Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dabīgajām rudmatēm

 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Sveika, dāmas
esmu dabīgā rudmate, ar gaišu ādu un vēlētos palūgt dažus padomus, jo ar kosmētiku esmu uz jūs.
Drīzumā es braukšu uz siltajām zemēm un man vajadzētu iegādāties tiešām stipru sauļošanās - aisargkrēmu, jo nevēlos apdegt kā vēzis.
Jautājums dabīgajām rudmatēm - kādu sauļošanās krēmu vislabāk izvēlēties? Varbūt ir kāds speciāls aizsargkrēms ne tikai pludmalei? Man būs ikdienā jāiet uz darbu - vai varu lietot sauļošanās krēmu ejot uz darbu? :D zinu, ka izklausās muļķīgi, bet iepriekš nav bijusi pieredze, jo LV cenšos spēcīgā saulē nelīst.

Otrs jautājums ne tikai rudmatēm - vai kādai ir bijusi pieredze ar firmas Farmavita matu līdzekļiem - HD diffāžu kondicinieri un serumu matu galiem? Friziere( ne mana) it kā ieteica tieši šos līdzekļus, bet negribas iegrābties. Varbūt kāda zina, kur tos iegādāties Rīgā? Man ir visai sausi mati un saprotot, ka būšu pavisam citādākā klimatā vēlētos jau laikus iegādāties patiešām labus matu kopšanas līdzekļus.
Gaidīšu padomus un lai laba diena ;-)
02.06.2015 15:29 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
up :)
02.06.2015 16:33 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
tiešām ne viena? :o
02.06.2015 17:40 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
nu c'moon tiešām nepieciešams padoms (l)
02.06.2015 19:43 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Pirms man tuvojās ceļojums ārpus LV, kur saule košāka un karstāka, apmeklēju solāriju dažas reizes. Sāku ar minimumu un beigās varēju aiziet pat uz 9min, tagad jau varu uz 12min bez problēmām. Tādejādi sagatavoju ādu. Viss bija ļoti labi, līdz vienai reizei kad tomēr pārcentos ar pārāk ilgu uzturēšanos saulē, apdegu, bet nekas traģisks, toties tagad varu iesauļoties. :)
Krēmu gan paņēmu līdzi kaut kādu.. ar 20SPF, firma.. ka tik nebija mūsu pašu Dzintars un Džonsona želeju ar kuru iesmērējos pēc dušas, vai pēc sauļošanās, lai maksimāli mitrinātu ādu un kādas 2x nedēļā skrubējos ar kafijas biezumiem kuriem klāt pievienoju labas kvalitātes olīveļļu-āda bija vienkārši super visu ceļojuma laiku.
02.06.2015 19:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits