Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veeesums pret berniem

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveikas meitenes! =)
Gribeju uzsakt diskusiju par kaadu teemu ar kuru saskaros biezi.
Runa ir par maziem berniem, beebisiem...
Man nekad nekas nav pret berniem un man pasai loti gribas kaut kad bernus.

Bet esmu pamanijusi ka sabiedriba ir daudz meitenu kuras bezmaz vai paliek trakas kad ierauga bebisus, uzreiz grib paturet, paspeleties un neliek mieru visu laiku tam beebim.
Man nekad nav bijusi vajadziba pec kaut ka tada, es ari neuzskatu ka bebji un berni ir tik miili manas acis ka es gribu paturet utt. Esmu drizaak veesa pret berniem. Bet nav taa ka man vini nepatik.

Vai kadai ir taapat? Es nedomaju ka del taa es butu slikta maate. Kad es domaju par saviem berniem, es veletos tiem dot visu ko es varu un nodarboties ar tiem lai vini labak iepazitu pasauli utt.
Bet sis aukstums pret berniem sabiedriba...nezinu kapec tada sajuta ir.
04.06.2015 11:30 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man bija tāpat, labāk spēlējos ar kaķiem un suņiem, ne bērniem. :D

Bet vienmēr teicu, ka savējais man patiks. :)

Tā arī ir - savu bērnu mīlu un dievinu, citi mazliet vairāk patīk, bet ne visi, jo ir arī bērni, kuri nepatīk un pret citiem arī tagad nav tāds uķi puķi, jo pa lielam arī nezinu ko darīt ar citiem bērniem. Ar savu jā, bet ar citiem nepatīk palikt.

Tā kā nav tur ko satraukties, savs ir cits stāsts. ;)
04.06.2015 11:33 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Tev nav ko uztraukties, nav jau svarīgi tas ko tu jūti saskarē ar svešiem bērniem, svarīgi būs tavi bērni un tas ir pareizi :)
darbā regulāri iepeld tādi 10-gadīgi bērni, un, lai cik dīvaini nebūtu, es tiešām jūtu kā viņi man atņem enerģiju, tāpēc man šausmīgi nepatīk bērni un es tīši izvairos no jebkāda kontakta ar bērniem, mans bērns ir mans kaķis :D
04.06.2015 11:34 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Bet esmu pamanijusi ka sabiedriba ir daudz meitenu kuras bezmaz vai paliek trakas kad ierauga bebisus, uzreiz grib paturet, paspeleties un neliek mieru visu laiku tam beebim.


Nekad muza neko tadu neesmu redzejusi.
Neuzskatu to par kkadu vesumu vai zimi, ka busi slikta mate. Mani ari nekad nav uzrunajusi citu berni , bet savs ir savs un to tu dievinasi vairak par visu pasaule.
Lai gan kops man ir savs bebuks, pret citu berniem ari esmu kluvusi jaukaka, it ipasi, ja vini pasi nak klat parunaties, paspeleties - nu tik mili.
04.06.2015 11:34 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man lielā sajūsma par bērniem sākās tad, kad pašai piedzima, pirms tam arī tā diezgan atturīgi, vēsi izturējos, jo nezināju, ko tas bērns grib un kā man pret viņu izturēties (nu tas piemēram tad, kad pienāca kāds klāt un smaidīja). Tagad gluži arī virsū nevienam nemetos, ja kāds nāk draudzēties - paspēlējos, atbildu, pasmaidu, bet bez vecāku atļaujas ne ar vienu neucinos. Tas, ka patīk vai nepatīk sveši bērni, galīgi nav nekāds rādītājs.
04.06.2015 11:35 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Bet esmu pamanijusi ka sabiedriba ir daudz meitenu kuras bezmaz vai paliek trakas kad ierauga bebisus, uzreiz grib paturet, paspeleties un neliek mieru visu laiku tam beebim.
Man nekad nav bijusi vajadziba pec kaut ka tada, es ari neuzskatu ka bebji un berni ir tik miili manas acis ka es gribu paturet utt. Esmu drizaak veesa pret berniem. Bet nav taa ka man vini nepatik.


OOo...kā man tracina šitās meitenes, kā ierauga zīdaini, tā viss, pipec, metās virsū kā tādam kucēnam :D man brāļa sieva tāda ir, esmu novērojusi, ka viņiem draugi mainās tā, kuram jaunāks zīdainītis, nu tad tik ar tiem tik tusē, bērns paaugās, meklē jau atkal nākamo upuri :D

gribās citreiz uzbļaut, tak laiks pašai tikt pie sava..jo viens bērns jau ir, kuram ir 8 gadi..
04.06.2015 11:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es arī esmu diezgan vēsa. Jā, uzsmaidu, paspēlējos, ja pats nāk klāt un grib, bet pati virsū nebāžos. Ticu, ka ar pašas bērniem būs citādāk. Tos noteikti ļoti mīlēšu. :)
04.06.2015 11:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es arī reizēm nesaprotu šitos uķi puķi sabiedriskās vietās ar svešiem bērniem...man tā nav, drīzāk kaitina...ja nu vienīgi es neieraugu dikti jaunu tēti ar mazuli... :D bet kopumā pieņemu, ka savs ir savs un būs savādāka attieksme gan pret viņu, gan arī iespējams, ka apkārtējiem.
04.06.2015 11:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
OOo...kā man tracina šitās meitenes, kā ierauga zīdaini, tā viss, pipec, metās virsū kā tādam kucēnam

laikam dienas citāts :D
04.06.2015 11:37 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Man arī tā ir. Bērni neliekas mīlīgi. Kaķi gan. :D
Es pat varētu teikt, ka man riebjas bērni un tas kā viņi vienmē blenž acīs. Es nezinu, es droši vien arī esmu dīvaina, vismaz citiem tā liekās kad pasaku, ka bērni nav mīlīgi. Pagaidām arī negribu bērnus, bet ja izdomāšu, ka gribu, tad noteikti savus bērnus mīlēšu. Un audzināšu normāli, jo man īpaši riebjas bērni, kuri sabiedriskās vietās kliedz bez apstājas.
Arī tu noteikti būsi laba māte.
Piemēram manai mammai arī riebās bērni, bet kad piedzima mana lielā māsīca, viņai bērni iepatikās.
04.06.2015 11:38 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
nu tad tik ar tiem tik tusē, bērns paaugās, meklē jau atkal nākamo upuri


man šitas labāk patika. :D
04.06.2015 11:38 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Vieniigais beerns, ko es miilu, ir maneejais. Paareejos - jo taalaak, jo labaak un ar sveshiem beerniem nemuuzham neucinaashos.
04.06.2015 11:40 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Bērns nav nekāda spēļmantiņa, ko var skriet klāt un murcīt. Tas ir cilvēks un pret tādu arī attiecos. Es taču neskrienu klāt svešai tantei un nebužinos "Vai kādi Jums apaļi smuki vaidziņi!". Vai jautājums - iedod bērniņu paturēt! Dzemdē savējo un turi! Nekad arī pati neesmu paudusi sabiedrībā sajūsmu par svešiem bērniem. Esmu paspēlējusies ar draudzenes bērniem tikai tāpēc, ka paši nākuši klāt spēlēties. Savs bērns ir pavisam cita lieta.
04.06.2015 11:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
hmm... man berni nepatīk , nopietni, mana princese ir īpaš izņēmums , bet šitie ,kas krīt gar zemi veikalos ir kaut kāds vājprāts , es tiešām nesaprotu ko vecāki , dara ar tiem bērniem , ka viņi kļūst par monstriem !?
04.06.2015 11:40 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es arī nespiedzu sajūsmā par svešiem bērniem. Nealkstu ne turēt, ne ucināt viņus - neko.
Bet es savējo es noteikti nobučošu no galvas līdz kājām un ucināšos zila palikdama :-D
04.06.2015 11:40 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Salami - HIGH FIVE :DDDD kliegšana, nereālā skatīšanās un visam pa virsu mātes, kuras iegrimušas savā pasaulē un tiem bērniem neko nesaka. aaaaaaahhhhhhh
04.06.2015 11:41 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Man nepatīk bēbji! Lielāki bērni ir ok.

Protams, sava bēbe man patīk, bet netaisu uķi -puķi no rīta līdz vakaram, kā arī nesaucu viņu 100 dažādos mīļvārdiņos un nepriecājos par kakām. :D :D Lielāko ties uzrunāju viņu vārdā.

Mani kaitina tas, ka aizejot ciemos citas mamma sava bēbim : re kur tante, nobučo tanti, papaijā tanti, iesi opiņā tantei utt... es negribu svešus bērnus aiztikt. (es savu bēbi nekad nevienam nebāžu virsū, ja vien cilvēks pats to vēlas)
04.06.2015 11:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu un ja kāds grib ko ar manu meitu , ja viņai nav pretenziju , nav arī man ... , bet viņa man diezgan sabiedriska , principā pati atļauju meitai, kā jau cilvēkam izvēlēties ar ko komunicēt un ar ko nē
04.06.2015 11:42 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Atceros bijam pasakuma un viena sieviete pie galda pienaca ar pavisam mazinu beernu. Izskatas jau miills, bet man nebija nekads vajadzibas vinu paaiztikt, uzrunaat vai kaut ka vel pievest uzmanibu. Pieklajibas pec tikai uzsmaidiju, Tikmer dazas citas meitenes uzreiz ar to bebi un mammu aizgaja paspeleties un visu vakaru tur pavadija laiku ar beebi....man vispar nekadas vajadzibas pec ta nebija.

Vispar esmu pamanijusi, ka mans draugs pat vairak ir atverts svesiem bebjiem neka es.
04.06.2015 11:42 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es gan esmu kā traka uz bērniem :D Sabiedriskajos vienmēr pakoķetējos ar kādu mazu bēbeli. Pasmaidu, piemiedzu ar aci, pamāju. Tā pa kluso, lai mamma neredz :D Mazie parasti smaida pretī un mani tas tā iepriecina :)
Svešos ratos gan nelienu un rokās turēt neprasu, ja nav dota atļauja no mātes. Šajā ziņā esmu saprotoša, ka ne visi grib, lai kāds tur rokās mazuli vai lien ratos.
Māsai drīz būs bērniņš, nevaru vien sagaidīt :) Savu arī gribu. Kaut tagad un tūlīt :)
04.06.2015 11:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vispār tā bļaušana un krišana gar zemi rodas pat pati no sevis dažādos vecumposmos - tā bērns izrāda nepatika.

Un tur nav pat jāaudzina speciāli tādi izlutināti, tā vienkārši mēdz notikt.

Vienmēr jau liekas, ka mans tāds nebūs, bet beigās ir un kā vēl. :)
04.06.2015 11:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits