteikumi. Minimālais garums ir kādi 2cm virs ceļa.


Lūk, no blakus diskusijas, mēģinājums izmainīt.

Ja sieviete attiecību sākumā ir zinājusi, ka čomi ir tik svarīgi, sākt brēkt, ka viss, mīļais, tupēsi mājās un skrūvēsi spuldzītes, ir cūcīgi.

Bet redzi, nevar gaidīt, ka attiecības neieviesīs savas korekcijas.

Ja pēc tam, kad es izveidoju attiecības, man tiks veltīts mazāk laika, nekā draugiem (tusiņš ar draugiem UN mani ir OK, ja pieņem, ka man tajā tusiņā ir puslīdz interesanti), tad man radīsies aizdomas, ka es neesmu pietiekoši svarīga.

Tieši tapat, ja es visu nedēļas nogali tusētu ar savām draudzenēm un nāktu mājās 5os no rīta, kamēr draugs viens pats mājās spēlē datorspēles. Itkā jau, kamēr abus tas apmierina, nav problēmas, bet gribas jautāt - vai kopā ir viens otram piemēroti cilvēki, ja jau ar Ievu, Annu, Kārli un Pēteri ir interesantāk pavadīt lielāko daļu brīvā laika, nekā ar otro pusi.
08.06.2015 12:28 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Nu nevajag tapec uzreiz aizmirst par draudzeni, bet tomer ir jasaprot ka virietim bus loti svarigi ar vinja draugi,kurus vins pazist loti ilgu laiku un daudz kas kopigs piedzivots. Tapat ka sievietei draudzenes bus loti svarigas un gribesies regulari ar vinjam tikties. Bez vira klatbutnes protams. Kas tur nesaprotams?

Un es jau runaju par to ka parim ir kopdzive un tapatas viens otru redz katru dienu un ir tie uzmanibas apliecinajumi katru vai gandriz katru dienu.

Turklat attiecibas medz but loti dazadas, es zinu cilvekus kuri viens otru satiek apmeram reizi menesi,bet tapat uzskata ka vinjiem ir attiecibas un ta ari ir, tikai tas nav NOPIETNAS attiecibas. Un parejo laiku ar draugiem,taka ja.
08.06.2015 12:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://cosmo.lv/forums/topic/183522-uzticiba/?sort=ASC&pnr=5

Rays, uzraksti šai meitenei! Varbūt viņai pieleks.

Kas tur nesaprotams?


Viss saprotams. Es gan nesaprotu, kur tu redzi, ka es saku pretējo?

Jautājums ir par %, teiksim tā.
08.06.2015 12:45 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Kas tiesi pieleks?

Ok, vienkarsi liekas ka tu megini strideties preti, lai gan visticamak doma tapat :D ;)
08.06.2015 12:49 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Vienkarsi riebjas tie atturibnieki, kas cilvekus, kuriem patik baudit dzivi un izklaideties uzreiz sauks par alkoholikiem. Tadiem tiesam prasas kramet sejaa, ja nedzer, lai nedzer, bet ja saak savus apvainojumus bazt seja, tad taadam gribam kramet pa seju. Tadel ari tie kas nedzer parasti ir stulbi un loti kaitinosi.
08.06.2015 12:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tadiem tiesam prasas kramet sejaa,


Vajag nevis kramēt sejā, bet teikt - Lienīt, es domāju, mēs neesam viens otram īstie....

Tu domā, ka es strīdos pretī, man šķiet, ka tu saredzi strīdēšanos tur, kur tās nav. Protams, ka ir idiotisms - sākt satikties ar kārnu blondīni, kam patīk tusiņi ar draugiem, īss bruncis, Gēte un ātrums, un mēgināt no viņas uztaisīt tumšmatainu, apaļīgu, kautrīgu mājsmaimnieci, kas skatās latīņamerikāņu romantiskos seriālus...

Ja tevi interese otrais tips - tādu arī meklē.

Ja viņa piees attiecībām pēc šāda pat principa, nebaidies, nu nemēginās no tevis uztaisīt mineralūdeni mīlošu teatra guru!
08.06.2015 13:03 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Soreiz es to domaju visparigi, bet ja man meitene baztos ar to virsu...vienkarsi pamestu. Un atrastu normalaku, kurai ari patiktu, sad, tad normali iekapat.

Karnas blondines man neinterese, vispar cacveidigas atbaida. Patik vienkaras meitenes, kuram garsos alus, patiks baudit dzivi un bus mazliet vieglpratigas, galvenais ne pareizaas.
08.06.2015 13:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ir meitenes, kas ļoti tieviņas un gaišmatainas ir no dabas, neesi nu tik sekls! Kāpēc uzreiz - caca?
08.06.2015 13:15 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Es runaju par to ka man vienkarsi cacveidigas nesaista, vienalga resnas vai tievas. Esmu par vienkarsam sievietem,nesamakslotam.!
08.06.2015 13:19 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu bet ko tu gribi ar šo izdarīt? Nu neviens taču nespiež draudzēties ar tiem atturībniekiem, kā pats saki. Ja tev vajadzīga meitene, kurai "ari patiktu, sad, tad normali iekapat", nu tad meklē taču tādu! Es nesaprotu, par ko Tu centies diskutēt? Pats taču atzīsti, ka ir vajadzīgs piekāpties un mainīt atsevišķus savus ieradumus un kaut ko ziedot attiecību labā. Nu ir cilvēki, kam nepatīk dzert un viss, nu kāpēc viņi būtu sliktāki? Vienkārši tad meklē sev līdzīgi domājošos, jo pasaulē ir miljardiem dažādu cilvēku un ar šitādu pēršanos nekas jau nemainās, es tāpēc nesākšu dzert, jo Tu to uzskati par normālu vairākas reizes nedēļā un arī Tu nesāksi sēdēt mājās un pavadīt brīvo laiku citādi, jo tā domāju es, un pretējo neieskaidrosim mēs viens otram. Ko tu pūlies pierādīt? Patīk Tev dzert un ballēties, atpūsties tik daudz, cik Tev patīk. Nu labi. Un kas no tā mainās? Vai pasaule tagad ir vainīga, ka lielai daļai cilvēku tas nepatīk un līdz ar to viņi Tevi nesaprot?
Attiecības nav iespējamas bez pielāgošanās, un, ja Tev nav paveicies sastapt tādu meiteni, kuru neaizskartu draugu likšana pirmajā vietā un ballēšanās, kas, redz, Tev ir svēta lieta, tad nu varbūt jāmeklē citur vai cītīgāk, bet tagad, atvaino, nodirst tās visas, kurām tas nešķiet normāli, nu gan ir absolūti lieki. Ar ko es esmu sliktāka par Tevi, lai gan man nepatīk dzert vispār, daru to ļoti reti, tomēr esmu laimīga, man ir laimīgs vīrietis blakus, arī draugu loku tas pilnībā apmierina un mana dzīve ir izdevusies? Tikai tāpēc, ka nedzer, jau nenozīmē, ka nebauda dzīvi. Tikpat kā teikt, ka tie, kuriem patīk dejot, ir sliktāki par tiem, kam patīk dziedāt - pilnīgi labumā nesalīdzināmas lietas. Un nevienu nevar piespiest neiet kaut kur, cilvēki paši to izvēlas: labāk palikt pie otrās pusītes nevis skriet pie draugiem, un mainās jau sevis paša dēļ, lai justos laimīgi un labi.
08.06.2015 13:29 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šitāds sašutums par spalvām padusēs!


Viņš vēl nevar tkt pāri tai spalvu diskusijai.. Nabadziņš!
08.06.2015 13:33 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
TRY- viedoklu atskiriba, tas ari viss, man atturbnieki uzreiz saistas ar pareizajiem un divainiem cilvekiem un ka jau teicu, nevienu tadu nepazistu, visiem patik lietot alko, ko pazistu. Ari tie kas lieto alkoholu medz nodarboties ar sprotu un citam lietam, vienkarsi viniem tas bus ka viens no izklaides un atputas veidiem kopa ar draugiem nedelas nogales vai vasara mazliet biezak.


Esmu lasījusi, ka alkohols kā izklaide ir nabagajiem. Tev citi atpūtas veidi neeksistē? Pārgājieni, ekskursijas, dažādi sporta veidi - lekšana ar izpletni, niršana, utt? :-/

Un neviena mani nesaprot varbut seit, reala dzive esmu runajis par so temu ar dazam pazistamajam un gandriz visam meitenem ari uzskats ir tads ka ists virietis zemak par seju neko neskus. Ja dusa tiek regulari apmeklete, tad cilveks jebkura gadijuma bus kopts un smarzos. Tas ir pats galvenais.


Orālā seksa laikā nav patīkami, ja matiņi lien zobos. Nav obligāti jāskuj, bet apgriezt gan derētu.
Par padusēm - vasarā, kad ir karsti, lai nesmirdētu tu ik pēc pēris tundām ej dušā, vai staigā apkārt smirdīgs ar sviedru pleķiem? :-/
08.06.2015 13:42 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
TRY- Tavs komentars soreiz galigi nevieta. Es runaju ka man riebjas tie atturibnieki, kuri cilvekus,kuri tadi netuvu nebus uzreiz saukas par alkoholikiem un bazis to vinjiem sejaa!!! Tadus es neciesu. Par parejiem man ir nosplauties, lai dzivo ka grib.

Pats taču atzīsti, ka ir vajadzīgs piekāpties un mainīt atsevišķus savus ieradumus un kaut ko ziedot attiecību labā


Kur es kaut ko tadu mineju? Es teicu, ka sieviete ir labs motivators klut patstavigakam utt, nevis ka jaimaina ieradumi. Tam es nepiekritu.

Ar ko es esmu sliktāka par Tevi,


Ar to ka es atturibniekus uzreiz nesaksu nodirst, atskiriba no tevis, kas uzskata ka cilveks, kuram patik baudit dzivi ar alko ir uzreiz alkoholikis....


mainās jau sevis paša dēļ, lai justos laimīgi un labi.


Luuk par to es ari runaju. Jamainas ir tikai sevis, nevis kaut kada milota deelj... tadel ari rakstiju, ka viens no iemesliem kadel pazistamais pameta savu draudzeni, jo si vinjam aizradija ka vins dzer parak daudz, jo redz viena diena izdzera tikai 4 alinjus. Saprata ka nav ko ar tadu pareizo un pameta. Un tas man liekas vispareizakais risinajums. Nevis mainit savus ieradumus vai upuret sev loti svarigus cilvekus, tikai delj draudzenes, normala sieviete respektes ka virietim bus svarigi draugi un ja vins bus pieradis 1x nedela vinus satikt un iedzert, tad to ari daris, ar vai bez vinjas klatbutnes, un normala sieviete to respektes, nevis meginats izmainit.

Vai pasaule tagad ir vainīga, ka lielai daļai cilvēku tas nepatīk un līdz ar to viņi Tevi nesaprot?


Liela dala? Kaut ka mana pazinu loka,nav NEVIENS, kurs vispar nelietotu alkoholu visiem patik iedzert un ja bus svetki, tad lietos daudz, tadel uzreiz vini nav alkoholiki.
08.06.2015 13:45 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Rays ir manāmas problēmas ar alkoholu. Katrā komentārā šmigu piesauc. Dieva vietā.
08.06.2015 13:47 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
raven- Protams ka eksistee, kur es mineju ka dzersana ir vienigais izklaides veids?

Orālā seksa laikā nav patīkami, ja matiņi lien zobos. Nav obligāti jāskuj, bet apgriezt gan derētu.
Par padusēm - vasarā, kad ir karsti, lai nesmirdētu tu ik pēc pēris tundām ej dušā, vai staigā apkārt smirdīgs ar sviedru pleķiem?


Tev nav patikami, citai tas netraucees, kadel spried par visam sievietem uzreiz?

Nekad neeju vairaks reizes diena dusaa, netereju lieki udeni, pietiek ar to ka ieies dusha, pirms dosanas araa. Un es nesvistu tik loti, ka citi nabadzini.
08.06.2015 13:50 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ar to ka es atturibniekus uzreiz nesaksu nodirst, atskiriba no tevis, kas uzskata ka cilveks, kuram patik baudit dzivi ar alko ir uzreiz alkoholikis....


Šis bija reāli lieki, jo nevienā komentārā neko tādu neesmu apgalvojusi, ja gribi tiešām diskutēt, tad pievērs uzmanību kopsakaram, nevis atsevišķiem teikumiem. Lai būtu skaidrība, par alkoholiķiem uzskatu tos, kam tiešām ir atkarība.
Katrs no mums necieš kaut kāda konkrēta tipa cilvēkus. Un kas liek tādos uzturēties? Nu, ja Tev ir labi ar tādiem cilvēkiem, kuri dzer 4 aliņus dienā vai nedēļā, un bauda dzīvi reibumā, nu bet taču labi! Tad ko Tu piesienies pats tiem, kuri to neuzskata par normālu? Tu jau esi tāds pats, kas nespēj pieņemt pretējās puses uzskatus, ko var spriest pēc šīs diskusijas izveidošanas. Es nedomāju, ka alkoholu lietot tāpēc, lai baudītu dzīvi, ir normāli. Un? Kāds Tev spiež uzturēties tādu cilvēku sabiedrībā, kuriem Tavs dzīvesveids un uzskati nav pieņemami? Nē. Tad par ko ir diskusija.

Kur es kaut ko tadu mineju? Es teicu, ka sieviete ir labs motivators klut patstavigakam utt, nevis ka jaimaina ieradumi. Tam es nepiekritu.


Tad, lūdzu, paskaidro, vai piespiest mainīties nozīmē tikai aizliegt iet dzert? Nu ,ja tā, tad ok, neko tādu neesi minējis, ka piekritu tādām izmaiņām, taču, pārlasot Tavus komentārus, vairākkārt atzīsti, ka ir lietas, kur jāpiekāpjas, diemžēl, rakstot komentāru, nevaru pāršķirt atpakaļ un iekopēt konkrētas frāzes. Tev tā ballēšanās ļoti sāpīga tēma vai par ko tu vispār gribi runāt?
08.06.2015 14:54 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju visu diskusiju, bet uzskatu, ka no vīrieša var daudz panākt ar maigumu, bet sievietes ir emocionālas butnes un reizēm tie pārmetumi var pieriebties. Tas ir saprotams.
Bet ir ari tādi veči, uz kuriem nekas nedarbojas - dzeru alu un dzeršu, kaut vai manai meitenei pēc tam pretīgi ar mani skūpstīties :-D Vsp jau gudri viriesi paši aizdomājas:-)
08.06.2015 15:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.06.2015
Autor, necepies. tev vajadzētu pārdomāt savas kļūdas un neprasmes, jo tieši tas ir iemesls kādēļ tev attiecības neveidojas. ar tādu tupu un nemainīgu pārliecību, ka esi pasaules naba, misters lieliskais, tu paliksi viens līdz vecumdienām. vai arī atradīsi kādu izmisušo, kurai nav nekādu prasību, un kura samierināsies ar ignorēšanu, tavu egocentrismu un dzīvosiet paralēlas dzīves kopējā mājvietā, kā kaimiņi.

strādā ar sevi, mainies, citas iespējas tev nav. tu vari turpināt cepti provokatīvas diskusijas, bet tev tas dzīvē neko nemainīs.

jau kādu laiku sekoju līdzi taviem tekstiem. Tiešām, sāc dzīvot!!!! pieaugt diez vai tu vēl paspēsi, bet vismaz sāc dzīvot kā cilvēks, atmet savu bravūrīgo attieksmi un esi laimīgs!
08.06.2015 15:09 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nevajag tik skarbi, vīrieši taču attīstās velāk, mums sievietēm jācenšas vinus neiaizvainot ar savu gudrību :-):-):-D
08.06.2015 15:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits