Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko man darit

 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
Lieta loti sapiga un delikata.Esmu pielavusi sava 2 gadus ilga laulibas dzive milzum daudz neatgriezenisku kludu.Bet griezos pec padoma pie Jums milie cilveki.
Lieta sekojosa, so divu laulibas gadu laika un pirms tam atzistu izturejos pret miloto cilveku loti drausmigi,reti bija dienas kad nerikoju skandalus,diemzel pazemoju apsaukaju vinu,bet ari protams vins nebija pie vainas.Cauram dienam sedeja un speleja speles,uzmanibas pret mani bija salidzinosi loti maz.Stridi jau parsvara bija del vina datorspelesanas.Bet pedeja laika mana attieksme bija katastrofali drausmiga.Tagad es to saprotu,bet ir parak par velu ir ko labot un mainit,bet vins deva man pedejo iespeju laboties mainities sadraudzeties.Vistrakak ir tapec kad mes dzivojam vel kopa un piedevam caur socialam spelem vins ir sadraudzejies ar skuki,kas skiet vinam interesanta.Man uz visu to janoskatas no malas.Man loti sap uz to visu noraudzities,bet iespeja man ir nieciga vinu atgut,bet tadel velos lugt padomu ko un ka man darit saja grutaja situacija.Jo mums ir meita un vins velas nemt vinu sev ja mes skirsimies.Nosodat mani jo esmu to pelnijusi,bet neesmu pelnijusi tikt skirtai no meitinas.Paldidzat man kads ludzu,ka lai sadraudzejos ar viru,kurs saka kad viss ir sabrucis.:'-(:'-(:'-(:'-(:'-(
26.05.2015 21:15 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Priekš kam tev datorspēļu atkarīgais?!
26.05.2015 21:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
.Jo mums ir meita un vins velas nemt vinu sev ja mes skirsimies.

Likums, gandrīz vienmēr, nostājas mātes pusē. Savus draudus vīrs var paturēt pie sevis. Lēta šantāža, acīmredzot, tu uz to ķeries.
26.05.2015 21:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu par meitu, tur jums pašiem jātiek skaidrībā. Sākumā vispār būtu jānovērtē, kurš no vecākiem meitas dēļ dara vairāk. Es neatstātu savu bērnu cilvēkam, kurš dirn pie datora un nespēj savu pakaļu pakustināt, lai vakariņas bērnam sagatavotu. Uzreiz rodas jautājums, kāpēc tādam cikvēkam vajag to bērnu? Ne savādāk kā ieriebšanai. Tad nu attiecīgi būtu jārunā par to, ka nav prātīgi ko tādu nodarīt bērnam. Atradīs citu sievieti un uzgrūdīs visas rūpes viņai? Cik normāli tas izklausās?

Par pārējo, jau sen vajadzēja šķirties. Tur pat domāt nav ko...
26.05.2015 21:22 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Nesaprotu, kāpēc teici, ka viņš tev deva pēdējo iespēju, ja reiz vainīgi esat abi? Kāpēc jāmainās tikai tev?
26.05.2015 21:22 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.04.2015
Netaisos tevi nosodīt, jo man tas arī šķistu kaitinoši, ja mans vīrs spēlētu datorspēles un man nepievērstu uzmanību.
Vai zini kas ir tā skuķe ar kuru viņš ir iepazinies? Atrodi kaut ko kopīgu ar savu vīru. Sākat darīt kaut ko kopā. Izrādi savu uzmanību, bet laiku pa laikam dod viņam brīvību, lai viņš var izklaidēties ar saviem draugiem. Īsti nezinu nedz tavu situāciju nedz tava vīra raksturu tāpēc ir grūti kaut ko ieteikt. Katrā ziņā neraksti draudu vēstules otrai meitenei un izturies pret viņu neitrāli. Strīdi šeit nav vajadzīgi
26.05.2015 21:23 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.04.2015
uj... tagad sāku saprast par to šķiršanās lietu un bērnu. Tas otrs skuķis vispār gribētu to bērnu? Bet, ja par tevi nav nekādu kriminālu ierakstu un esi psihiski vesela, tad bērns paliks tev.
26.05.2015 21:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Piebildīšu, ka cenšos izturēties pret cilvēku tā, kā viņš izturas pret mani. Ja vīrietis censtos mani iebiedēt, manipulēt, šantažēt ar bērnu, tad es noteikti piedraudētu pretī ar laulības šķiršanas prasību, vienlaikus prasītu arī morālā kaitējuma atlīdzināšanu. (Konkrēts pants, pie laulības šķiršanas).
26.05.2015 21:26 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
Jo pec butibas vins ir mierigs cilveks,bet skandaliste esmu es,mate man teica kad viram vajag tris zvaigznu ordeni par to kad tik ilgi mani pacieta.Otra tada ka vina nav,vins nedzer,nepipe,meitas negaja pat neskatijas uz citam.Seks bija kolosals,bet vins man teica ta kad sen jau speles gribejis pamest,bet ta mana drausmiga izturesanas pret vinu vienkarsi dzina vinu vel lielaka purva.
26.05.2015 21:28 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
"Neesmu pelnījusi tikst šķirta no meitiņas" - nu, bet viņš ir pelnījis? Ja izšķirsieties un meita paliks pie tevis, tad viņi būs šķirti? Jeb arī tēva jūtas nav tik svarīgas?
26.05.2015 21:32 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
Ta sieviete dzivo talu,krievija,un vins kontaktejas ne tikai ar vinu bet ar daudziem citiem cilvekiem,bet pedejas divas nedelas pamaniju un vins teica kad ir izveidojies kontakts ka pret draugu un vinam ir labi tur.Es pilniba vinu saprotu jo iedomajaties ja kads nepartraukti saukatu par debilu,idiotu,lasies prom utt teksti.Tik tagad es sapratu ko esmu pielavusi cik lielu kludu,un tikai pec vina TRIS vardiem es tevi nemilu.
Par meitinu runajot,es mierinu sevi ar domu kad tada ir vina reakcija lai tomer neietu prom,lai piespiestu man mainities.
26.05.2015 21:32 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
NordicBelle Tev taisniba,nav pelnijis,tadel griezos versos pie Jums lai Jus man ieteiktu ko darit,ka labot savas kludas un situaciju.
26.05.2015 21:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jāmaina kaut kas abiem... viņam mazāk jāsēž pie ekrāna un jābeidz čatot ar dāmām... Tev - nu pati saproti :)
Galu galā abiem ir jāpasper solītis pretī, ja attiecībās vēl kaut cik svētums palicis :)
26.05.2015 21:36 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
cormeum tur jau ta skade kad vins vairakas reizes man teica mainies,nomierinies dzivo dzivi nevis mekle visa launumu,bet ko es tiesi otradi skandaleju un vedu visus izmisuma,nu tris dienas esmu mieriga ka pitons teiksim ta nobijusies no ta ko esmu sastradajusi.Vins gribeja mainities bet mana attieksme to atgruda,ara pat negribeja ar mani iet,jo katru reizi par sikumiem stridejos.
26.05.2015 21:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu pasaki, ka centīsies nepsihot, bet lai viņš padomā arī par ārdīšanās cēloņiem... man nebūtu pieņemama ''draudzība'' ar kaut kādu dāmu no interneta :)
26.05.2015 21:43 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
"Neesmu pelnījusi tikst šķirta no meitiņas" - nu, bet viņš ir pelnījis? Ja izšķirsieties un meita paliks pie tevis, tad viņi būs šķirti? Jeb arī tēva jūtas nav tik svarīgas?

Prioritāte ir dators, datorspēles. Tēvs, kuram ir jūtas pret bērnu, izies kopā uz parku, aizvedīs bērnu un leļļu teātri, jeb kādu pasākumu, kopā lasīs grāmatas un mācīsies burtus, kamēr mamma gatavo vakariņas. Lūk, kas ir rūpēties par bērnu, ģimeni un tās labklājību. Sēdēt caurām dienām pie datora un gudri šņākt uz bērna māti, ka atņems bērnu, nav sasniegums.
Tādus par tēviem, mēle negriežas nosaukt.
26.05.2015 21:49 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
To esam jau izrunajusi krustu skersu,musu kopa busana noriteja loti atri,nedelu nodraudzejamies un tad parcelos pie vina uz angliju un sakam gimenes dzivi,tadas konfeksu pukisu periods mums izpalika,tagad vins grib lai es ar vinu sadraudzejos un saku visu no nulles,jo man tiesam ir loti sarezgiti un gruti sameklet ar svesu cilveku kontaktu,kopiga mums praktiski neka nav,gribeja mani iesaistit tajas speles bet atteicos jo man tadas nepiesaista,(varbut vajadzeja meginat)Gruti un smagi dzivot viena dzivokli,nerunat,gulet viena gulta bez saistiba,es tik domaju cik ilgi es ta izturesu :-(
26.05.2015 21:52 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
Macupikcu ar Tev ir liela taisniba bet no ta ko nosauci nebija neka,mums meitinai ir 2.5 gadini vina mums ir burviga meitina( no ieprieksejam attiecibam man ir dels 10 gadi).Lieta vel tada kad darba man nav pagaidam es macos lietvedibas un kurss tik sacies un sadi pardzivojumi.Un vins teica kad vins panaks kad vina ir pie vina jo es nestradaju pasai sava dzivokla man nav mes irejam,bet vina vecakiem ir maja bizness.Meita un dels man ir svarigaki par visu,bet ari es uz viniem blavu savas dusmas.Ko tagad rugti nozeloju bet man vins netic.:'-(
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Ja berni 2, tad liela varbutiba ka var but viens pie viena otrs pie otra.
Pats esmu tevs, un no ieprieksejsm attiecibam tiesa man pieskira visas tiesibas, protams 1 gadu izskatija LV.
Otra lieta pc speles palidz, ja majas nikns pitons. Jo ja ne speles staigatu pie milakajam mieru meklet.
Ko ieteiktu darit?
Hmm pameiginat ko sex, ko vins velas, bet tu nekad nedariji. Otra lieta banali panemt mute, kamer vins pie tv vai pc.
Tas butu labs sakums.

Verteju no sava viedokla, ko ex vareja darit bet neizdarija, kaut gan ari biju runajis, kas nepatik.
27.05.2015 18:12 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Aizmirsu uztakstit. Par kadiem tiesi sikumiem esi bijusi dusmiga?
27.05.2015 18:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.05.2015
Es negribu dalit bernus tas nav pareizi.Pats trakakais jau tas kad sexa nav un vins ari negrib,es sapratu ap ko lieta grozas un butu gatava kaut tagad ko vins velas bet neka.Sikumi?Nu ja tie ir sikumi tad ka jau rutinas ietvara ir ta,darbs maja pc gulta,kad gribeja tad naca pie manis.Viss kas vinu intereseja bija dators vairs nekas,kad saucu kur pastaiga vai ko padarit,filmu paskatit jaunako,bet ne sez pie datora un viss.Uzmanibas nekadas,pat kad devu majienus uz ziediem tad teica kad man tik interese materialais.bet halllo tagad ir pavasaris kaut pieneni nopluc un es jau izkusisu.Bet neka no ta vairs nav :(
27.05.2015 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits