Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu palikt viena, bet negribu arī būt ar kādu citu. Ko darīt?

 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
No virsraksta jau skaidrs, ka būs kārtējās neilzēmīgās meitenes problēma.
Situācija ir tāda. Bija man viens puisis vienu gadu ilgās un nopietnās attiecībās, tad puisis mani pameta. Protams, lielā mīla un nespēja izšķirties, daudz asaru un salauzta sirds. Domas- kā viņš varēja to nodarīt man un mums? Tad pagāja bēdīgi 3 mēneši un likās, ka atsākās dzīve. Bija grūti, tiešām, jo es atzīstos- ka biju iemīlējusies un tā akli, riktīgi, kaislīgi un plānoju mūžīgi mūžos mūsu dzīves sapīt kopā. Tomēr, atgriežoties uz to laika periodu, kad pagāja jau 3 mēneši klusuma starp mani un bijušo. Aizgāju es uz vecrīgu ar draugiem un iepazinos ar draugu draugiem no kuriem arī bija viens puisis (nosauksim viņu par Andreju) Andrejs. Tātad, es iepazinos ar to Andreju un aizgāja tāda kā simpātija starp mums. Tajā vakarā viņš mani noskūpstija (ņemiet vērā, ka es to nevēlējos, bet arī īsti nepretojos, lai jau) un tad mēs sākām tikties. Īsti neko nopietnu negribēju. Pagāja mēnesis, mēns jauki pavadijām laiku kā jau tas notiek sākumos parasti. Smejamies, ākstamies, nedaudz ķircinam viens otru un otrajā iepazīšanās mēnesī pārguļam. Godīgi sakot, dīvaina sajūta, kad domās padomā par bijušo un tad padomā "ko pie velna tu dari?" un tad vēlāk "laikam, ka dzīvo tālāk". Puisis Andrejs ir fantastisks. Tiešā vārda nozīmē. Gādīgs, jauks, ļoti talantīgs aktiermākslā un viņam ļoti daudz kas patīk kas man. Protams, mums nesakrīt arī daudz kas it īpaši viņa mīļākā un tuvākā tēma - mūzika. Par to varētu ilgi turpināt, bet viņš mēdz būt neiecietīgs pret mani, kad mums kaut kas atšķirās, šķiet, ka lūk, viņa gaume ir pareizākā.
Bet tas nav svarīgi, jo katram ir savi tarakāniņi galvā. Turpinot stāstu- pēc tam , kad mēs pārgulējām pagāja vēl neilgs laiciņš līdz neizskanēja "es gribu, lai tu esi tikai mana" jebšu "esi mana meitene". Es nekad nesapratu nafig (atvainojos par rupjību) vēl piedāvāt tādas lietas vienam otram. Ja es ar tevi pavadu laiku, tiekos, eju kaut kur utt vai tad nav loģiski, ka esam kopā? Bet labi, klusiņām un sakautrējusies es piekritu. Nu jau esam apmēram 2 mēnešus kopā BET IR VIENS BET. Es viņa klātbūtnē jūtos kā māsa ar brāli vairāk nekā viņa meitene. Nē, mums viss ar intīmo ir ok, bet es domāju.. emocionālajā. Tas ir kā, es sēžu pie vakariņu galda un domāju skatoties uz viņu "tu tak zini, ka jums nav nākotnes, kāpēc tad tu te sēdi? un gan jau viņš domā to pašu"
Bet es baidos palikt viena. Un ar viņu runāt par šo visu būtu nejēdzīgi, jo kad pēdējo reizi par to atļāvos runāt viņš vienkārši aizgāja. Nē, viņš tiešām nav slikts cilvēks.
Īsāk sakot, esmu apjukusi un nedaudz pat uzjautrināta, ka man tā neveicās. Varbūt jums ir kādi ieteikumi kā atsvaidzināt attiecības? zinu, ka tās nav tik ilgas, lai ko atsvaidzinātu, bet man tiešām negribās pamest viņu, gribās būt viņam blakām un jā..
Ko Jūs domājat par šo?(s)(t):-/:-|:-(8-)
31.05.2015 14:42 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
šito pamet , bet atrodi beidzot puisi ar kuru tev intresanti, rauj jumtu kopā esot , to taču var saprast .
31.05.2015 14:45 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
ŠITĀS tev tādas plākstera attiecības ,kurās pati nejūties labi ,un nejūties fantastiski pie sava drauga , man tādas attiecības visamz sākumā nevajadzētu.
31.05.2015 14:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
šito pamet , bet atrodi beidzot puisi ar kuru tev intresanti, rauj jumtu kopā esot
+++
31.05.2015 14:48 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
Tony . Es laikam saprotu, ka tās ir kā plākstera attiecības, bet tomēr, vai tiešām nav nekādas iepsējas saglabāt tās un padarīt par ko jēdzīgāku nekā vienkārši laicīgās plākstera attiecības?
31.05.2015 14:59 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Iemaaciities buut vienai (nee, viegli nebuus) un peec laika, kad buusi iepazinusies ar kaadu, ar ko tiesaam veelies buut kopaa, zinaasi to uzreiz un nesaubiisies. Taadas attieciibas, kuraas jau saakumaa nezini, ko gribi, nebeigsies labi. Tu visu laiku gribeesi laiku sev, savus nosleepumus utt. Nebuus taas komandas-bandas attieciibas, kam buutu jaabuut laimiigaas attieciibaas
31.05.2015 15:07 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Domāju ka šinī variantā nē,kāds tev pašai labums no šīm bŗāla un māsas attiecībām?

Esmu ar vīru pavisam kopā 10 gadus , 3 gadi esam precēti no tiem , un joprojām sajūta ka rauj jumtu nost un mīlestība abiem redzama .

Viņš mani iepriecina es viņu ,nav slikti kopā ,kārtīgs vīrietis uz kuru varu paļauties jebkurā brīdī .
31.05.2015 15:09 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
Samaara bet kas būs, ja es tomēr nevienam nebūšu vajadzīga un šī ir pēdējā un vienīgā reize, kad esmu kādam vajadzīga? zinu, skan kā paranoja. Bet man laikam ir zems pašvērtējums un man no galvas neiziet ārā doma, ka lūk, vsje, šī ir tava pēdējā šanse būt ar kādu. :-(
31.05.2015 15:12 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Taas bailes ir tiesi tas, kaapeec Tev jaapabuut vienai. Naakosaas attieciibas buus kvalitatiivaakas, ja nedziivosi bailees no vientuliibas un kaa koala neiekrampeesies vecii
31.05.2015 15:25 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Emma10 Es Tevi tik loti saprotu. Man pagaaja 3 gadi, lidz beidzot ir patiesa interese pret kadu...
01.06.2015 22:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Man ari bij Bailes, bet neieteiktu delj so bailu iemesla palikt vienai... Es viena biju 2 gadi. Pilnigi, bez puisu sabiedribas, neviens neintereseja un neuzrunaja.

Kad sapratu ka ta nevar, saku iet uz randiniem, bij sadi tadi, nenopietni.. Bet vajag meginat, un meginat, jo Tas istais pats pie Tevis neatnaks, ka tad uzzinaasi, nemeginot, ka tas ir Vinjsh :)
01.06.2015 22:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!