Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati, mati, mati!

 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
Sveikas, meitenes! Šodien tikai šeit reģistrējos, lai izveidotu pati savu rakstu, jo līdz šim esmu vienmēr šeit lasījusi visas tēmas par matiem, bet nekad neatradu kādu ar tieši tādām pašām problēmām kā man, tāpēc nolēmu pati uzrakstīt.
Tātad...
Es esmu dzimusi ar ļoti smalkiem, plāniem matiem, kuri ir diezgan pieplakuši pie sejas un man ir 5stūraina seja - vispār neizskatās labi. Pagājušajā gadā uzzināju par gofrētāju un sāku to intensīvi lietot. Pirmajos 3-4 mēnešos nekas ar matiem slikts nenotika. Gari, spēcīgi, spīdīgi... bet decembrī ievēroju cik slikts stāvoklis tiem bija. Miljoniem sašķelto galiņu (pilnīgi balti), spurojās, sausi, lūza šausmīgi ātri, nespodri un visas pārējās šausmas. Janvārī apgriezu galus, bet aprīlī nogriezu ļoti daudz nost (ap 10-15 cm) un vēl, stulbene, paprasīju, lai matos ieliek leijerus. Tagad vispār izskatās un uz tausti tik plāni, ka šausmas! Ja bizi pītu, tur peles astīte vien būtu, ja ne vēl trakāk. Tikai 1 pluss - neviena sašķelta galiņa un mati veselīgi. Tas arī viss.
Es gribētu Jums, dārgās meitenes, pavaicāt vai kāda varētu ieteikt labus vitamīnus matiem? Bet tiešām labus. Es tieši šodien beidzu dzert Perfectil Triple Active, 1 mēnesi dzēru un tagad nezinu vai pirkt vēl vai uz ko citu pāriet, jo pagaidām efekts tikai 1 - jauni matiņi virs pieres zonas. Neko citu neesmu ievērojusi matiem, bet āda jau kādā 3 vai 4 dienā bija pilnīgi tīra un gluda, lai gan man nekad ar ādu problēmas nav bijušas. Nagi lūza šaaausmīgi, tgd it kā vairs tā nav, cieti, gludi, bet nezinu kā būs, kad būs garāki.
Es esmu mēģinājusi lietot daudz eļļiņas - koksreisktu eļļu, ollīveļļu, sinepju masku (ko tikai 2 x esmu lietojusi, varbūt turpināšu lietot), liela nauda izmeta dažādos šampūnos un kondicionieros, putās un citos ''brīnumlīzeķlos'', bet esmu daudz maz tam visas atmetusi ar roku, jo par matiem rūpējos tikai no ārpuses, sapratu, ka tas no sākuma ir jādara no iekšienes. Nopirku labu ķemmi, dabīgu šampūnu un kondicionieri, reizi pa reizei kādu dabīgu masku ielieku.
Iekšējai lietošanai dzeru zivju eļļu jau kādus 2 mēnešus un nesen sāku dzer naktssveces eļļu.
Es gribētu ļoooti savās rokās iegūt Viviscal, bet, cik saprotu, Latvijā tas nekur nav nopērkams un Viviscal mājaslapā tie prasa ''ZIP code'', bet ej nu un un saproti vai Latvijai ir tāds ZIP code vai nav. Vai kāda zin kā Latvijā varētu dabūt Viviscal? Neesmu no tām, kas kko pasūta internetā, labāk nopērku uz vietas, veikalā. Un ja tomēr nav iespēja Viviscal dabūt Latvijā - vai kāda varētu ieteikt līdzīgus vitamīnus Viviscal'am? Ļoti priecīga būtu.
Kādu rezultātu es vēlētos no tiem vitamīniem? Lai no matiem varētu izspiest maksimumu. Lai tie būtu cik vien biezi tie spēj būt, spīdīgi, mīksti, veselīgi, augtu ar maksimālo ātrumu un varbūt, lai būtu arī kuplāki.
Ja kāda zin kā tādu rezultātu dabūt - lūdzu padalaties, būšu ļoti pateicīga Jums! :-)

P.S. - uzturā vairs sen nelietoju čipsus utt., ēdu daudz avakado un olas, dzeru daudz ūdeni.
05.06.2015 13:51 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tos matus, kas ir beigti, vairs par smukiem un dzīvīgiem nepadarīsi. Rūpējies par jaunajiem matiem. Domāju, ka atliek vien ataudzēt, pamazām nogriežot beigtos.
05.06.2015 13:55 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
marchixa, es jau nogriezu pilnīgi visus beigtos, tagad palikuši ir tikai tie dzīvie un veselīgie, bet gribētos no tiem veselīgajiem izspiest maksimumu, lai atkal būtu stipri un spēcīgi.
05.06.2015 14:00 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
lauvumilule
man skiet,ka tu pati jau pirmajaa teikumaa uzrakstiji savu probleemu.Esmu dzimusi ar loti plaaniem,smalkiem matiem:-/man skiet,ka tu esi izdarijusi,dari jau looooti daudz.Pat lasot,skita,ka par daudz.Visi tie ntie vitamiini,ellas.esi apgriezusi,labi sampuuni,maskas.Negribu protams,tevi apbeedinaat,bet lasot tavu beedu staastu ,liekas,ka neko tu tur iisti vairs neizdariisi.Ir dzirdeets par matu mezoterapiju,veel variants pakonsulteeties ar kaadu matu speciaalistu.
05.06.2015 14:12 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
mēnessgaisma
Es Tev pilnībā piekrītu, ka tā jau daudz daru, bet ļoti vēlētos izspiest maksimumu, jo agrāk man mati bija biezāki nekā tie ir tagad. Par Viviscal dzirdēts tik daudz un pozitīva, ka ļooooti gribētos izmēģināt, bet kkā negribās pasūtīt + es nezinu Latvijas ''ZIP code''.
Ja atrastu kādus ļoti līdzīgus vitamīnus - būtu ideāli.
Man jau ir doma, ka pa vasaru jāpērk pieliekamie mati, lai nav visu laiku mati jāliek copē, kas tāpat neturas un neizskatās labi.
Par terapijām galīgs nē, ļoti bail no visām tām lietām.:'-(
05.06.2015 14:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lai no vitamíniem, tiem pashiem perfectil , bútu redzama jéga- jálieto vismaz 3 méneshus. nekádi, tieshám nekádi rezultáti nevar bút redzami 3-4 lietoshanas diená. tas pats attiecas uz zivju ellju un naktsveces ellju.

iesaku vnk turpinát lietot tos pashus perfectil, cik no farmaceitiem un lietotájám dzirdéts - tie palídz. bet man par stipru, nevaru lietot. laikam 3 reizes mégináju sákt, bet rezultáts katreiz táds pats, un vienmér kádam atdevu
05.06.2015 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es gribētu Jums, dārgās meitenes, pavaicāt vai kāda varētu ieteikt labus vitamīnus matiem? Bet tiešām labus. Es tieši šodien beidzu dzert Perfectil Triple Active, 1 mēnesi dzēru un tagad nezinu vai pirkt vēl vai uz ko citu pāriet, jo pagaidām efekts tikai 1 - jauni matiņi virs pieres zonas. Neko citu neesmu ievērojusi matiem, bet āda jau kādā 3 vai 4 dienā bija pilnīgi tīra un gluda, lai gan man nekad ar ādu problēmas nav bijušas. Nagi lūza šaaausmīgi, tgd it kā vairs tā nav, cieti, gludi, bet nezinu kā būs, kad būs garāki


Ja tev šķeļas nagi, tas jau vien rāda, ka trūkst vitamīni. Es ieteiktu tev padzert vitamīnus tālāk. Un man izlasot šo tavu stāstu gribas teikt. Pārstāj tā darīt. Beigās tev no matiem cuss vien būs. Tu jau pārspīlē. Ja tev no dzimšanas ir plāni, tad tā arī būs. Viss, tu tur neko nespēsi dabīgi izmainīt. Tik vien kā pieaudzējot vai parūka.

Man arī plāni mati. Ko ar visiem līdzekļiem dabūju- ir veselīgi spēcīgi mati. Bet plāni un ātri pieplok pie galvas. Tur izstieptizstiepties vai saraujies, bet viņi ir tādi un viss. Tā ir matu struktūra. Un otrs. Mats kas ir izaudzis ir beigts jau, viņš ir nedzīvs. Viss sākās arī no iekšām. Nēsā pakāpenisku griezumu. Tad vismaz mati izskatās kuplāki.
05.06.2015 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
šajā sakarā atceros, ka man friziere vienmēr piebilst, ka no tiem vitamīniem, ne tikai uz galvas sāk vairāk mati augt. :-P
05.06.2015 14:40 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
ZIP code, ja nemaldos, ir tas pats pasta indekss..
05.06.2015 14:40 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
Mis Take, paldies par ieteikumiem! :-)
Jā, esmu lasījusi, ka ļoti daudzām kuņģis sāpot utt., ka esot ''mēsli'' tie vitamīni un tāpēc mazliet nobijos un gribēju pamainīt. Man nekas nesāp, varu ēst pēc ēdienreizes vai arī tukšā dūšā.
05.06.2015 14:41 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
Mr.Penguin - agrāk ļoti šķēlās, tagad jau vairs nav tik traki.
To, ka mega biezus es nedabūšu dabīgi - to es tā kā pati jau saprotu, bet kā jau kuro reizi saku - gribās izspiest no saviem matiem maksimumu. Lai tie būtu tik labi, cik vien spēj būt. :-)
05.06.2015 14:42 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu mésli vinji nav, tie ir ljoti labi vitamíni. bet brínos, ka tu vinjus tukshá dúshá vari dzert, es ja izdzéru tukshá dúshá, péc 15 min buchojos ar tualetes podu :D zinu meitenes, kuras dzéra - nagi ievérojami uzlabojás, áda arí
05.06.2015 14:44 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
paranoid - jā, es tā pat saku, jo mati jau ir ne tikai uz galvas. Pēc tā es arī skatos - vai vitamīni palīdz vai nē. Uzacis ātrāk ataug, bet parasti skatos uz kāju spalvām - nezinu vai tie matiņi uz kājām aug ātrāk vai nē. :-D
05.06.2015 14:44 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
Chemi - bet Latvijas pasta indeksi jau ir ''LV-****'', bet, ja ievada vienkārši Latvijas pasta indeksu, bez tā ''LV'', man izmet citu valsti. :-/
05.06.2015 14:46 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
Mis Take - varbūt vienkārši esmu apveltīta ar labu kuņģi. :-D
Kā viņām ar matiem? Nevarēja redzēt uzlabojumus? Man nagi tagad arī tā kā labāki palikuši, specīgāki un āda, kā jau teicu, vienmēr ir bijusi tīra.
05.06.2015 14:47 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
Bet vispār vēl gribēju painteresēties vai kāda ir lietojusi Fitoval vitamīnus? Ja ir - kādas atsauksmes?
05.06.2015 14:59 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
man matu augšanu stimulē dabīgās maskas :)
vitamīnus, līdzekļus nekādus nelietoju,jo nekad nav palīdzējuši un īsti neticu,ka tie kaut ko jēdzīgu dod.

pameklē internetā, man, piemēram, brīnumlīdzeklis bija alus :) 1x nedēļā izskaloju matus ar pudeli alus - ķemmēšana pēc tam bija ļaunākais murgs, bet aug ātrāk
05.06.2015 15:03 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
agnesiitee, man šapmūns ir bāzēts uz alu, tā kā sanāk matus mazgāt katru otro/trešo dienu ar alus šampūnu. :-D
05.06.2015 15:10 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
lauvumilule
Es tiko atcereejos,ka esmu lietojusi vitamiinus Pantogar.Esmu lietojusi vinus 3 reizes.Pirmo rezi,kad patiesiibaa nebija nekaadu probleemu ar matiem,rezultaats bija wow,loti biezi smuki mati palika.Otru reizi,kad bija pabojaati plaani mati,uzlabojumi bija,bet vairs ne wow.Tresaa reize pagaasvasar.Peec beerna piedzimsanas loti kriit mati laukaa.Izlietoju 3 iepakojumus,mati kriit kaa kritusi.Neredzeeju pilniigi nekaadu rezultaatu.Bet radiniecei sie vitamiini vienmeer ir glaabins.Saka,ka loti paliidzot.
05.06.2015 15:37 |
 
Reitings 45
Reģ: 05.06.2015
mēnessgaisma, liels paldies! Zinu, ka man mamma agrāk lietoja, jo arī mati krita ārā.
Bet cik ilgi Tu tos lietoji pirmajā reizē un kādi Tev mati ir no dabas?
Ceru, ka Tev matkritis beidzies! :-)
05.06.2015 15:44 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
ir jāatrod īstā lieta, kas matiem patīk, biju mēģinājusi kaut kādas maskas uz medus bāzes, ar olīveļļu utt, nebija teju nekāda rezultāta, pēc pusotra mēneša apnika gaidīt :D pamēģini , paeksperimentē ar dabas produktiem pirms sintētiskos vitamīnus bliez sevī iekšā :) dodies pļavā lasīt nātres, uztaisi novārījumu, esmu dzirdējusi, ka tas ir brīnumlīdzeklis :)
05.06.2015 15:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits