Bijusas draudzenes.

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labs riits daamaam! =)

sodien palasiju te dazas diskusijas, kuraas bijusii izbojaa / traucee tagadejas attiecibas.

Man pasai nekad nav bijusi interese iejaukties mana bijusaa attiecibas, bet esmu pati piedzivojusi, kad bijusii uzplijas manam draugam, neliek mieru. Zina ka mes laimigi dzivojam kopaa, a taa megina vel uz kafiju aicinaat vinu, grib satikt utt.
Tad vienam citam manam bijusajam, vina bijusii apvainojaas jo vins vinai nepateica ka ir iepazinies ar jaunu draudzeni - ar mani. Tad vina tur taisija sceenas....

Mani dazkart izbriina kapec dazas taa dara, jo es pati to nekad nedaru. Maniem bijusajiem ir jaunas attiecibas un manas intereses nav iejaukties, patrauceet, speciali rakstiit utt.
Pastastiet, kada ir jusu peiredze? vai jums ari ir traucejusas taadas bijussas? varbut esat pati bijusi BIJUSII kura meginaja patrauceet / iejaukties bijusa drauga jaunajas attiecibas? Kapeec?

=)
27.05.2015 11:04 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienai draudzenei puisis izmeta ārā mīļākos zelta auskarus, jo uzzināja, ka tos bijušais dāvinājis.

vot tas ir līmenis :-D kur tādi cilvēki rodas...

Labi, ka mans tagadējais draugs neizmeta manas smaržas, kuras dāvināja bijušais un, kuras starp citu, tagad stāv viņa paša skapī viņa vecāku mājās :D(s)
27.05.2015 12:51 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ir trakas sievietes, jā... Bet man ir arī bijušie rakstījuši, esot jau jaunajās attiecībās, paši. Laikam nav spējuši aizmirst un esmu pat norādījusi uz to, taču viņiem tas nav bijis šķērslis. Un savām draudzenēm varbūt ir pasnieguši, ka es esmu iniciatore sarunai..
Bet citādāk, ja nav nekādu slēptu nodomu, nesaskatu, ka parasta komunikācija ir kas briesmīgs. Tomēr arī tā ir Tava dzīve, pagātne, kas Tevi veido. Un attiecības var beigties dažādi, es, runājot ar bijušajiem, nevēlos ar viņiem neko. Protams, runāt sanāk reti, bet, ja sanāk.
27.05.2015 12:53 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Jeb citiem vārdiem sakot, sievietei vajag paškontroli, norīt krupi, bet vīrietis var turpināt nodarboties, ar bijušo draudzeņu fotogrāfiju kolekcionēšanu pieliekamajā. (Ignorējot sarunas, ka sievieti tas NEAPMIERINA).


Neminēju, ka sākumā ar vīrieti nerunātu. Arī es informētu, ka man tas nepatīk. Ja es tiktu ignorēta, tad arī izmestu. Tādā gadījumā tas būtu "Runāt, domāt, darīt".


Lēmumus var pieņemt dažādus, nav tikai samierināties vai izmest.
27.05.2015 12:56 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Labi, ka mans tagadējais draugs neizmeta manas smaržas, kuras dāvināja bijušais un, kuras starp citu, tagad stāv viņa paša skapī viņa vecāku mājās

Varbūt, pa kluso nopircis tādas pašas smaržas un samainījis! :-D
27.05.2015 12:57 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labi, par tiem auskariem ir varbut paarspiileeti. Mes ari kopa skatijamies vienu filmu kuru izradijas (peec tam uzzinaju) vinam uzdavinaja bijusii jo ta ir vinas milaka filma. Vina to uzdavinaja ari peec skirsanaas.
Bet es neko neteicu, tas man ir vienalga, lai staav taa filma.

Bet personigas bildes, video gan man ir driizaak nepienemami, ipasi ja ievacies kopa jauna dzivoklii, doma par nopietnam attiecibam.
27.05.2015 12:57 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nav pieredze, ka manās attiecībās jaucās bijusī. Pati biju ex draudzene neilgu laiku. Kad bijām pašķīrušies uz īsu laiciņu un abiem bija citi partneri , tad gan tie citi diemžēl izjuta to, ka mūs vienkārši vilka atpakaļ vienam pie otra, pirmā un vienīgā mīlestība mums abiem tomēr nostrādāja un jau pēc dažiem mēnešiem sapratām, ka šķiršanās bija kļūda, sagājām atpakaļ kopā un pārtraucām attiecības ar jaunajiem partneriem.

Bet tā vispārīgi runājot, neatzīstu kontaktu ar bijušajiem un abi ar vīru tādus neuzturam.
27.05.2015 12:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Labi, par tiem auskariem ir varbut paarspiileeti. Mes ari kopa skatijamies vienu filmu kuru izradijas (peec tam uzzinaju) vinam uzdavinaja bijusii jo ta ir vinas milaka filma.

ERDIE Es darītu tā. Uzdāvinātu viņam mīļāko mūzikas disku, jeb kādu citu filmu, kas viņam ļoti patīk.
To pašu vari mēģināt ar fotogrāfijām. Saliec diskā savas fotogrāfijas, video,uzdāvini viņam. Bet bijušo draudzeņu bildes gan nevajag turēt, tas nav īsti normāli (Uzstāj, lai izmet).
27.05.2015 13:02 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Man arī drauga bijusī ir liela problēma. (t)(t)(t)
27.05.2015 13:12 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Varbūt, pa kluso nopircis tādas pašas smaržas un samainījis!


MačuPikču - jā jā un izlietoto daudzumu nolējis podā :D nē, tik crazy viņš nav, cik es zinu :-D
27.05.2015 13:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
A jūs saviem jaunajiem draugiem par visām dāvanām stāstāt? PRIEKŠ KAM? Priekš kam viņam jāzina par bijušā uzdāvinātajām smaržām, ķēdītēm, biksītēm vai vēl kko?
27.05.2015 13:24 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Es savam neka nestastu ko man davinaja. Lietoju gan bijusa davinatas smarzas, kedites bet jaunajam draugam tas nav jazina. Par to filmu uzzinaju no taas pasas kartinas, par kuru sakuma stastiju.
27.05.2015 13:26 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
MačuPikču

Uzstaat lai izmet nezinu vai buus pareizi. Gribetos lai sakuma pats saprot ka man tas ir nepatikami un no ta ir jaatbrivojas.
27.05.2015 13:28 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Jūs mani variet uzskatīt par jocīgu, bet es nesaprotu, kāpēc pēc šķiršanās ir jāiznīcina kopīgās fotogrāfijas? Kāpēc jāizliekas, ka tāds cilvēks nav bijis? Tā ir mana mīļotā cilvēka pagātne, kas viņu ir izveidojusi par šādu cilvēku, kāds viņš ir. Vīram diskos stāv tonnām bilžu, kur ir viņa ex dažādos dzīves notikumos - kopīgās ekskursijās, meitiņas gaidībās, radu saietos utt. Esmu visas tās bildes redzējusi un man ne prātā nenāk likt tās iznīcināt. Greizsirdīga es neesmu, zinu, kādas ir viņu attiecības, jūtos pārliecināta par sevi.
27.05.2015 13:29 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Lollipop♡

Cilvekiem ir dazadi viedokli un dazadas pieredzes. Ta ka man tas bijusas ir parsvara traucejusas, jaukusas musu attiecinas, tad i man negribas lai tas visas kartinas, vestules video stavetu musu jaunaja dzivoklii. Pie tam ja ik pa laikam man tas viss raadijaas aciis - tur izkriit vestule, tur kartina, tur bildes, pagraba liela glezna staav...man apnika vienkarsi.
27.05.2015 13:40 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
Oj lūk šī ir mana sāpe. Manam puisim ir divas bijušās, kas šad tad uzraksta, kā man tas besī...(e) pie tam vienai no viņām viņš kādreiz uzraksta arī pats. Attaisnojums viņam neesot draugu ar ko parunāt..
Es kļūstu nenormāli greizsirdīga(t)

Bet nu sāku jau to pieņemt, jo ja būs gājējs, aizies, tāpat nenoturēsi.
27.05.2015 13:55 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Fleksija

Es tiesi meginu uz to reaget mierigi, lai ka man ieksa dazkart jau viss deg no dusmaam. Es pasaku kaut ko mierigi bet neuzspiezu neko, bet lieku vinam zinat ka mani tas neapmierina. Bet es netaisu sceenas, jo negribu vinam palikt atminaa ka psihiski nestabila kura taisija traci.
Labak es noveroju un kaut kad man pasai bus tads punkts, kur es neiztureesju sis attiecibas vairak ja nekas nemainisies. A bridinats vins tika.
27.05.2015 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 20.09.2012
vienīgā saskarsme ar viņām bija pašā attiecību sākumā, kad pati pirmā no viltus profila draugam rakstīja. Es zināju, ka tā bija viņa, jo bija pāris lietas kas nodod - uzrakstīju pāris vārdus, šī man atbildēja, ka redz tā nav viņa, ka pazīstamas ar to meiteni utt.. karoč pekstiņus, un beigās draugu nobloķēja. Pēdējai ex es uzrakstīju no drauga profila, lai izņem kopīgo bildi ārā,šī pārtrauca draudzību. Beigu beigās abi izdzēsāmies no draugiem, lai turpmāk nevajadzētu lieki kasīties par kkādiem ex. Tagad miers, nav neviena ex nr,un profili arī. :D
27.05.2015 14:10 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
Ha-hā. Es biju ļaunā reiz universitātes laikā. Biju nopietnās attiecībās, dzīvoju vēl kojās. Pa dzīvi labāk saprotos ar vīriešu kārtas pārstāvjiem, un tad nu tur bariņš izveidojās es un istabasbiedrene un divi citi čaļi. Viens no tiem bieži nāca ciemos - brokastis atnesa, vienkārši pasēdēt - nu kojas, kas kojas. A izrādās, ka viņām ahūni greizsirdīga meitene, kura dusmojās, ka viņš tik daudz laika pavada mūsu istabiņā. Čalis laimīgs viņai stāsta, ka es viņu visu laiku saucot. Aicināju vienreiz to čali uz kino, KOPĀ ar savu draugu un vēl citiem cilvēkiem un viņa to uzskatīja par pavedināšanu. Grupņiks kino, joptvai. Viņa dzēsa manu nr ārā no viņā telefona, sāka rakstīt man sms, diezgan skaļi soc. tīklos mani nolika.
Beigās sākām ar to meiteni sarakstīties un kā izrādās es visu laiku centos to puisi pavedināt utt, ka viņš mani atšujot un es lienot. Neko, dabūju savu publisko atvainošanos un viņi izšķīrās.
27.05.2015 14:14 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ta ka man tas bijusas ir parsvara traucejusas, jaukusas musu attiecinas, tad i man negribas lai tas visas kartinas, vestules video stavetu musu jaunaja dzivoklii.

Uzstāt izdzēst vai izmest nebūtu pareizi. Taču Tu vari palūgt, lai viņš šīs vēstules utt savāc kastē, bildes no kompja pārkopē diskā, ko noglabā kopā ar kasti, teiksim vecāku mājās. Tā arī pasaki, ka nevēlies, lai viņa pagātne būtu jūsu nākotnē. Tas būtu pareizākais risinājums.
No jūsu dzīves ir jāizmet tie cilvēki, nevis atmiņas par viņām. Viņas bija un tici vai nē, to, kāds viņš ir šodien, kaut kādā mērā ietekmēja arī viņas. Tā, ka to nevar padarīt par nebijušu.

Mana personīgā attieksme pret bijušajām un bijušajiem - viņi ir pagātne, tur lai arī paliek. Pati nelienu pie saviem ex un viņi nelien pie manis. Ja satieku kādu uz ielas, spējam gan sasveicināties, gan pāris vārdus papļāpāt, bet tas arī viss.
Man principā ir tāda Lollipop♡ pieeja lietai. Kas bija, tas bija. Nestāstu viņam, ko man kurš ex dāvinājis un no viņa neprasu.
27.05.2015 14:15 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
erde Es arī jau vairs cenšos scēnas netaisīt, būt gudrākai, bet iekšā viss vārās..
Bet par to ka viņš mani mīl es nešaubos, bet grūti pieņemt šo "draudzību"
27.05.2015 14:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits