Izvēlas draugu, nevis mani

 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Situācija apmēram šāda - ar draugu esam kopā kādu laiku, nedzivojam vēl kopā. Līdz šim es vispār neizjutu nekādas īpašas situācijas, ballīšu esamību no viņa draugu puses - viss it kā ir kartība.
Pirms kāda laika minēju, ka ir pasākums, kur ir jābrauc man un man ir loti svarigi, lai viņš arī tur būtu. Sākotneji teica, ka negribot, jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs, bet nodomāju, ka gan jau brauks, kur liksies.
Un tagad, viņa labākais draugs tieši tajā pašā dienā rīko dzimšanas dienu un tagad saka, ka tomer brauks uz to dzimšanas dienu.
Es esmu tik dusmīga un nikna tagad, man nav vārdu vienkarši par to, kurā vietā viņš šo mistisko draugu liek un kurā mani šajā situācijā. Tas mani pārsteidza, jo līdz šim viss tiešām bija ok.

Šovakar uzrakstīju viņam, ka tas ir cūciski, ka viņs tā izlēma par spiti tam, ka es tiešām par savu notikumu teicu agrāk!
Tagad, 100% rit viņs man rakstīs jaukus vārdus-labrīt ar bučiņām utt, bet es nesaprotu, ko man viņam pretī rakstīt!(t) Piekāpties es negribu, jo man tas šoreiz bija svarīgi.
Ko jūs domajat par to? Ko jūs atbildētu rīt pretī uz jaukajiem vārdiem? ( tiksimies gan tikai vakarā).
07.06.2015 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Pirms kāda laika minēju, ka ir pasākums, kur ir jābrauc man un man ir loti svarigi, lai viņš arī tur būtu. Sākotneji teica, ka negribot, jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs, bet nodomāju, ka gan jau brauks, kur liksies.


Te arī visa atbilde. Negrib viņš to pasākumu.

Cik saprotu, tad tas tavs pasākums ir ar radiem. Godīgi sakot, es arī laikam viņa vietā negribētu braukt. It īpaši, ja raksti, ka
jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs
.
Ok, nav, protams, tava situācija, bet atceros, ka viens no iepriekšējiem draugiem arī aicināja uz radu pasākumu. Atteicos un izdomāju visādus stulbus argumentus. Kāpēc? Tāpēc, ka man, pirmkārt, besī radu pasākumi un, otrkārt, nepatīk tāda veida iepazīstināšana. Ja ik pa laikam satiec un iepazīsties mazākos pasākumos, ir ok, atrodi ar ko parunāt un par ko. Bet barā.. visi kaut ko klačojas ar sev pazīstamajiem un pēc tam vēl aprunā jaunpienācēju.
08.06.2015 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
tb - protams, nav tava situācija

Katrā ziņā, es tavā vietā neceltu scēnu un nepūstos, bet vienkārši mierīgi aprunātos un mēģinātu saprast viņa iemeslus, bet pastāstītu arī, kā pati jūtos.
08.06.2015 00:25 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka draugs nevis izvēlējās draugu, bet nav vēl gatavs iepazīties ar tuviniekiem un varbūt nekad nebūs! Butu jauki, ja viņš izrādītu kādu interesi par to un es droši aizdomātos, cik nopietnas ir mūsu attiecības. Ir, protams , arī cilvēki , kas jūtas neērti radu būšanās, bet man šķiet tas liecina par nobriedušu personību, pārkāpt pāri savam neērtumam un to izdarīt! Kaut vienu reizi!
08.06.2015 00:31 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Viņš Tev jau uzreiz pateica, ka negrib braukt un nebrauks. To, ka viņš brauks un, aizejot pie drauga, ir Tevi piečakarējis, Tu izdomāji pati. Izdari attiecīgus secinājumus.
08.06.2015 10:14 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
es gan teiktu,ka problēma bija jau pašā sākumā, puisis pateica,ka negrib braukt .. tajā brīdī vajag saprast kāpēc tā ( nepazīst nevienu, ok , pati izskaidrotu,ka tev ir ļoti svarīga viņa klātbūtne utt)
tik daudz cilvēki kļūdās vien tādēļ, ka attiecībās nerunā ar otru cilvēku - ne viens, ne otrs nevar paņemt un uzminēt domas ..
šobrīd tavam puisim ir spēcīgāks arguments kā tev, jo viņš jau bija teicis, ka negrib braukt un tādēļ pieņēma drauga dzimšanas dienas piedāvājumu, es teiktu,ka problēma ir savstarpējā komunikācijā (:
08.06.2015 10:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
man ir svarīgi iepazistinat ar tuviniekiem, radiem (ne tikai vecākiem)

Ja es no otras puses ģimenes nevienu nepazītu, uz radu saietu arī atteiktos braukt. Vismaz ar vecākiem, vai kādu māsu/brāli gribētu būt pazīstama, pirms mani atrāda vecmāmiņas māsīcai. Nepietiek jau ar to, vai es patikšu vecākiem, te būs jāizpatīk visiem uzreiz.
Nē, es to puisi saprotu - tas ir par daudz. Vispirms aizved kaut ar vecākiem atsevišķi iepazīstini - lai viņš vismaz saprot kāda ir Tava ģimene un uz ko gatavoties tiekoties ar pārējiem.
08.06.2015 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
bet tu sākumā skaidri pateici, ka svarīgs pasākums ir, jo būs iespēja iepazīties ar taviem tuviniekiem? viņš bija par to lietas kursā? ja jā, tad sūdīgi un viņš to laikam negrib darīt, ja nē, tad pati vainīga, ka no sākuma visu neizskaidroji.

p.s. man liekas, ka vajag aizdomāties, kas viņam svarīgs, ja iepazīšanās vietā viņš izvēlas draugu ballīti :)
08.06.2015 10:27 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Nelasīju visu diskusiju, bet sapratu to, ka te ir sapulcējušās ideālās sievietes, kuras neapvainotos uz savu draugu par to, ka viņš ir solījies ierasties uz pasākumu, bet beigās izvēlas labāk ar draugiem patusēt...nu nezinu..vai jūsu reakcija arī būtu tik mierīga
Sieviete paliek sieviete :-D
08.06.2015 10:39 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Odri
-
cik saprotu, tad draugs nemaz nav solījis nākt ;d tas ir mazliet citādi, ļauts apvainoties tad, ja solījums ir bijis :D
08.06.2015 10:42 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
ka viņš ir solījies ierasties uz pasākumu

Viņš jau no paša sākuma pateica, ka nebrauks un negrib braukt. To, ka viņš kaut ko ir solījis, meitene pati izdomāja.
08.06.2015 10:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbūt tas nabaga draugs grib iepazīties ar visu klanu pakāpeniski - vispirms ar vecākiem, tad braļiem māsām, tad omi, tad krustmāti.... Nevis uzreiz ienirt plašajā radu saimē.

Tie, kam pašiem nav tās milzu ģimenes, nejūtas tādā vidē komfortabli.
08.06.2015 10:44 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
āāā, jā, nav solījis, labi, iešu iedzert vēl vienu kafiju, lai varu iedziļināties tekstos :-D:-D
08.06.2015 10:44 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
viņš ir solījies ierasties uz pasākumu,


Acīmredzot neesi kārtīgi izlasījusi arī tēmu, jo neviens neko solījis nav.

Ja puisis būtu apsolījis iet, bet nolemtu par labu drauga ballītei, varētu viņu nosodīt, bet, ja neko nesolīja, bet Mārdža viņa ņurdienus "negribu, ko tur iesākšu...", iztulkoja "kur tad liksies, ies", tad Mārdža pati vainīga, ka neizrunāja to visu līdz galam.
08.06.2015 10:46 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
57days
Jā, varētu tā būt, jo pati tiku iemesta lielā radu pulkā, tā man nepatika, bet tas kā kuram
Tāpēc, iespējams, draugs meklē atrunas, jo dz.d.ballīte uzradās pēdējā brīdī
08.06.2015 10:47 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Odri -
sagatavo kafiju un popkornu :D
08.06.2015 10:51 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
agnesiitee
Tiks darīts :-D
08.06.2015 10:53 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Odri, vienkārši visa lieta mainās, ja meitene pati ir pieņēmusi, ka viņas puisis brauks un tagad, redz ir uzmetis, lai gan no paša sākuma bija teicis nē. Tas tomēr ir savādāk, nekā piečakarēt, aizejot uz drauga ballīti. :)
08.06.2015 10:54 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Nu jā, bet no otras puses skatoties, cik ilgi puisis atturēsies no kopīgiem pasākumiem, ja reiz viņi ir pāris, tad nu uz vienu pasākumu tomēr var aiziet. Protams, nevienam neko nevar uzspiest, bet nu kaut ko jau var ziedot otra dēļ
Man arī nepatīk doties uz sava puiša radu piknikiem utt., bet daru to viņa dēļ, lai mans puisis justos labi, viņš par to ir pat teicis paldies, jo zina, ka man, piemēram, ar savu topošo vīra māti nav tās spožākās attiecības.
08.06.2015 10:59 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
izejot no tēmas - Odri -
kāpēc tev nepatīk drauga radu pasākumi ? (iemesls ir tikai topošā vīra māte?)
08.06.2015 11:01 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Skaidrs, ka gribēji puisi iepazīstināt ar saviem vecākiem, taču, kā jau pati minēji, puisis jau pašā sākumā teica, ka nevēlas doties uz pasākumu, taču Tu nolēmi, ka viņš tomēr brauks. Ja reiz viņš tomēr atteicās, tad noteikti vēl nav gatavs spert tādu soli. Manuprāt, vislabākais būtu respektēt viņa lēmumu, jo ar varu aizvilkt uz pasākumu un visu vakaru skatīties uz sadrūmušu seju sev blakus, nebūs patīkami ne Tev, ne viņam, ne apkārtējiem. Ieteiktu šoreiz aizbraukt katram uz savu pasākumu un puisim vienkārši pateikt, ka ar vecākiem iepazīstināsi viņu tad, kad viņš būs tam gatavs un pats to gribēs, izrādīdams iniciatīvu. Ne vienmēr pārī abas puses vēlas nākamo soli spert vienlaicīgi. Tas jārespektē.
+++++


kad músu attiecíbas vél nebija shádá stadijá, es arí izvairíjos no piedávájumiem braukt ciemos pie vinna ggimenes, vél pie tam, ja tie nav 2 -3, tas ir kultúrshoks!

ja nesolíja, tad nav ko izpúst ziloni no mushas. 8-)
08.06.2015 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits