Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attieksme nemainīsies?

 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Sveiki. Mēģināšu īsumā.
Man ir bērns, ar bērna tēvu esam šķīrušies aptuveni 3 gadus, bet saglabājušās normālas attiecības, naidā neesam. Tagad viņam uzradusies jauna sieviete, bet viņai nepatīkot, ka es zvanu, esot greizsirdīga. Atļaušos piebilst, ka nezvanu viņam diendienā, lai papļāpātu par neko. Zvanu max 1-2 reizes mēnesī, lai sarunātu konkrētas lietas - par bērnu, naudām utt. Dažreiz dusma uznāk - gribu vienoties par laikiem, kad bērnu paņems pie sevis, bet laicīgu atbildi nesaņemu un līdz ar to nevaru ieplānot un sakārtot savas dienas gaitas, jo atbild tad, kad blakus nav viņa. Pats interesantākais ir tas, ka viņai pašai ir bērns un tas nav no mana bijušā drauga. It kā jau tieši tādam cilvēkam vajadzētu būt saprotošam un saprast kā tās lietas notiek. Man sāk likties, ka bijušais ir viņai zem tupeles. Biedē, ka viņš nesamīlas, nezaudē galvu un beigās neaizmirst, ka viņam ir arī pašam savs bērns. It kā jau viņai pret manu bērnu pretenzijas nav, bet viņiem ir tikai pats attiecību sākums, sazin kas būs pēc gada, ja jau tagad tādas scēnas. Kāda jums pieredzes? Ir reāli gadījies, ka sievietes dēļ, vīrietis par bērnu aizmirst un sāk nelikties ne ziņas? :-O
04.06.2015 20:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ko pats vīrietis saka? Gan jau, ka negrib ar jauno draudzeni kašķēties sava bērna dēļ, jo draudzene uzstāj, lai rūpējas par viņas bērnu...
04.06.2015 20:46 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Viirietis, kas savu beernu miil, nekad par to neaizmirsiis.
04.06.2015 20:47 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Ir reāli gadījies, ka sievietes dēļ, vīrietis par bērnu aizmirst un sāk nelikties ne ziņas?

Jā, diemžēl! :'-( Bet cerams, ka tā nebūs tavā gadījumā.:-/ Vismaz komunicējat, kaut kā palīdz utt.
04.06.2015 20:49 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Man šī situācija galīgi nepatīk. Protams, ka es rēķinājos, ka kādu dienu viņš uzsāks jaunas attiecības, bet klusībā cerēju, ka viņa būs labsirdīga, jauka un saprotoša. :-/
04.06.2015 20:54 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Viņai nav jābūt labsirdīgai, jaukai un saprotošai. Tu esi pagātne ar bērnu viņas vīrietim. Viņai ir jābūt neitrālai. Un viņa tāda ir. Nepūt no mušas ziloni.
04.06.2015 21:06 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Artemzija, ir jābūt, bet nav. Un tu laikam nezini, ko nozīmē vārds neitrāls. (t)
04.06.2015 21:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Cik bērnam ir gadu?

Un kāpēc tu baidies,ka viņš aizmirsīs bērnu? Nu aizmirsīs, aizmirsīs - tas būs viņa zaudējums. Nu arī bērna,protams, bet ja bērns pavisam mazs, tad pieradīs,ka tēta nav un viss. Vai arī baidies naudas ziņā, ka nemaksās alimentus? :-/
04.06.2015 21:12 |
 
Reitings 30764
Reģ: 11.02.2015
Nu loģiski, dāmīte izkārto visu tā, lai viņas bērnam būtu tēvs, tas nekas, ka pašam jau savs ir.

Vienīgais, ko vari darīt - stingri pateikt savu nostāju, ka par tikšanos ar bērnu laicīgi jāpasaka konkrēti laiki. Bet visā pārējā saziņā esi "augstāk" par to dāmīti, neatbildi uz viņas greizsirdības uzbraucieniem, esi pati neitrāla un neielaidies tajās intrigās!!!
04.06.2015 21:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Marīī Bērnam 3.5 gadi, zina kas ir tētis. Par naudu nesatraucos, drīzāk tieši par to attieksmi, jo nekad nav bijis baigi tēvišķais, drīzāk no malas skatoties, tas viss no viņa puses izskatās kā pienākums. Protams, tas ir mans subjektīvais viedoklis. Nez, varbūt vienkārši jādzīvo un jāskatās, un jāpieņem situācija tāda, kāda izveidosies, ko citu...
04.06.2015 21:20 |
 
Reitings 37
Reģ: 13.06.2013
Ir reāli gadījies, ka sievietes dēļ, vīrietis par bērnu aizmirst un sāk nelikties ne ziņas?
Pasas pieredze ir tiesi tada.Bijusais virs par bernu saka nelikties ne zinis tad kad iepazinas ar savu tagadejo draudzeni un bernu mati.Lidz tam bridim vel kautcik interesejas,kad satika vinu tad jau aizvien mazak un mazak.Tad kad piedzima viniem meita ari ar naudu saka rupji sakot cakareties.piebildisu,ka vinai ir ari meita no ieprieksejam attiecibam.No sakuma pati zvaniju piedavaju tikties ar delu,bet nu jau man uz to visu ir nosplauties,jo dels vairs vinu nepazist,vins vinam ir tikai unkulis.Katra gadijuma zaudetajs ir tikai vins.Ar delu vins nav ticies jau praktiski 2,5 gadus.esmu piedavajusi lai atbrauc satiek vai panem pie sevis,vnm atruna nav laika vai vispar neko neatbild.
04.06.2015 21:22 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Autore, nu pamēģini viņam neuzbāzties ar bērnu. Nez cik ilgi viņš tā dzīvos, neliekoties ne zinis par savu bērnu.
Nē nu tas ir šausmīgi, kā var SAVU miesīgu bērnu tā pamest... vīriešiem nav mātiško instiktu nemaz, ne kripatiņas.
04.06.2015 21:27 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Mums tie bērnu vecumi un laiki, kopš neesam kopā ar bērna tēviem, ir identiski :D :D wow

Jā, diemžēl, ja uzrodas cita, tad bērns īsti nemaz neinteresē. Lab, pajautāja kā iet, pieklājības pēc :D Kad tā cita pazuda, tad jā, every day sāka uzbāzties, bet tā kā man jau viss bija noriebies, tad nemaz neatbildēju bieži vien :D Tagad jau tie ūdeņi mazliet nomierinājušies, vienalga neteikšu, ka pilda savus tēva pienākumus, kā vajadzētu... (t)
04.06.2015 21:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mans ieteikums ir tieši pretējs - vienojieties par konkrētiem laikiem, piemēram, katra otrā nedēļas nogale un 2 vakari pēc bērnudārza. Un punkts un cauri. Konkrēti pulksteņlaiki, kad savākt un atvest un nebūs diži jārunā pa telefonu.

Jauni partneri ieved citu dinamiku šķirtu vecāku attiecībā un kontaktos, tā nu tas ir. Tapēc jācenšas būt godīgiem, savu reizi aizmirst lietas uztvert personiski (īpaši jaunajiem partneriem) un stādīt bērna intereses augstāk par savu ego, greizsirdībām un pārējām muļķībām.

Manam bērnam paveicies ar papildvecākiem, bet mums visiem ir savas grūtības un problēmas, kas ir neizbēgamas, ja vecāki dzīvo divās valstīs un bērnam vienmēr pēc kāda jāskumst. Bet satiekoties mana bijušā vīra jaunā sieva mani ignorē, pat nesveicina. Tas man, godīgi sakot, liekas drusku bērnišķīgi, jo mans vīrs un bērna tēvs var mierīgi sēdēt pie viena galda un čalot par jebko... :-P
04.06.2015 21:44 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu štruntīga tev situācija.
Katrā ziņa nebaidies, komunicēt ar bērna tēvu un esi saprotoša par to ka viņam ir jaunas attiecības, bet vienmēr atgadini, ka arī viņam ir bērns un bijusī, kurai savs ieplānotais laiks un ar kuru ir jārēķinās.
04.06.2015 21:44 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nākamajā tikšanās reize uztaisi mazu apspriedīti un saliec punktus uz I.
04.06.2015 21:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir reāli gadījies, ka sievietes dēļ, vīrietis par bērnu aizmirst un sāk nelikties ne ziņas?
Paziņu lokā ir bijusi situācija, ka bērns paliek 2. plānā. Ne jau velti sievietes loma ir pavarda sargāšana, attiecību harmonizēšana..
Žēl, ka vīrieša jaunā mīlestība jūtas tik nedroši attiecībās un nav līdz galam saprotoša.
Es ticu, ka ar laiku situācija uzlabosies. Tomēr... iesaku Tev aprunāties ar bērna tēvu un pateikt, ka pēdējā laikā viņš, Tavuprāt, ir atsvešinājies no bērna.. izrunājiet visu mierīgi, bez balsu pacelšanas.
04.06.2015 22:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Viirietis, kas savu beernu miil, nekad par to neaizmirsiis.


Tieši tā! Grozi kā gribi, bet ja vīrietis ir atbildīgs un normāls (manā skatījumā normāls savu bērnu nepametīs, pat ar māti neesot), tad nekāda sieviete cita ceļā stāties nevarēs.

Ir reāli gadījies, ka sievietes dēļ, vīrietis par bērnu aizmirst un sāk nelikties ne ziņas


Draudzenei tā ir. Uzčinīja bērnu, gadu paucinājās un pēc izšķiršanās par bērnu ir aizmirsis un nozudis tālēs zilajās. Tagad ir kopā ar citu un cits bērns, ar kuru protams ir the best daddy ever. Pretīgi! Pats interesantākais, ka tā vīrieša vecāki par savu mazdēlu atcerās tikpat bieži, cik sniegs vasarā ir.

Uzskatu, ja ja viņš nav ar tēva jūtām apveltīts, tad cik ilgi Tu mākslīgi viņā varēsi uzturēt interesi pret bērnu?

Turies un būs labi!
04.06.2015 22:01 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Mmmulate Tu esi tā, kas viņam to bērnu atņēma. Domā viņš visu mūžu klanīsies un teiks: "Iedo čut čut bērnu pačamdīt!". Savs bērns ne no viena nav jāprasa. Viņam tagad jauna ģimene.
04.06.2015 22:06 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
♥Edgars♥, es neko neesmu atņēmusi. :-D Es vienmēr esmu atvērta kompromisiem un esmu par to, ticu tam, ka bērnam var būt abi vecāki, neskatoties uz to, ka vecāki ir šķirti.

Tev tie spriedumi reizēm tādi savdabīgi un visai neparasti. :-D
04.06.2015 22:18 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Mediācija un lieta darīta. Tur arī visu nolemsiet oficiāli.
04.06.2015 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits